Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nē, koncentrēts nozīmē koncentrēts. Tas ir >60%. Bet es neesmu precīzi pārliecināts, pie kāda atšķaidījuma var notikt pārvēršanās par dzīvsudraba(I)nitrātu. Varbūt 50 % ir ok.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
vai jūs varētu sīkāk izskaidrot hcl un nitrātu metodi dzīvsudraba šķīdināšanai?
kāda svara dzīvsudraba metālu šim izmēram? man ir mazi termometri.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs zināsiet, vai esat saražojis dzīvsudraba(I)nitrātu: tā būs dzeltena sāls, nevis balta sāls.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šeit liela nozīme ir arī temperatūrai, tai jābūt karstai koncentrētai skābei > 60°C.

Domāju, ka viņš gribēja teikt, ka ar skābi izjauc alumīnija folijas oksīda slāni, lai dzīvsudrabs reaģētu ar alumīniju, veidojot amalgamu.
 
Last edited:

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Paldies par līdzšinējām atbildēm, tās mums ļoti palīdzēja, lai gan mums bija daudz kļūdu. Teiksim, četras kārtas pēc kārtas neizdevās, daļa, kurā P2NP un alumīnija amalgama saplūst, nereaģēja, ne temperatūra paaugstinājās, ne nekas, mēs mēģinājām uzsildīt, bet neizdevās. Otrajā reizē notika strauja reakcija, un viss izgaisa dažu sekunžu laikā. Kāda varētu būt problēma? Alumīnijs? No virtuves folijas izgriezām 1x1 cm kvadrātiņus, izmēģinājām vairāku veidu folijas, biezākas un parastas. Vai pēc ceturtā putanama reakcija izdevās? Kāda varētu būt problēma? Alumīnija folijas formā vai kaut kas cits? Nitrātu apstrādājām pēc norādījumiem no termometra ar 60% slāpekļskābi un vienu reizi to sajaucām ar dzīvsudrabu un vienu reizi to uzkarsējām līdz 60C, jo kāds šeit forumā rakstīja, ka nitrāts izdalās tikai pēc 60C, tumši dzelteni un brūni tvaiki, kurus izspridzinājām un palika dzeltens dzidrs šķidrums un domājām, ka tas ir mums vajadzīgais dzīvsudraba nitrāts. Paldies.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Vai šeit forumā ir kāds, kas pārdod dzīvsudraba nitrātu?

Ir nogurdinoši pilnībā meklēt termometrus un pašiem to izgatavot. Un mēs domājam, ka mēs šeit radām problēmu, tāpēc vienmēr zaudējam to pašu stiprumu, un, uzglabājot sagatavoto dzīvsudraba nitrātu ledusskapī, mēs uzskatām, ka pēc dažām dienām tas zaudē savas īpašības. Mēs meklējam Eiropā, un tas nekur nav atrodams, nav atrodams arī Amazon.

Tāpēc, ja kādam ir jāpārdod dzīvsudraba nitrāts, tad tiešām vajadzētu to nopirkt, vismaz nedaudz, kamēr Eiropā parādīsies kaut kas konkrēts, ko mēs paši varam iegādāties.

Vai arī dzīvsudrabu kādam ir, ko pārdot?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Un jā, vēl viens jautājums par sintēzi. Man noteikti būs vēl, bet es domāju, ka tas ir labi, jo citi kaut ko uzzina no maniem jautājumiem, hehe.

Vai daudzumus var palielināt? Es domāju, ka, tā kā dažas sintēzes neizdodas, šīs sintēzes ieteikto daudzumu vietā (10g P2NP, 100ml IPA, 50g nātrija hidroksīda, 150ml ūdens...un pārējais), man vajadzētu palielināt minētos daudzumus 5 reizes (50g P2NP, 500ml IPA, 250g nātrija hidroksīda , 750ml ūdens...un citi).

Vai arī tos palielināt 2, 3 vai 10 reizes?

Vai tas izdotos?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Iespējams, ka tā ir vairāk amalgamas ražošana nekā pats nitrāts. Ar pašu alumīnija foliju tam ir mazāk sakara, ja vien ir pareizais daudzums. Jūs varat noteikt, vai jūsu nitrāts ir efektīvs, ja alumīnijs lēnām izšķīst un ūdens kļūst tumši pelēks un paceļas burbuļi.
Jums ir jāgaida īstais brīdis, kad pievienojat P2NP, kad ir izveidojies pietiekami daudz amalgamas, bet pirms šī reakcija sasniedz maksimumu, es teiktu, 10-15 minūtes pēc pievienošanas, bet tas vienmēr ir atkarīgs no tā, cik daudz nitrāta esat pievienojis, cik daudz maisāt vai kratāt un kā izskatās jūsu alumīnijs.
Jūs teicāt, ka viss būtu iztvaikojis, reakcija ir stipri eksotermiska, jums kolba ir jāatdzesē, lai to kontrolētu, tāpēc tur jūs bijāt uz pareizā ceļa.
Nitrāta šķidrums ir skābs šķīdums, un, ja esat to sagatavojis atbilstoši instrukcijai, to var uzglabāt ledusskapī vairākas nedēļas/mēnesi. Un jā, slāpekļskābei jābūt karstai, vismaz 60 °C, lai veidotos pareizs nitrāts ar brūna toksiska slāpekļa dioksīda veidošanos.
Ja esi no Eiropas, ieskaties austrumu daļā, tur var dabūt dzīvsudrabu un dažkārt arī pareizos nitrātus.
Daudzumus varat mērogot pēc saviem ieskatiem, bet paturiet prātā, ka, ja neizdosies sintēze ar maziem daudzumiem, neizdosies arī ar lielākiem, un tad pastāv risks, ka reakcija, kas eksponenciāli palielinās līdz ar daudzumu, uzsprāgs jums sejā, un to mēs taču visi nevēlamies, vai ne?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jautājums par Dzīvsudraba (II) nitrāts - Hg(NO3)2 - 324,7 g/mol

Vai dzīvsudraba (II) nitrāta vietā var izmantot citu dzīvsudraba savienojumu?

Piemēram:

Dzīvsudraba (I) nitrāts - Hg2(NO3)2 - 525,19 g/mol
Dzīvsudraba (I) hlorīds - Hg₂Cl₂ - 472,09 g/mol
Dzīvsudraba (II) hlorīds - HgCl2 - 271,52 g/mol

Ja jā, tad to var aizstāt ar jebkuru no iepriekš minētajiem.

Papildjautājums.

Divu savienojumu molmasas ir lielākas, bet viena savienojuma - mazākas. Vai "receptē" ir jāmaina deva, vai arī tā joprojām ir 0,1 g?

Ar cieņu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Arī šis darbojas ļoti labi. Pārējie divi nedarbojas.

Dzīvsudraba sāls daudzumam ir ļoti plaša attiecība pret alumīniju, no 1:1300 līdz 1:650 (dzīvsudraba(II) nitrāts pret Al molos) Tādējādi daudzumu īsti nevar norādīt konkrētā lielumā. Tomēr, lai iegūtu priekšstatu par diapazonu, varat brīvi pielāgot attiecības attiecībā pret hlorīdu.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18


Vienīgais hlorīds, kas jums derēs, ir trešais:

"Dzīvsudraba (II) hlorīds - HgCl2 - 271,52 g/mol".

Es daudz cietu, meklējot dzīvsudraba nitrātu, bet kāds šajā forumā man teica, ka dzīvsudraba hlorīds man derēs. Man izdevās to dabūt savā valstī par aptuveni 120 eiro par 100 gramiem. Un tā kā izmantojamais daudzums ir niecīgs... tas ir mūžīgs.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Sveiki,

Vai jūs, lūdzu, padalītos ar savu kontaktu par dzīvsudraba(II)hlorīdu, jo tas ir vienīgais savienojums, kura trūkst manai sintēzei, visu pārējo man ir izdevies iegūt.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jautājums par sintēzi.

Pieņemsim, ka vēlos veikt P2nP 500g sintēzi atvērtā nerūsējošā tērauda mucā.

Eksotermiskam procesam var izmantot nerūsējošā tērauda dzesēšanas spirāli, kas savienota ar aukstā ūdens padevi jūsu mājās, un to var viegli nolaist un noņemt ar rokām, lai sasniegtu pareizo temperatūru. Maisījumu var viegli samaisīt ar rokām, izmantojot traipa tērauda "karoti". Problēma ar šo procesu, kā es to sapratu, būtu izopropilspirta un etiķskābes iztvaikošana šā procesa laikā, jo reakcijas laikā ir jāsaglabā 55-60Celcija temperatūra.

Uz jautājumu: Vai nav iespējams līdzās galvenajai partijai jau iepriekš uzsildīt izopropilspirta un etiķskābes maisījumu ar 60Celcius temperatūru un vienkārši pievienot to maisījumam reakcijas gaitā, kad tas kļūst zems, vai tas traucē reakcijai?

Ar cieņu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
puiši es varu izmantot skudrskābi 85% intead Gaa nav garastāvoklī mēģina so shoul es varu darīt samazināšanu skudrskābes šovakar vai es gaidīt Gaa
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
btw es atradu veidu, kā ar dzīvsudraba metālu gaa un 50% h202 , vāra to maigi: jūs saņemsiet daudz putu i gues mercuryacetate.. filtrēt putas un droši to. amalgamas darbojas lieliski reakcija kicks aukstā.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Izmantojiet plastmasas mucu
Izmantojiet polipropilēna caurules grīdas apsildes sistēmai

Tad temperatūra strauji paaugstinās, reakcija būs nekontrolējama.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jā, es varu 15gr p2np 1 litru kolba bija mazliet biedējoša @ dažos brīžos man vajadzēja 1 stundu, lai amalgama neizskalotu to ar aced vai bace pirms tam tikai (es domāju, ka Hg acetāts) 15 gr p2np 16 gr al un apmēram 100ml skudrskābes un atrisināja p2n2 Meoh tikai tik daudz, lai atrisinātu un tas tika karsēts, bet atdzesēts pēc tam pievieno skudrskābi 85 % Meoh p2np šķīdumam.. beidzot, kad amalgama bija gatava (arī Meoh), tā kļuva tumši oranža.. es to pievienoju i gues 8 reizes. otrajā reizē piliens caur dzesētāju tas nāca gandrīz pie pēdējās lodītes no dzesētāja... tāpēc jā, tas darbojas labi thnx William par padomu.
 

Attachments

  • 3We4Rh7ukc.jpg
    3We4Rh7ukc.jpg
    2.4 MB · Views: 155
Top