Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Kādā temperatūrā vislabāk iztvaicēt izopropilu no šķīduma, lai neietekmētu brīvā bāze?
Lai veiktu tvaika destilāciju pēc iztvaicēšanas ir saprotams.


Es domāju, ka pēc "atbrīvošanās" no izopropila brīvā bāze būs gatava darbam. Es vēlos izveidot "A-eļļu"/amfetamīna frībāzi, lai no tās izveidotu pastu, nevis sulfātu.
Tāpēc man būtu nepieciešams iztvaicēt izopropilu, lai tas būtu gatavs lietošanai, jo izopropilu pievienotu cilvēki, kas "A-eļļu" pārnestu uz ātru pastu (ar izopropilu un H2SO4).

@G.Patton Liels paldies par visu, līdz šim esat bijis liels palīgs!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Vislabākais variants ir izmantot vakuumu (rotācijas iekārtu). Temperatūra nav augstāka par 55-60 grādiem C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Paldies, es to iekļauju savā laboratorijas aprīkojuma sarakstā :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmais mēģinājums ar fosforskābi: pilnīga veiksme.
Otrais mēģinājums, viss tas pats, bet ar divkāršotu reaģentu skaitu un papildu a-fbāzes/IPA maisījuma attīrīšana ar NaOH šķīdumu (tāds pats conc kā receptē) dalāmajā piltuvē beidzās slikti. Tika sasniegts pH 6, indikatora papīri palika dzelteni, bet nogulsnes neveidojās. Pēc tam šim dzeltenīgajam pēcskābes maisījumam pievienoju nedaudz 99% acetona, un tika novērotas baltas nogulsnes. Pēc dažām minūtēm maigas maisīšanas tā sāka veidot vienu lielu lipīgu gabalu. Tas labi filtrējās, un pēc skalošanas ar acetonu tas palika lipīgs un gļotains. Tas negrib žūt pat 105 °C cepeškrāsnī. Pirmā partija bija bez smaržas un ļoti sausa/blīva. Otrās partijas smarža ir spēcīga un raksturīga amp. Ko es darīju nepareizi? Manā valstī es nevaru nopirkt sērskābi, kas ir stiprāka par ~ 36 %, tāpēc es to neizmantoju.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Izmetiet to un sāciet no jauna, šī lipīgā putra nekad neizžūs. iesaku pievienot sārmu līdz ph 13, kā norādīts procedūrā, neatkarīgi no daudzuma jums nepieciešama pilnīga atdalīšana un ph vismaz 13. Pirms lietošanas pamēģiniet nedaudz uzsildīt skābi (attiecas tikai uz fosforskābi), ja tas to nedara, man šķiet, ka organiskās fāzes slānis ir pārāk dilūts vai organiskā fāze ir pārāk mitra. ieteiktu izmantot cietu žāvēšanas līdzekli un/vai destilāciju ar tvaiku un/vai šķīdinātāja iztvaicēšanu vakuumā.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ņemiet vērā, ka hlorīdu žāvēšanas līdzekļi nav saderīgi ar ipoh
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Pašā tēmas sākumā HIGGS BOSSON teica:
Ja ekstrapolējam viņa proporcijas 2,5 kg partijai, jums būs nepieciešams izmantot 500 l reaktoru. Interesanti, kā izskatīsies reakcijas ātrums un iznākums, ja nitropropropēna/ipa/skābes maisījums sākumā tiktu pārdzesēts? Varbūt, ja folijas vietā izmantosim alumīnija graudu lodītes 0,6 mm biezumā, varēsim reakciju tik ļoti palēnināt, lai novērstu putu pārvārīšanos, un izmantot mazāku reaktoru nekā 500 l?
Šāda risinājuma mīnusi varētu būt ļoti ilgs reakcijas laiks, un mazā Al graudu amalgamēšanas platība var likt mums pievienot papildu dzīvsudraba porcijas uz vietas, lai turpinātu reducēšanu. Galu galā, ja brīvā bāze tiek destilēta, nav iespējams pārnest dzīvsudraba jonus uz galaproduktu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Dzirdēju, ka, mērogot šo reakciju, būtu ieteicams izmantot vēl lielākus alumīnija gabalus, lai nesabojātu reaktoru vai neizraisītu pārāk smagu reakciju pēc P2NP pievienošanas. Katrā ziņā šķiet, ka Al/Hg ceļš rada pārāk daudz problēmu, veicot mērogošanu.

Tikmēr es secināju, ka NaBH4/CuCL2 ceļš ir piemērotāks lielāka mēroga ražošanai ar 1 kg+ P2NP.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kā šo reakciju mērogo?
Šī ir viena no pirmajām reakcijām, ko es izveidoju, kad sāku strādāt, un es izveidoju nelielu partiju.
Ja vēlaties izgatavot 1 kilograma partiju, jums būtu nepieciešams aptuveni 1 kilograms folijas, šī viela ir milzīga tilpuma, tāpēc kā jūs strādājat ar tik lielu daudzumu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Man teica, ka šo reakciju vajadzētu mērogot tikai līdz 100 g P2NP, citādi iznākuma zudumi būtu pārāk lieli/reakcija būtu pārāk smaga ar parasto aprīkojumu.

Ja mērogo, tad sastāvdaļas lineāri
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jā, šķiet, ka to nav iespējams paplašināt vairāk.
Nātrija borohidrīda reakcija ir laba, bet nātrija izmaksas padara to neloģisku no finansiālā viedokļa.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Labs pakalpojumu sniedzējs. Lielisks pirmspārdošanas serviss. Pasūtījums ieradās ļoti drīz
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantēšana: savāc virsējo slāni, kas satur amfetamīna bāzi alkoholā. To var nedaudz nosusināt ar bezūdens magnija sulfātu, un sārņus var papildus ekstrahēt ar nepolāru šķīdinātāju (ēteri, benzolu, toluolu), pēc tam šķīdinātāju iztvaicē.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Vai varat šo daļu paskaidrot sīkāk, jo es to nesaprotu?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Vai kāds var mani iemācīt, kā to izžāvēt
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Labdien. Publikācijai varat izmantot tikai angļu valodu. Lūdzu, izlasiet par dekantēšanu rakstā Dekantēšana, gravitācijas filtrēšana un šķidruma pārnešana.
Organiskajam šķīdumam pievieno magnija sulfātu (MgSO4), un tas absorbē ūdens molekulas no šķīduma. MgSO4 ir pulveris, kas pēc ūdens absorbēšanas kļūst par cietu gabalu. MgSO4 jāpievieno, līdz tas vairs neabsorbē ūdeni.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Nekā
Paldies
 
Top