Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Video amfetamīnasintēzē tiek izmantoti reaģenti:
  • 10 g 1-fenil-2-nitropropēna (P2NP);
  • 100 ml izopropilspirta (IPA);
  • 50 ml ledus etiķskābes (AcOH);
  • 50 g nātrija hidroksīda (NaOH);
  • 12 g alumīnija (sagrieztas sadzīves folijas veidā);
  • 0,1 g dzīvsudraba (II) nitrāta (Hg(NO3)2);
  • 2 ml sērskābes (H2SO4);
  • 50 ml acetona;
  • Destilēts ūdens;
Iekārtas un stikla trauki:
  • Kolba ar plakanu dibenu, 2 l;
  • Retorta statīvs un skava aparāta nostiprināšanai (pēc izvēles);
  • Atpakaļplūsmas kondensators;
  • piltuve;
  • sieta filtrs (der virtuves filtrs);
  • Šļirce vai Pastēra pipete;
  • pH indikatora papīriņi;
  • spaiņi (600 ml x2, 2 L, 1 L, 100 ml x2);
  • Vakuuma avots;
  • Laboratorijas svari (piemēroti 0,1-200 g);
  • Mērcilindri 1000 ml un 100 ml;
  • Aukstā ūdens vanna;
  • Stikla stienis un lāpstiņa;
  • 1 L dalāmā piltuve (pēc izvēles);
  • laboratorijas termometrs;
  • Bihnera kolba un piltuve;
  • filtrpapīrs;

7sbroyikpe

Amfetamīna sintēzes video apraksts.
Pirms sintēzes sākuma sagatavo 10 g 1-fenil-2-nitropropēna šķīdumu 100 ml izopropilspirta un 50 ml etiķskābes. Alumīnija amalgamas pagatavošanai arpapīra smalcinātāju sagriež sīkos gabaliņos arī alumīnija foliju 12 g . To var sagriezt ar šķērēm vai pārgriezt ar rokām (cimdos).

0:04-0:40 - Preparāta ūdens sārma šķīdums. Šis šķīdums tika pagatavots iepriekš, lai šķīdumam būtu istabas temperatūra līdz galvenajam reakcijas maisījuma sārmošanas laikam šajā video. Sārmošanu veic ar spontānu sildīšanu. Ja izmanto svaigu karstu sārmu šķīdumu, tad temperatūra paaugstināsies un būs nepieciešama reakcijas masas piespiedu dzesēšana.

0:46-2:36 - Amalgama ar dzīvsudraba nitrātu. Amalgamētais alumīnijs reducē
1-fenil-2-nitropropēnu līdz amfetamīnam. Amalgamēšanas reakcijas laikā izdalās neliels gāzes daudzums, veidojas pelēkas nogulsnes. Ir svarīgi nepalaist garām brīdi, kad alumīnija amalgama ir gatava. Šo brīdi var noteikt pēc pelēko nogulšņu veidošanās un pastiprinātas gāzes izdalīšanās. Tas notiek 10 līdz 15 minūšu laikā no reakcijas sākuma.

Ūdens tiek izlaists bez marles noņemšanas, amalgamētais alumīnijs tiek izskalots ar divām porcijām auksta destilēta ūdens. Jāpievērš uzmanība gāzes burbuļu izdalīšanai. Novēro, ka "pareizā" amalgamā burbuļi ir mazāki un šķidruma krāsa ir tumšāka. Ja reakcija ir strauja, burbuļi ir lieli un krāsa ir gaiša, amalgama ir "nepareiza". Tas gandrīz noteikti ir saistīts ar dzīvsudraba sāls trūkumu. Ņemiet vērā, ka dzīvsudraba sāļi ir indīgi.

2:37-4:28 - Vissvarīgākā procesa daļa ir 1-fenil-2-nitropropēna reducēšana ar alumīnija amalgamu. Reakcija ir eksotermiska, un tā notiek, izdalot daudz siltuma. Procedūras laikā rūpīgi jākontrolē temperatūra. Reakcijas kolbu pārkaršanas gadījumā atdzesē ledus vannā. Kolbā drīkst pievienot aukstu ūdeni. Dažreiz reakcija netiek uzsākta, reakcijas masa kārtīgi jāsasilda un reakcija jāuzsāk (ar pareizi sagatavotu amalgamu). Reakcijas laikā izdalās verdoša spirta un etiķskābes smarža.
Tvaiku uztveršanai izmanto Allihn atgaitas kondensatoru. Allihn pretplūsmas kondensatora efektivitāti var palielināt, ja tam pieslēdz tekošu aukstu ūdeni.

5:04 - Reakcijas kolbu var izskalot ar nelielu daudzumu spirta, un ar to var izskalot arī nereaģējušo alumīniju, lai savāktu atlikumus un palielinātu iznākumu.

5:13 - Nereaģējušajam alumīnijam jābūt maz. Pēc atlikumiem var noteikt reaģējušā 1-fenil-2-nitropropēna daudzumu.

5:16-6:13 - Sārmojums. Reakciju veic ar siltuma izdalīšanu. Nereaģējušā alumīnija atliekas papildus reaģē ar sārmu un maisījumu uzkarsē, kā arī rada blakusproduktus.
30 minūšu laikā pēc sārmošanas notiek atdalīšanās redzamos slāņos.
Augšējā slāņa pH jābūt 11-12.

6:18-7:23 -
Dekantēšana. Savāc virsējo slāni ar amfetamīna bāzi spirtā. To var izžāvēt ar nelielu daudzumu bezūdens magnija sulfāta. Šlakvielas var ekstrahēt ar nepolāru šķīdinātāju (ēteri, benzolu, toluolu), tad šķīdinātāju iztvaicē.

7:24-8:50 - Sērskābes šķīduma sagatavošana acetonā. Šis šķīdums ir nepieciešams vienmērīgākai paskābināšanai. Ja izmanto koncentrētu sērskābi, notiek vietēja produkta pārskābošanās. Tādējādi samazinās iznākums.

8:51-10: 53 - Produkta paskābināšana un amfetamīna sulfāta iegūšana. Augšējam dzeltenajam slānim, kas tika savākts iepriekšējā posmā, pilienveidā pievieno sagatavotu sērskābes šķīdumu. Ar katru pilienu skābes šķīduma veidojas sāls pārslas. Šis posms ir ļoti svarīgs, rūpīgi jākontrolē pH, lai izvairītos no pārskābes. Skābināšanu turpina līdz
pH 5,5 - 6. Pārskābinātam produktam ir sārta krāsa. Pilnīgas pārskābes gadījumā produkts bojājas.

10:55-11:38 - Amfetamīna sulfāta
filtrēšana no šķīdinātājiem Bihnera piltuvē vakuumā. Šajā posmā produktu var papildus noskalot ar aukstu acetonu, izlejot to caur Buknera piltuvi kopā ar amfetamīna sulfāta kūku.

11:41-12:28 - Filtrēšana, izmantojot improvizētus instrumentus. Par filtru var izmantot jebkuru biezu audumu. Iegūto produktu vairākas stundas žāvē siltā un sausā vietā, lai atdalītu šķīdinātāju atliekas. Ieteicams to uzglabāt vakuuma iepakojumā.

Ieguvums ir 60-70 %.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
atvainojos, ka esmu noob šeit, mēģinot saprast, ko jūs domājat, ka yeild ir 60-70% ? vai tas ir 60% no 10g p2np, kas ir 6 grami, vai (12al+10p2p=22grm) 60% no 22 grm = 13,2 grami ?
 

deto8810

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Lai pārliecinātos, jo esmu superjauns visā šajā jomā, pirmais video(un tam sekojošais apraksts) ir recepte, kā pagatavot spid/pep/amfetamīnu, nevis "met" amfetamīnu. Vai kāds var mani par to labot?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, es nedomāju, ka ir veids, kā no P2NP līdz metamfetamīnam pāriet 1 posmā. bet pēc vēlamās eļļas iegūšanas šajā reakcijā jūs varat veikt šķīdinātāja ekstrakciju un ko vēl, lai to izolētu, kam seko vēl viena identiska Al/Hg reakcija, šoreiz veidojot imīnu starp amfetamīnu un formaldehīdu, kas tiks reducēts līdz mērķa sekundārajam aminam.Pastāv arī iespēja no P2NP izgatavot fenilacetonu, ir publicēta video metode, šajā ceļā metilamīns un fenilacetons veido starpproduktu, ko pēc tam reducē ar Al/Hg, NaBH4 utt.
 

deto8810

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labi zināt, otrajā video ir aprakstīts, kā pagatavot "alfametilfenetilamīnu", tāpēc es biju apmulsis, vai video aprakstā tiešām ir aprakstīts, kā pagatavot metamfetamīnu, izmantojot Al/Hg. Paldies par ātro atbildi un atvainojos par iesācēja jautājumu ^^
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Puiši, vai es varu jautāt, vai tas ir normāli?
Pēc sārmošanas man ir 3 slāņi. Iepriekšējos mēģinājumos man vienmēr ir bijuši tikai 2 slāņi.

HsXu9jDfmz
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Augšējais slānis ir tas slānis, kuru vēlaties... brā...
 

learnerrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, man ir vajadzīga palīdzība, lai pārveidotu amfetamīna frībāzi par sulfātu. Es izmantoju 1 daļu amfetamīna bāzes uz 1,7 daļām metanola pēc svara, tātad 1 kg bāzes un 1,7 kg metanola. Lieta tāda, ka man ir 2 sērskābes, viena ir kanalizācijas tīrīšanas līdzeklis 96% sērskābe un 4% inhibitori, un otrai vajadzētu būt 100% tīrai skābei. Kādu iemeslu dēļ, izmantojot notekūdeņu tīrīšanas līdzekli, tas rada ļoti spēcīgu eksotermisku reakciju, pievienojot metanola/bāzes maisījumam, tāpat kā tad, ja es pievienotu skābi ūdenim, maisījumu ātri uzsildot, bet, izmantojot tīru skābi, tā nerada šādu reakciju, vai kāds var man palīdzēt, kas notiek? paldies.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai esat atšķaidījis sērskābi bezūdens acetonā?
 

learnerrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
nē, es to nedarīju. Bāze jau ir atšķaidīta šķīdinātājā, tāpēc es neieleju skābi tieši.
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Lūdzu, nelietojiet notekūdeņu tīrīšanas līdzekli, jo produkts, iespējams, satur virsmaktīvās vielas.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Es domāju, ka HgNO3 vietā mēs varam izmantot arī HgCl2, un mans jautājums ir, vai tas darbojas, lai iegūtu dzīvsudraba sāli no HgS ar aqua regis, bet ar vairāk slāpekļskābes?

3 HgS+8 HNO3+6 HCl
reaģē uz
3 HgCl2(s) + 3 H2SO4 +4H2O + 8 NO(g)

Es zinu, ka 8 moli NO ir daudz gāzes attīstības ^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
var izmantot jebkuru ūdenī šķīstošu dzīvsudraba sāli
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Jā, brāļi Protams, bet tas nebija tieši mans jautājums ^^
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Cik koncentrētam jābūt amonjakam? Vai tam vajadzētu būt bezūdens amonjakam? Kā arī par sērskābi? Grūti saprast šos mainīgos lielumus, vai ir kāds veids, kā to saprast bez jautājuma?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Mana kļūda, es domāju acetonu. Vai tam ir jābūt sausajam acetonam, vai derētu arī parastais acetons. Vai ir kādas alternatīvas acetonam?
 
View previous replies…

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kādas ir acetona lietošanas priekšrocības, ja tas nav nepieciešams?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Acetons vai izopropilspirts darbojas kā šķīdinātājs
Jums ir izopropilspirtā izšķīdināta amfetamīna bāze, kuru vēlaties pārvērst sulfātā vai fosfātā.
pagatavojiet koncentrētas sērskābes šķīdumu un atšķaidiet to ar acetonu vai IpA
Lai precīzi kontrolētu pH, šī šķīdinātāja funkcija ļauj kontrolēt pH5,5.
 
Top