Alfa-PVP sintēze (1-10 kg mērogā). Pilnīga video pamācība.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Ar ko es varētu aizstāt pirolidīnu?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metilamīns. Jūs saņemsiet arī labu produktu.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Protams, ka tas nav taisnība. Prekursori dažās ES daļās var tikt uzskatīti par legāliem, bet tie ir tie reģioni ES vidienē, kur par šo "legālo" ķimikāliju pasūtīšanu var saņemt 9 gadus cietumā tikai par to, ka tās pasūtāt.
Neuztraucieties, ja jums būs vajadzīga kāda rīcība, viņi iebruks jūsu mājās, iemetīs jūs uz grīdas un saslēgs rokudzelžos. Patiesībā viņi to dara par daudz mazāk smagiem noziegumiem, piemēram, par dzirnaviņu nēsāšanu.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Protams, nav nekādu argumentu: "Ķīmiskā viela1 nav minēta kā nelegāla." Ar to vien, ka to var izmantot nelegālas narkotikas ražošanai, ir viegli pietiekami, lai saņemtu pilnu teikumu. Labā vietne par to ir: Kad cilvēki jūs noķers, jums būs daudz sliktāks liktenis.
Es dzirdēju, ka citviet pasaulē, piemēram, Teksasā, ir apmēram tāpat. Tāpēc šī nevērība šeit nav saprotama.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Labdien. Vai es varu aizstāt bezūdens acetonu tikai ar acetonu? vai varbūt ar kaut ko citu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kuru šķīdinātāju alfa-PVP sintēzei labāk izmantot etilacetāta vietā, lai to varētu paskābināt ar ūdeni un šķīdinātājs nesajauktos ar ūdens bāzi
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tātad... Līdz šim mans jautājums paliek neatbildēts, kādas ir tipiskās atlikušās toksiskās ķīmiskās vielas alfa* sintēzēs. Dažas partijas patiešām var izraisīt postījumus plaušās, un veselības drošībai šī informācija ir ļoti svarīga.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, jūs esat tik lieliski ķīmiķi. Jums noteikti ir atbildes!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labdien. Ja ievērosiet mūsu video pamācību, jūsu izstrādājumā nebūs toksisku vielu.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Patiesībā es vēl neko neesmu darījis. Runāju par citu izgatavotajiem produktiem.

Es domāju, ka jūs, ķīmijas eksperti, zināt iespējamos piemaisījumus un varat pateikt. Bet es dzirdēju, ka ne visi zina, ka kālija permanganātu izmanto Ķīnas laboratorijas, ražojot vielas mums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai varat aprakstīt savu domu un loģiku saistībā ar kālija permanganātu un tā atkarību starp gala produktu piemaisījumiem?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tāpēc es mēģinu atbildēt uz jautājumiem pats: Es domāju, ka galvenais piemaisījums, kas izraisa elpošanas problēmas, ir pirrolodīns.
Tas ir acīmredzams ne tikai tāpēc, ka to izmanto sintēzē, tā viršanas temperatūra ir ļoti tuva pirolam, kas varētu izskaidrot, ka tas tik ātri nonāk plaušās.

Bet viena lieta, ko es NĒ saprotu: To vajadzētu ļoti labi izskalot ar bezūdens aukstu acetonu. Kā tas ir iespējams, ka tas joprojām ir dažos produktos?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pirolidīna pārpalikums tiks destilēts ar etilacetātu. Turklāt normālos apstākļos tam ir šķidrs stāvoklis, un to var viegli noteikt. Ja redzat šķidru a-PVP, nelietojiet to un mazgājiet/žāvējiet.
Varu jums teikt, ka es nekad neesmu redzējis šādu a-PVP, lai gan esmu redzējis daudz paraugu.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
kas tad ir tie piemaisījumi? mans draugs fansbijs acetonu mazgāja kādu a-pvp no šīs vietnes pārdevēja. tas bija pilns ar yelloe sh*t, atvainojos par šiem vārdiem. kas tie ir?
kāpēc jūs šeit nepārbaudāt kvalitāti un kaitīgumu veselībai?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, kādā veidā vislabāk pārkristalizēt pulveri es mēģināju likt 1:1 ar acetonu un saldētavā, bet tas joprojām nāk pulveris
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Skaista shēma, redzot, cik lielu ieguldījumu procesā dod katrs reaģents vai substrāts, ir pārsteidzoša pat pēc daudzām reakcijām. Es izmantoju molekulāros sietus atdzesētā acetonā, lai tas pirms pievienošanas paliktu sauss, kā arī atdzesēju FB, un diezgan bieži bija līdz un virs 95% racēmisko iznākumu nogulsnes.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien, es gribētu pajautāt, vai es varu izmantot fenheksanonu, lai izgatavotu alfa-PHP? Vai arī izmantot ūdeņraža peroksīdu un bromskābi bromēšanai un pirolidīna deaminācijai? Liels paldies
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Iekārtu sarakstā ir iekļauts rotācijas iztvaicētājs? Bet, šķirstot instrukcijas un videomateriālus, es nepamanīju, ka tāds tiktu izmantots. Vai es kaut ko palaidu garām? Vai arī tas ir kaut kas tāds, kas šim nolūkam 100% NAV vajadzīgs? Cerams, ka tas ir otrais variants. Jo lētākais no manis redzētajiem ir 2 reizes dārgāks par pārējo aprīkojuma sarakstu kopā.
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai sildīšanas plate ar magnētisko maisītāju varētu darboties? Vai arī ir kāds īpašs iemesls, kāpēc būtu jāizmanto virszemes maisītājs? Es nekādā ziņā neesmu ķīmiķis. Tāpēc, lūdzu, piedodiet man, ja kāds no maniem jautājumiem ir muļķīgs.
 
Top