Viss vienā pavedienā etilmetil- PMK glikvidāta konversija uz PMK

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Man ir tāda pati problēma ar vasku. Pēc pārziepošanas un reakcijas ar HCI izdalās jauka gaiši brūnas krāsas eļļa. Pēc atdzesēšanas līdz istabas temperatūrai tā kļūst tumši brūna, gandrīz melna un bieza.

Vai kādam ir kāds viedoklis par šo jautājumu?
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs to jau esat izmēģinājis? Kāds bija jūsu iegūtais iznākums?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ir nepieciešams pēdējais posms - vakuumdestilācija, lai atdalītu piemaisījumus/ūdeni no brūnās līmes, ko minējāt.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
un jā.... 1 solis, pārkārtojot ar HCL, nav derīgs ar šo vasku, pirms tam ir nepieciešams (kā jūs varat izlasīt šajā amatā un citos) NaoH 5% ar dH2o , tad hcl, tad sālījumu vai vēl labāk neitralizēt ar Nahc03 un tad vakuuma destilācija.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kādam ir kāda reāli pārbaudīta metode, kas darbojas ar augstu iznākumu? Runājot par CAS 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildi. Varbūt es biju neskaidrs, bet es gribēju teikt, ka es to darīju divos posmos. Vispirms naoh (un ļāvu tam nostāvēties vismaz vienu stundu) un pēc tam reakcija ar HCL. Pēc HCL pievienošanas tas sadalījās divās kārtās.

Ar vecajiem pulveriem es nekad tos nedestilēju un vienmēr varēju izmantot eļļu pilnīgi labi.

Vai ar iepriekš minētajām metodēm jūsu rezultāti ir labāki?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
patiesībā problēma ir tad, kad mēs salīdzinām ar veco pmk , jo, kad mēs iegūstam to dīvaino organisko slāni, mēs domājam, ka viss neizdevās, tad mēs neejam tālāk, bet, kā es zināju, visiem, kas izmantoja bāzes/skābes metodi, bija jādestilē... es labprāt uzzinātu rezultātus, ja kāds ievēros ūdeņraža pārskābes metodi, ko es publicēju savā atklātajā rakstā, jo šķiet, ka tā būs daudz perfektāka un skaidrāka, bet es negribētu strādāt ar ūdeņraža pārskābi vairāk nekā 70 % bez PRO tvaika nosūcēja... man ir ekstrakcijas aparāts, bet... es neriskēšu, katrā ziņā šī metode man tika atsūtīta no lielā materiāla ražotāja, nevis tālākpārdevēja... tāpēc tai vajadzētu būt labākajai no labākajām iespējām.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nu... pēc dažiem neveiksmēm, es domāju, ka beidzot esmu to izdarījis... tevi rezultāts ir tīra eļļa, bez netīrumiem..vairs nav medus izskats, bet ar lielu atšķirību, ja mēs salīdzinām ar metil pmk, rezultāta krāsa ir brūni tumši sarkana eļļa, ar intensīvu sasafras smaržu, kas saglabā stāvokli istabas temperatūrā, un nekad nesasalst, galvenais id VaCUUM DESTILĀCIJA, nav nepieciešams daudz destilācijas, ūdens pēc destilācijas produktā ir tikai mazliet.
Ja jūs to darīsiet, jūs diezgan drīz redzēsiet, ka reakcija ir pabeigta... vairs nav ūdens, kas iet caur kondensatoru, un notiek tikai eļļas reflukss. es augšuplādēšu bildes, ja atradīšu ērtu metodi, kā to izdarīt šeit.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


forums ir drošs :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Nu... pēc dažiem neveiksmēm, es domāju, ka beidzot esmu to izdarījis... tevi rezultāts ir tīra eļļa, bez netīrumiem..vairs nav medus izskats, bet ar lielu atšķirību, ja mēs salīdzinām ar metil pmk, rezultāta krāsa ir brūni tumši sarkana eļļa, ar intensīvu sasafras smaržu, kas saglabā stāvokli istabas temperatūrā, un nekad nesasalst, galvenais id VaCUUM DESTILĀCIJA, nav nepieciešams daudz destilācijas, ūdens pēc destilācijas produktā ir tikai mazliet.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Apsveicam jūs ar to! Vai jūs varētu dalīties ar precīzu recepti un izmantotajiem soļiem?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Noteikti!

Pirmkārt, atvainojiet par manu angļu valodu, es zinu, ka dažreiz tā var būt "dīvaina"..

es izmēģināju dažādus bāzes un skābes metodes daudzumus, līdz atradu pareizo.
Galvenais ir VACUUM DESTILĀCIJA, es rakstu par Capital, jo esmu redzējis, ka (tas pats, kas notika ar mani sākumā) pēc tam, kad mēs veicām bāziskās skābes metodi, kad mēs redzam rezultātu (netīrs un ārkārtīgi blīvs, slikts medus), mēs domājam, ka kaut kas nav kārtībā, tad mēs neturpinām... bet šeit ir galvenais.
PAR 50 GR VASKA (izvēlējos mazo svaru, jo man ir tikai neliels daudzums vaska).

1. 50 gr vaska, 70 ml dH2O un 12 g sārma, lēnām paaugstināt temperatūru līdz 80º C, kad 80º sasniegti, maisīt vienu stundu.

2. maisījumam pievieno 32,5 gr HCL 65% un maisot turpina maisīt vēl 1 stundu 80ºC temperatūrā.

3. ievietot sep. piltuvē, izlietot ūdens slāni un pievienot pienācīgu daudzumu dH2o ar 5% nātrija bikarbonāta (vai vienkārši pagatavot piesātinātu šķīdumu) un veikt tipisko darbību sep. piltuvē, un atstāt uz 30 minūtēm.

4. Vēl 2 x atkārtojiet piesātinātā šķīduma mazgāšanu, vienmēr izmetiet ūdeni un 1 reizi veiciet tikai ūdens mazgāšanu.
( ja parādās emulsija, mēģiniet mazgāt ar sālījumu)...

5. vakuumdestilē, līdz viss ūdens pazūd (tikai neliels daudzums rada problēmas), un to var izdarīt rotovapā.
un....

VOILA! jums ir vēlamais produkts, tikai citas krāsas nekā vecā glicidāta gaves... rezultāts būs tumši sarkanbrūna eļļa.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var paskaidrot atšķirību starp šiem 2 cas numuriem attiecībā uz pmk? viens, šķiet, ir pmk etilglikidāts un otrs pmk metilglikidāts , kurš tiek uzskatīts par veco, kas viegli konvertējas, un kurš ir jaunais, ar kuru visiem ir grūti? Jebkura palīdzība būtu apbrīnojama 🙏

13605-48-6 pmk metilglikidāts.

pret

28578-16-7 pmk etilglicidāts
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Sveiki, @Fring, es arī gribētu zināt, kāds ir precīzs etilmetilglikcidāta CAS numurs šim būtiskajam MDMA prekursoram, PMK(MDP2P) sintēzei.
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dont zaudēt savu laiku cilvēks , ticiet man ķīnieši VISI pārdod ETHY METHYL formu, jo etils ir aizliegts, viņi nespēlē, kad kaut kas ir aizliegts..viņi var sey, ko viņi vēlas, bet tas viss etils, varbūt viņi pat nezina... paturiet prātā, ka lielākā daļa no viņiem neko nezina par to, viņi vienkārši pārdod.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
tikai jautājums, starp citu, kāds var man paskaidrot, kāda ir atšķirība starp pulveri un vasku ?
jo ar ķīmijas prātu es īsti nesaprotu šo divu formu atšķirību.
Kas tieši mainās? saspiešanas punkts nav vienāds? viens ir vairāk līdzīgs "sālim", bet otrs ir ar atšķirīgu tekstūru, bet ar to pašu molekulu?
visas šīs detaļas mani mulsina un es īsti nesaprotu.
un vai arī, ja visiem šāda veida prekursoriem ir nepieciešama vienāda konversija, lai tie kļūtu par ketonu.
paldies par jūsu informāciju
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
paldies par šo rakstīto! es saprotu, ka jūs domājat 35% HCl ?
 
Top