Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
atkal nezinu ražas es domāju, ka es izmantoju fosforskābi, lai iegūtu sāli, bet 9 ml, ko redzat datorā, ir nedaudz ūdens tas bija dzesētājā un adapteros.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
joprojām pilienā es nolēmu destilēt 130 ml o 15% sērskābes, bet es domāju, ka man vajag nedaudz gulēt.
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Es nevaru destilēt sērskābi. Es varu to karsēt, līdz tā sāk kūpēt, un iegūt ~ 95 %. Vai tas būtu labi brīvbāzes sāls veidošanai? ka papildu ūdens izšķīdinās izveidojušos sāli, tāpēc es nedaudz zaudēšu. Vai ir vēl kaut kas?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pilnīgi pietiek, vienmēr labi aizveriet sērskābi, jo tai piemīt īpašība absorbēt ūdeni no gaisa.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ja es iegūstu dzīvsudraba II nitrāta monohidrātu, kā vislabāk atdalīt H2O, jo dzīvsudraba viršanas temperatūra ir zemāka par H20? Vai tas vienkārši nedarbosies vispār?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lietot monohidrātu
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Šī reakcija man darbojas diezgan labi, man izdevās veikt dažus testus ar 20 gramiem biezā 7 litru HDPE mucā, un efektivitāte sasniedza aptuveni 60 % vai vairāk pēc žāvēšanas zemā temperatūrā sausinātājā. dažās partijās nedaudz pārskābeja, bet kopumā tā ir ļoti jauka balta viela, kas pēc pareizas žāvēšanas veido graudus, kas ar vidēju spiedienu pārvēršas pulverī.
Tomēr man ir divi jautājumi.

mans dzīvsudraba nitrāts kļūst dzeltens, kad tas pieskaras ūdenim, dzīvsudrabs ir tīri balts, pirms to pievieno alumīnija/ūdens maisījumam, bet, tiklīdz to pievieno ūdenim, tas kļūst dzeltens, un pēc nostādināšanas ūdenī/alumīnija maisījumā tas pat kļūst gandrīz sarkanīgi oranžs. šie gabaliņi, šķiet, tikai slikti šķīst ūdenī, jo man ir jāizskalo vismaz 3-4 reizes, lai atbrīvotos no katra neliela daudzuma. mans dzīvsudraba metāls nāk no noliektiem slēdžiem, kas liek man domāt, ka tas varētu būt piesārņots ar citu metālu pēdas?

Otrkārt, manas bažas rada tas, ka mans P2NP nešķīst IPA/ etiķskābes maisījumā, ņemot vērā, ka 10 g P2NP ir 100 ml izopropila un 50 ml ledus etiķskābes. mana etiķskābe ir tikai 80 %. man vajag aptuveni 120-130 ml IPA un, iespējams, 70 ml etiķskābes, lai izšķīdinātu ep2np, citādi man šķīdumā virpuļo dzelteni kristāli.
Vai tās ir 80% etiķskābes sekas?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Uzkarsē šķīdumu nedaudz līdz 50 °C, bet ne pārāk karstu, jo tad dzeltenais kļūs sarkans.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Es mēģināšu, paldies, starp citu, vai ir iespējams aizstāt IPA, piemēram, ar bioetanolu ? būtu daudz vieglāk iegūt nekā IPA lielākos daudzumos.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Polijā IPA ir legāli pieejams patērētājiem, un tā cena ir aptuveni 20$ par 5L 99% >

Ar sveicieniem
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Jā, tas ir legāls, bet bioetanols ir lētāks, mazāk aizdomīgs un to var viegli iegūt lielos daudzumos bezsaistē, kas, manuprāt, padara to vēlamāku, ja ir iespējams to izmantot.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es zinu vai labāk lasīju, ka kāds sintēzei ir izmantojis metanolu, tātad vajadzētu būt iespējai izmantot arī etanolu. Pirms skābes pievienošanas ir jāatdala visi šķīdinātāji, lai iegūtu gandrīz bezūdens šķīdumu, tāpēc, kas no tā, pamēģiniet un ziņojiet.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kad es palielinu p2np, cik daudz citu reaģentu es ievietoju?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Atkarībā no tā, cik daudz P2nP vēlaties palielināt.

Tādam pašam P2nP palielinājuma % daudzumam jāpievieno arī citas sastāvdaļas.

Piemēram, receptē ir norādīts 10 g P2nP, ja vēlaties pagatavot partiju ar 20 g P2nP, kas ir 100 % palielinājums, tad 100% palielinājumu pievienojiet arī citām sastāvdaļām. Tik vienkārši.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Ķīmiķi izmanto molārās attiecības. Tas ir labākais veids, kā iegūt precīzu konvertāciju.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
es mēģināju, bet nevaru atrast molārās attiecības vietnē, piemēram, wikipedia vai kaut kur citur, tāpat kā jautājumu, kāda ir molārā attiecība p2p dzelzij un fecl.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Veikts tieši tā, kā parādīts videoklipā, tikai pievienojot 62,5 ml 80% etiķskābes. Sākumā biju noraizējies par skābes koncentrāciju s obas vecuma un P2NP kvalitātes (apmēram 10 mēnešus burkā, mazliet eļļaini slapjš). l ir neizdevies Al/Hg recepte no "scribd" vietnes trīs reizes, si es biju bezcerīgs. Bet reakcija bija tik spēcīga, ka man nācās izskalot kondensatoru ar papildu 20 ml IPA. Esmu žāvēju 99% acetonu virs molekulārā sieta, ceptu 300°C, bet kaut kā pēc 96% sērskābes pievienošanas tas pārvērtās par brūnu biezu gļotu. Tāpēc man nācās to paskābināt fosfora veidā. Galīgais produkts ir ļoti spēcīgs, iznākums ir 7,2 g sausā veidā no 10,3 g P2NP. Nākamajā nedēļā es aizvedīšu paraugu uz savu darbavietu un izdarīšu kvalitatīvu šāvienu uz GC-MS/MS.
Mani arī interesē, vai es varu aizstāt GAA ar citu skābi, piemēram, skudrskābi? Izlieta 80 % etiķa smaka ir briesmīga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Apsveicam! Būtu jauki. Dalieties ar mums, lūdzu, ar savu rezultātu.
Es varu iedomāties un labi jūs saprast. Jūs varat izmēģināt šo recepti bez etiķskābes.
Vai jūs pievienojāt skābi tieši? Jums ir jāizmanto sērskābes šķīdums (~ 10 %) acetonā.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Es pievienoju 2ml 96% skābes 10ml acetona, jūs sakāt, ka man jālieto atšķaidīta sērskābe, lai sajauktu ar acetonu? Es domāju, ka neitralizētājam jābūt pēc iespējas bezūdens vielai. Nākamreiz izmēģināšu šo recepti 1 g mērogā ar 85% skudrskābes molāro ekvivalentu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tas ir labi. Nē, es gribēju teikt, ka no 96% skābes ar acetonu jāsagatavo 10% šķīdums, atvainojiet par neskaidro skaidrojumu.
 
Top