Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Labi žāvēt ipa/H₂SO₄ ar MgSO₄? Es domāju, ka tas, ko es varu iegūt, ir 92-96% h2s04
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Samazinot p2np daudzumu līdz 5g. Kādas ir pareizās citu reaģentu proporcijas.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Tās skala lineāri, tātad puse no visa. refluksam nav obligāti jānotiek, lai reakcija notiktu, ja jūs pareizi kontrolējat reakciju atbilstošā kolbā ar beefy kondensatoru, tā pat nesasniegs refluksu, it īpaši aith 5g. ja jums reakcija vispār nesākas, tomēr ar jūsu propēna pievienošanu, es varbūt pārbaudītu : vai amalagam ir izdarīts pareizi, manu izejvielu (it īpaši propēna) tīrību. un ffs izmantot destilētu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Parasti koncentrētu sērskābi vispār nedžāvē, bet izmanto, lai žāvētu to pašu.

Ja titrēšanai sajaucu 1ml H2SO4 96% un 5ml sausa IPA, šķīdumā ir aptuveni 0,04ml ūdens. Manuprāt, šādai konstilācijai nav iemesla izmantot žāvējošu vielu.
Tas noteikti nenodarīs kaitējumu, bet ir apšaubāms, vai tas darbosies.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Ja tas nesāk izgaismoties un karsēties ar foliju, tad sum-ting-wong
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man ir problēmas ar PMK all/hg reducēšanu, man ir palicis liels daudzums nereaģējuša alumīnija pēc 240 g ketona rxn. Trauks uzkarsējās pats no sevis ar refluksu līdz aptuveni 65c un 90 min laikā nokritās līdz 40c. Pēc tam tika pielikts karstums, lai uz 3-4 stundām paaugstinātu temperatūru līdz 50-60 °C.

Tika izmantoti pīrāgi, kas sagriezti 1 cm mazās strēmelēs, un 10 % lieko daudzumu pievienoja osmija pierakstam. Pēc bazifikācijas ai tika samazināts. Tad preces ekstrahēja ar toluolu un mazgāja ar naoh šķīdumu. Es ceru uz vismaz 100 g ražu. Ja nē, tad es esmu fucked un man būs ietaupīt vēl naudu par citu rxn un vienkārši izmanto foliju, lai tā tiek apēsta.

Es atceros, ka tur bija varbūt 50% ai atlikums. Tas bija 100% alumīnija vienreizlietojamās cepamās pannas. Es gaidīju apmēram 45-60mins amalgamation sākt un tikai daži gabaliņi bija peldošas, Es pieņēmu, jo tā biezāka ai..bet tur bija burbuļošana notiek šķīdums bija sudrabains izskats.. Šķita, ka tas ir gatavs. Un rxn uzkarsējās līdz 65c pats, tāpēc esmu pārliecināts, ka tas bija gatavs... varbūt man vienkārši ir jāgāzē un jāredz yeild... man ir sajūta, ka tas būs slikti lol. D
vai osmijs jau pievieno papildus alumīniju? Varbūt es pievienoju lieko uz lieko lol. Jebkurā gadījumā es domāju, ka bieza folija būtu OK 200-300 g samazināšanai. Žēl, ka es to neapzinājos un nepaliku pie folijas uz šiem lielākiem rxns... bet tā es mācos. Ja reakcija ar Al pannām būtu sasniegusi 65c, tad ar foliju tā varētu būt pārāk eksotermiska, vai ne? Tātad mana Al biezums varētu būt uz vietas, un varbūt man ir jāļauj amalgamēt ilgāk, līdz visi gabali peld? man šķita, ka tas notiek un eksotermiska reakcija sākās.

Ja ir bijis izšķērdēt diezgan daudz materiālu un laika, mēģinot mērogu, un katru reizi es esmu spēlējas apkārt ar biezāku Al, kad es domāju, ka man vajadzētu pieturēties pie varbūt biezāka folija, tādā veidā tas viss tiek patērēts un temps var iet līdz pat 75c, bet var atdzesēt to, lai saglabātu zem 70 nav problēmu. Ja es zināju par NMF maršrutu pirms sagatavošanās osmija maršrutam, tad es būtu, izmantojot NMF, un es domāju, ka man būtu mazāk problēmu.
Es ziņošu atpakaļ ar yeild par pīrāga panna palaist.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Produkts man iznāca kā no matiem!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atvainojiet, ko jūs domājat ar sum-ting-wong
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kāds ir piemērots alumīnija folijas biezums?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO jebkura Al bieza folija ir laba atkarībā no jūsu mēroga. Veikalā nopērkama biezā folija maza mēroga un pat lielāku reakciju veikšanai, bet All granulas vai Al smalkas CNC skaidas izskatās labi.

Es neesmu pazīstams ar amfetamīnu, bet tas varētu būt jūsu žāvēšanas līdzeklis. Ja tas ir jūsu raugs, tad man šķiet, ka viss ir kārtībā.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai šajā sintēzē es izmantoju kādus kondensatorus, vai arī ir kādi īpaši kondensatori? Paldies.
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sintēze tika veikta kā filmā, produktam nav jaudas. Ko darīt?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai produktam ir sāļa vai rūgta garša?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Sākumā, nogaršojot produktu, tā garša būs ļoti sāļa, un beigās parādīsies amfetamīna garša.
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Vai dcm vai hloroforms būtu piemērots šķīdinātājs.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Izopropanols ir ok, es pieņemu ?
mēs izskalojam baloniņu, un rezultātu liekam uz smalkā sieta, lai pirms sārmošanas kopā ar pārējo?
Vai izopropanols nav jāiztvaicē vai kaut kas tamlīdzīgs? :) (vai ir kāds priekšstats par maksimālo izopropanola daudzumu, ko mēs varam izmantot skalošanai?)?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tas var būt nātrija sulfāts... Jūsu reakcija, iespējams, nav noritējusi līdz galam. Man sākumā bija tāda pati problēma, bija arī Na2SO4 un citi. Risinājums bija amalgamu neizskalot (tikai iztukšot ūdeni) un arī mans noteikums par gatavību ir tad, kad viss Al iznāk virspusē un var dzirdēt arī šņākšanu. Parādās arī mazi burbulīši. Tad es uzskatu, ka amalgama ir gatava, un tas atrisina reakcijas trūkuma problēmu. Mans iznākums parasti svārstās tikai ap 50 %, bet kopš tā laika nekad nav bijis nereaģējošas amalgamas.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Atvainojiet . Bet mēs šajā sintēzē neizmantojām nātrija sulfātu. Kāda ir tā saistība ar šo tēmu? Ja ļautu, lūdzu, paskaidrojiet man sīkāk. Es nesapratu ideju. Paldies.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, es nekādā gadījumā neesmu eksperts, tāpēc citi varētu to apstiprināt vai labot, bet, pievienojot maisījumam sērskābi (H2SO4), ja maisījumā nav amfetamīna bāzes (t. i., reducēšana nav notikusi), tad SO4 varētu veidot sāli ar nātriju (Na). Nātrijs ir šķīdumā no iepriekš pievienotā NaOH.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ekspertiem: Kas notiks, ja reakcijā izmantosim vairāk Al folijas? Vai tas varētu palielināt iznākumu?
 
Top