Kādi jautājumi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs plānojam pelnīt naudu no DNM un ķīmisko reaģentu reklāmas.

Saņemot līdzekļus mūsu budžetā, mēs kļūsim vēl labāki. Mēs plānojam izveidot:
- vielu ķīmiskos un farmakoloģiskos pētījumus.
- laboratorijas aprīkojuma pārskatus.
- vielu sintēzes video instrukcijas.
- reaģentu testēšanas pakalpojumu (nodarbosies ar reaģentu iegādi un testēšanu).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg i ir dažas idejas advs, kas var piesaistīt mooore ppl legālā veidā pierakstīties šeit.
Mēs par to parunāsim un ir pat obligāti pēc manām domām to darīt šeit, es paskaidrošu, kāpēc arī..aizņemts līdz sestdienai 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, Heizenberga kungs Es jautāju par thcp ekstrakciju no taisnas uz bāzi. Mums ir izstrādāta metode, bet es gribēju uzzināt, vai jums ir kādi jautājumi komentāri vai bažas.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Atstājiet THCp+ un dodieties
Ar THCjd daudz labāk teica visi mani draugi un dor arī es.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es atvainojos par savu pēdējo ziņu, bet es meklēju kaut ko par thc-p. Mans pakalpojums būtībā ir sērfot dziļajā tīmeklī, meklējot jebkādu informāciju par thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Meklēt THCJD
Darbojas labāk un ilgstoši 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es redzēju, ka esat ievietojis daudz video publiski YouTube , - vai jums ir kādas bažas, ka publiski YouTube video pievērsīs uzmanību šai vietnei un apdraudēs drošības integritāti?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mūsu mērķis ir tieši pievērst uzmanību vietnei
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Iepriekš esmu piedzīvojis tādu graujošu vilšanos, kad man ir paveicies atrast pat 1/2 tik labu vietu, veiksmīgi iegūt skaistas tīras zāles, un tad valdība to slēdz. Sliktākajā gadījumā, ja bbgate.com galu galā pazūd valdības iejaukšanās dēļ, vai mums ir kāds muļķīgs plāns, kā atkal atrast vienam otru? Es visu šeit izlasu tik ātri, cik vien varu, jo jūtu, ka šai laimei ir derīguma termiņš.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Sveiki! Man ir problēma, es gribu kādam nosūtīt ziņu, bet nevaru piekļūt viņa profilam, lai nosūtītu viņam ziņu. oops! Mēs saskārāmies ar problēmām." "Šī lietotāja profils nav pieejams". Problēma ir manā pusē vai viņš ir saņēmis ban? Paldies!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
mans recomend ir ļaut redzēt pārdevēja piedāvājumu redzams tālākai apskatei , coz kad kāds noteikt piedāvājumu tad scam jums viņi slēpt to un viņš joprojām ir šeit, zinu, mana kļūda nav izmantota escrow pakalpojumu :/
vai to var izdarīt ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Es domāju, ka BB vēlas, lai jūs pērkat tikai ar depozītu...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Labākā un drošākā metode, lai kaut ko iegādātos, ir izmantojot depozītu. Escrow ir starpnieks, tāpēc jūs nevarat kļūdīties.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Es jau zinu, bet pavediens /scammers
Ir gandrīz tukšs, un tas nav korelatīvs ar , tāpēc kāds var domāt, ka tiešā alga nav risks

bet es redzēju dažus profilus, kas atzīmēti kā scammer, bet jūs nevarat redzēt viņa scam piedāvājumu
Es uzskatu, ka bildes būtu jāatzīmē kā scam piedāvājums un saglabāt iespēju redzēt savā profilā un atslēgt iespēju dzēst kontu

Vai var būt kāds atzīmēt kā scammer, ja mēs neizmantojam escrow?
Vai tikai escrow scammers ir privilēģija ir redzams atzīmēts kā scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Sveiki! Kā es varu nodrošināt savu kontu? Vai ir iespēja iestatīt manu e-pastu ar 2FA?
Gadījumā, ja kāds gribētu bruteforce manu kontu vai kaut ko citu, es gribu, lai mans konts būtu aizsargāts.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
E-pasts nav drošs. Izmantojiet Elementu, lai atgūtu piekļuvi savam kontam. 2fa gadījumā izmantojiet, piemēram, keepass vai jebkuru vienreizējo kodu lietotni viedtālrunī (līdzīgi kā google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Es aizmirsu, vai 2fa ir savienots ar 2 ur e-pastu vai ur elementa kontu, jo tas ir blakus 2 visiem elementa iestatījumiem, bet jebkurā gadījumā ur var 2 nodrošināt ur kontu ^_^^

nevermind atvainojos, es neredzēju, ka Heiseinberg jau atbildēja cuz "skatīt iepriekšējās atbildes" lieta nez kāpēc nerādījās.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Cik ilgi man jāgaida, lai saņemtu parakstu? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Jā, paldies. Vai jūs varētu man pateikt, kā nosūtīt" temp pm saiti"? Man nav nekāda priekšstata ,bet man šīs zināšanas ir vajadzīgas šajā forumā nākamajā nedēļā. Ja jums ir laiks? Lieliski!!! Ja nē, es izpētīšu tālāk un redzēsim, vai es varu to izdomāt. Manas datorprasmes ir sūdi, jo tie tika izgudroti, kad es biju uz leju w no piekļuves lielā veidā. Everythings pavisam jauns man, tiešām liek man justies mans age.but i digress, im comin kopā...w lil palīdzību no saviem draugiem...-grateful(spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Joprojām mācos, kā pārvietoties pa vietni. Kur ir piemērots forums un pareizais veids, kā pajautāt, vai kādam ir 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metilēndioksifenil)-2-propanols , ko pārdot?

Tas ir MAPS cGMP multi-kilogramu sintēzes 1. posma starpprodukts.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jūs minējāt arī reaģentu testēšanu. Kur es varu nosūtīt lietas testēšanai? Piemēram, es gribu zināt, vai esmu veiksmīgi atdalījis no savas Sassafrasas eļļas visas apakškomponentes, izņemot safrolu, izmantojot dažas apšaubāmas eksperimentālās metodes, kas nav frakcionētā destilācija.
 
  • Like
Reactions: vis
Top