Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Video instrukcijas ir ļoti ērtas tiem, kas tikai sper pirmos soļus. Pieredzējušākiem ķīmiķiem pietiek ar vienkāršām instrukcijām. Varat lejupielādēt šo videoklipu.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pirms vairākiem gadiem šādi videoklipi man būtu tik ļoti palīdzējuši, lai man kā nespeciālistam nebūtu jāmeklē un jāsavieno visas manas zināšanas kaut kur starp puspatiesībām. Turklāt bieži vien nepareizs tulkojums ... ne viss toreiz bija labāk ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Jūs varat izmantot atšķaidītu etiķskābi. Skābes pārpalikums netraucē reducēt, bet tā būs jādzēš ar atbilstošu sārma daudzumu, kas palielinās reaģentu patēriņu un laiku, jo, skābei mijiedarbojoties ar sārmu, izdalīsies vairāk siltuma. Aprakstītajā paņēmienā vienlaicīgi veic amalgamēšanu ar dzīvsudraba sāli un reducēšanas reakciju. Manā paņēmienā foliju vispirms apstrādā ar dzīvsudraba sāls ūdens šķīdumu, kuru pēc tam nosusina, tādējādi produkts kļūst tīrāks.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai man nekas nenotiks, ja es izmantošu %94 etiķskābi?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ir iespējams nogulsnēties ar 36% hcl (ja iespējams, es iedomājos, ka tas nogulsnēsies hidrohlorīda veidā). Es nevaru viegli dabūt sērskābo
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai mēs varam mainīt izopropilspirta spirtu uz metanolu vai etanolu?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Reakcijas maisījumu refluksē 2 stundas pēc tam, kad tas ir beidzis reaģēt ar hg
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izopropilu var izsāļot līdz savam slānim no bāziskā reakcijas maisījuma. Pretējā gadījumā izmantojiet DCM, petrolēteri vai ligroīnu.
Ja nevar dabūt koncentrētu H2SO4, izmantojiet fosforskābi. Var izmantot HCl, bet tas ir galējais risinājums.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Man pirmo reizi vēsturē izdevās veiksmīgi pagatavot savu amfetamīnu.
Velnišķīgi man patīk tīras vielas smarža un garša ! .

Kliedziens manam "bijušajam" dīlerim, ka viņš mani pamudināja šajā virzienā.
Es biju patiešām sūrojies un apnikuši viņa nekonsekventas kvalitātes ātrums.

Tagad man ir labas lietas un nekad nebūs atkarīgs no alkatīgs dīleriem.

Šeit dažas bildes
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai A eļļas destilāciju ar tvaiku var veikt tāpat kā p2p tvaika destilācijas video?
Šī tvaika destilācija notiek pēc šķīdinātāju destilācijas vakuumā, vai ne?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es dzirdēju, ka sērskābes vietā var izmantot etiķskābi, vai tā ir taisnība?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nav domāts paskābināšanai. Mēģiniet ar to meklēt notekūdeņu tīrīšanas līdzekli vai koncentrēt akumulatoru skābi, vai vienkārši iegādājieties to tiešsaistē.
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai paskābināšana un un ph regulēšana nav viens un tas pats? Tieši to es gribēju teikt, ka to var aizstāt ar jebkuru skābi ph regulēšanai.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Paskābināšana un pH pielāgošana nav viens un tas pats, jo pH pielāgošana var nozīmēt arī bazifikāciju.

Tā kā dažādiem sāļiem ir atšķirīgas fizikālās, ķīmiskās un farmaceitiskās īpašības, labāk izvēlēties piemērotu sāli.
Amfetamīna acetātam nav praktiskas nozīmes (izņemot, piemēram, reducēšanu ar Al/Hg).

Bet jūs esat laipni aicināti to izmēģināt un ziņot par to.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kādu laiku meklēju informāciju par amfetamīna sāļu atšķirībām farmaceitisko īpašību ziņā, bet neatradu noderīgu informāciju.

Ja jums ir kāda informācija vai atsauces, lūdzu, atsūtiet man tās.
Iepriekš paldies
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es vēlos par to jautāt!
Attiecībā uz šīs pieejas iespējamību un pareizību.

Esmu izmēģinājis videoierakstā redzamo procesu, un šeit ir aprakstīts, kā es to izdarīju. Nezinu, kāpēc gala rezultāts nav tāds pats kā video redzamais daudzums.

Vispirms izmantoju IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Pēc sildīšanas un izšķīdināšanas ļaujiet atdzist, līdz parādās kristāli.

Sagatavojiet 12 g alumīnija pārslu + 2 g HgCL2 (jo es nevaru dabūt dzīvsudraba nitrātu un varu izmantot tikai dzīvsudraba hlorīdu, lai izgatavotu alumīnija amalgamu), ielieciet kolbā un reaģējiet apmēram 30 līdz 40 minūtes, un pievienojiet kondensatora caurulīti.

Atdzesēto un izkristalizēto P2NP viegli pievieno 50 ml ledus etiķskābes un karsē, lai izšķīdinātu.

No alumīnija pārslām noņem pelēko netīro ūdeni un divas reizes mazgā ar tīru ūdeni.

Tad P2NP šķīdumu pievieno alumīnija kolbā (šajā laikā notiks liela reakcija un temperatūra strauji paaugstināsies. Temperatūras atdzesēšanai izmantojiet aukstu vannu un procesa laikā kolbu regulāri kratiet). Reakcijas process ilgst apmēram 30 ~ 40 minūtes.

Izņemiet šķīdumu no kolbas, un tajā būs pelēks šķidrums un neliels daudzums alumīnija pārslu.

Iepriekš sagatavojiet 50 g NaOH+70 ml H2O šķīduma, pievienojiet nātrija hidroksīda šķīdumu pelēkajam šķidrumam, lai šķidruma pH būtu 11.

Reakcija ilgst apmēram 30 minūtes
Parādīsies dzeltens šķidrums. Izņem šo šķidrumu (pelēko vielu neizdala) un ieliek ledusskapī uz 1 stundu.

Pēc atdzesēšanas šo gaiši dzelteno šķidrumu pievieno IPA 1:1 un samaisa.
Pievieno koncentrētu sērskābi un iepilina nelielu daudzumu. Šajā laikā parādīsies balti objekti, padarot šķidrumu pienaini baltu ar nogulsnēm.
Panāk, ka pH ir 5,5

Pēc 24 stundu ilgas šķidruma atdzesēšanas filtrējiet un izžāvējiet balto produktu (vai produkts šajā laikā ir pareizs? Un nepieciešams galīgais P2P).

Šajā daļā mans galaprodukts ir tikai aptuveni 1 ~ 2 g, kas nešķiet pareizi.
Esmu centies atrast atbildi, bet joprojām neesmu guvis pareizo priekšstatu. Vai jūs, lūdzu, varētu man sniegt pareizus norādījumus?

Kādi faktori ietekmē iznākumu (galaprodukts videoklipā šķiet daudz lielāks par manu eksperimentu skaitu)?

Es aicinu cilvēkus, kuriem šī metode ir izdevusies un iznākums ir aptuveni 70 ~ 80 %, sniegt man norādījumus.
lūdzu,


No alumīnija folijas un alumīnija pārslām izveido alumīnija amalgamu un tad pievieno nātrija hidroksīda šķīdumu. Kāpēc alumīnija pārslas ir nedaudz dzeltenīgs šķidrums, bet alumīnija folija ir balts šķidrums?
Alumīnija folija, ko es izmantoju, ir sadzīves alumīnija folija, ko izmanto virtuvē. Vai to drīkst izmantot?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Kā jūs noņēmāt virsējo slāni? Ja to nolejat vai paņemat ar šļirci, jūs zaudēsiet daudz produkta.
Labāk ir izmantot dalāmo piltuvi (vismaz 500 ml, vēlams 1000 ml). Tai jābūt pietiekami lielai, lai paņemtu visu reakcijas maisījumu un lai tās augšdaļā būtu 1/4 vietas. Tad pievieno 25 ml dietilētera (vai labāk MTBE, jo tas neveido peroksīdus) un noslēdz ar aizbāzni. Kad esat pārliecinājušies, ka dalāmā piltuve ir pilnīgi hermētiska, pagrieziet to otrādi, līdz virs krāna vairs nav šķidruma, un uz īsu brīdi atveriet to, lai atbrīvotu spiedienu. Atkal to aizver, vēlreiz īsi sakrata un atkal atver. Tā rīkojieties, līdz spiediens vairs neizplūst.
Pēc tam 3 minūtes spēcīgi krata, iespiež statīvā un gaida, līdz fāzes ir atdalījušās. Nosusiniet apakšējo fāzi ar alumīnija hidroksīdu (neaizmirstiet vispirms noņemt aizbāzni no dalāmās piltuves!) Ja, notecinot ūdeni, dalāmo piltuvi nedaudz sasvērsiet, alumīnijs nepielips pie stikla. Tad augšējo fāzi (no dalāmās piltuves augšdaļas!) pārlej mērglāzē. Procesu atkārto 3 reizes, ielejot alumīnija suspensiju atpakaļ dalāmajā piltuvē ar 25 ml svaiga ētera.
Visbeidzot, savieno ētera fāzes un 3 reizes mazgā tās dalāmajā piltuvē ar 0,01 N NaOH.
Pēc tam ēteri žāvē pār bezūdens magnija sulfātu visu nakti un turpina nogulsnēt vajadzīgo amfetamīna sāli.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
vai tā ir bieza folija ? es šeit lasīju, ka folijai jābūt 3 vai 4 slāņu biezai , vai jums šeit būtu kāds padoms ?
paldies
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Neņemiet biezu foliju, tā ilgstoši reaģēs. Turklāt nelokiet to slāņos.
 
Top