Kādi jautājumi?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Vai ir atļauts starpniekot rc piegādātājiem, pat ja tie nav sponsori?

Man patīk šis forums, bet sintēzē esmu vēl diezgan iesācējs, tāpēc vēlos piedāvāt starpniekot rc pārdevējus, jo ļoti labi pārzinu rc ainu, tāpēc varētu daļu atdot.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ko jūs domājat ar starpniecību?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Kāds cilvēks kaut ko meklē, un es viņam piedāvāju esošos pakalpojumu sniedzējus ar reputāciju tam, ko viņš meklē, ja tādi ir. (Nav nekādu papildu izmaksu, tikai saite vai nosaukums uz piegādātāju).
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB jautājums: w {VPN&Opera} viss darbojas, bet w {TorOnion App} es varu tikai sūtīt un saņemt ziņojumus un dažas citas darbības. Vai tas ir ierasts?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tā ir problēma pārlūkprogrammas pusē, nevis mūsu pusē.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Vai kāds var man palīdzēt. Man ir MDMA akmeņi, kurus gribu pārvērst šķidrumos un pēc tam ReRock tos pārveidot veidnēs, lai tos varētu slēpt. Vai kāds zina procedūru vai kur forumā varu atrast procedūru, kā pārvērst MDMA akmeņus šķidrumā un atpakaļ 1 cietā MDMA objektā.
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Wtf ir pelējuma forma? Tāpat kā re jūs runājat par PEG vape formulu?
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es to jautāju jau trešo reizi. Man ir diezgan labs apkopojums par MA sintēzi (PDF), kur es varu to ievietot? Visi pavedieni ar šo jautājumu tika izdzēsti...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Es nevaru atbildēt uz ziņojumiem, tikai man vai nav iespējams izmantot atbildes pogu tor pārlūkprogrammā?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pēc kruīza stundām un stundām beidzot dalībnieks, vai ir veids, kā reklamēt to, ko jūs meklējat... piemēram ; metakvalons, "714", quualudes. Nevar atrast pārbaudītu pārdevēju tīmeklī. Paldies.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Es zinu, ka nav simtprocentīgas garantijas par pircēja drošību, bet vai pirkšana, izmantojot šī foruma eskrovizācijas sistēmu, būtiski izslēdz iespējamos po-po?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es tā noteikti domāju, viņi zina, ka nesaņems jūsu naudu, kamēr jūs nesaņemsiet, ko nu kad un kā, un neapstiprināsiet to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, vai man vajadzētu atbildēt uz šiem jautājumiem, ja es domāju, ka zinu ( piemēram, puisis jautā par saviem sintētiskajiem PDF, kur ievietot, bibliotēka [mana atbilde]), vai tas ir paredzēts administratīvai atbildei?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Es vēlos veikt savus pirmos pirkumus tirgū. kas man būtu jāuzmanās ? Visi tirgus pārdevēji jau ir ok ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vērojat, ko vēlaties iegādāties?🤷🤔 tas ir kaut kas tāds, kas jāapgūst pašam. Ja tas ir pārāk vienkārši, jūs to nemācīsieties. Visa nepieciešamā informācija ir šeit. Pievelciet krēslu un sāciet lasīt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vērojat, ko vēlaties iegādāties?🤷🤔 tas ir kaut kas tāds, kas jāapgūst pašam. Ja tas ir pārāk vienkārši, jūs to nemācīsieties. Visa nepieciešamā informācija ir šeit. Pievelciet krēslu un sāciet lasīt . Nē, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Kāpēc Konta atjaunināšanas maksājumi tiek veikti, izmantojot bitcoin? Btc ir izsekojams kā fvck. Kāpēc tur maksājumiem neizmantot Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Atklājot šeit manu pilnīgu nezināšanu, bet BTC ir izsekojams? Vai jūs varat laiski paskaidrot, ar ko Monero atšķiras no BTC un tāpēc ir mazāk izsekojams?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc ir izsekojamas uz visiem laikiem. Monero ir piecas dienas
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Sveiki. Lūdzu, sniedziet saiti uz norādījumiem par temperatūras mērīšanu kolbā.
p/s
kolba 5000 ml, termometram jābūt garam, lai tas sasniegtu šķidrumu? apsveriet dzīvsudraba modeli? paldies.
 
Top