Kādi jautājumi?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ir u mod un skolotājs šīs jaunās grupas Congrats ja tā un starp citu nākamreiz, kad kāds nāk uz savu māju bija u gulēt un rīkojas foll paķert bundžu bare masu un dot viņiem jauku šāvienu un drīz vien visi zinās netraucēt tropane es gribu pievienoties šai grupai un mācīties
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es esmu administrators un ceru, ka izdosies piesaistīt kādu palīgu. Es redzu šādas grupas lietderību un nepieciešamību, lai gan esmu bezcerīgi nekvalificēts šim darbam. tieši šajā brīdī cilvēki gatavojas sajaukt spēcīgu ķīmisku vielu ar citu spēcīgu ķīmisku vielu mūra burkā uz letes. Viņi nav pat padomājuši, kas notiks tālāk. Tas var uzvārīties un nogalināt ģimenes suni vai izraisīt ugunsgrēku, vai arī viņus apžilbināt. Šajā vietnē ir cilvēki un ziņojumi, kuri, meklējot (jebko, ko viņi meklē), ir aizmirsuši loģiku un gatavojas izmantot pieeju, kas var beigt viņu brīvību vai dzīvību. Ja viņiem paveiksies, nekas nenotiks. Viņi nav pietiekami rūpīgi ievērojuši recepti. Viņi pievienoja reaģējošās vielas nepareizā secībā. Varbūt viņi čota recepti, kas nedarbojas, jo tā bija daudz vieglāka par tādu, kas darbotos, vai arī tāpēc, ka kāds nepilnīgi atcerējās kaut ko, kas viņam tika pateikts vai ko viņš redzēja. Cilvēks, kurš velnišķīgi vēlas ražot narkotikas, pirms tam neizprotot ķīmijas pamatmehānikas pamatus, ir nopietns apdraudējums, no kura var izvairīties.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Kāpēc Konta atjaunināšanas maksājumi tiek veikti, izmantojot bitcoin? Btc ir izsekojams kā fvck. Kāpēc tur maksājumiem neizmantot Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Atklājot šeit manu pilnīgu nezināšanu, bet BTC ir izsekojams? Vai jūs varat laiski paskaidrot, ar ko Monero atšķiras no BTC un tāpēc ir mazāk izsekojams?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc ir izsekojamas uz visiem laikiem. Monero ir piecas dienas
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kā es nokļuvu šajā jaukajā forumā? Es meklēju kanabinoīdu sintēzi . Nezinu, kāpēc neatradu šo forumu agrāk !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Un visbeidzot....... Es varētu būt zvērējis, ka redzēju konta uzlabošanas iespēju, lai vietnei iemestu naudu, izņemot 1000 ASV dolāru RC grupai vai taisno ziedojuma pogu video materiālu ražošanas go fund me-esque zonā. Es to vairs nevaru atrast. Varbūt es sapņoju.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Atjauninājums ir The $1000 RC-section
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Vai ir iespējams apsvērt iespēju, ka ziņojumus, kas tiek nosūtīti un saņemti noslēgtajos darījumos, neatkarīgi no tā, vai tie ir vai nav šifrēti, pēc darījumu pabeigšanas var izdzēst/izdzēst utt. Tas rada bažas, jo, ja kādreiz, nedod Dievs, vietni jebkādā veidā kompromitētu LE vai citi, šie dati varētu būt ļoti slikti gan pārdevējiem, gan pircējiem.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
nepieciešama palīdzība!
sajaucot šos elementus, notika sprādziens (4mmc)
4'-metilpropiofenons - 100 g
Benzols - 400 ml
Bromīns (Br2) - 100g
pēc tam viss mājā tika mazgāts un mazgāts, izšļakstītās vietas tika krāsotas, aktīvā ventilācija turpinājās vairāk nekā 10 dienas, bet sāpes acīs pilnībā nepārgāja...

Tagad es pārkrāsoju visas sienas un griestus, mainīju grīdas segumu!
Vai man ir vajadzīgi kādi gaisa filtri?
Plus jebkādu citu informāciju, lūdzu!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, izklausās dīvaini. Vai jūs uzreiz esat šķīdumā pievienojis 100 g šķidrā broma? Reakcijai nevajadzētu eksplodēt. Turklāt nav H2O2. Vai esat pārliecināts, ka esat izmantojis tieši šos reaģentus?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Jā, uzreiz( pēc 10 minūšu karsēšanas atgaitas kondensators izlēca no kolbas, un bieza pilienu un gāzes strūkla trāpīja pa griestiem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tā bija liktenīga kļūda, draugs. Lūdzu, pirms sintēzes uzmanīgi izlasiet pamācības.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Vai es varu samontēt recirkulatoru ar oglekļa vai HEPA filtru vai jonizatoru?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
jā, kļūda ir patiešām briesmīga
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jums ir nepieciešama labi vēdināma telpa, pretējā gadījumā jūs varat nomirt. Turklāt sāciet ar 10 g partiju, apgūstiet sintēzi, lai izvairītos no šādiem negadījumiem.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O cilvēks!) Es tieši atpazīstu sevi savās kļūdās!!! :)
Man bija šī liktenīgā kļūda ar 100 pseud /I2 /P
Griestus bija neiespējami iztīrīt. Man nācās tos apklāt ar ģipškartonu.
Un jūsu bromu arī neizmazgā! :)
Tā man bija laba mācība
NENOLIET izmantot ķīmiju dzīvojamā rajonā!!!

Ozona ģenerators palīdzēs jums atrisināt smaku problēmu.
Ozons neitralizē asaru ķimikālijas. (lachrymators)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Paldies! jūs patiešām sniedzāt zelta padomu!)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ko darīt, ja tvaiks izplūst cauri savienojumam starp atgaitas kondensatoru un kolbu? Izmēri ir vienādi nekas, šķiet, neiznāk caur gāzes izplūdes šļūteni.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Laba prakse, patiesībā būtiska, ir izmantot smērvielu uz locītavām. Es izmantoju pārtikas kvalitātes silikona smērvielu. Tā praktiski neko nemaksā.

Es arī pieminēju, ka, ja jūs veicat refluksu, ir svarīgi, lai būtu izeja spiedienam, kas veidojas, pretējā gadījumā var notikt sliktas lietas (spiediena eksplozijas).

Es zinu ļoti maz, bet zinu šo. Ja ir vēl jautājumi, uzdodiet man.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Vai es varu lietot vazelīnu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Varat, bet, kad tas kļūst karsts, tas pārvēršas šķidrumā, kas var iepilēt jūsu RM, potenciāli to sabojājot. Es izmantoju lūpu balzamu. Man apkārt ir tonna tādu (ChapStick), tas kūst nedaudz augstāk, un mazais trauciņš ir ērts. Es vienkārši berzēt to uz vīriešu pusē par 2 līnijas, un pagriezt, kā jūs to kopā, lai izplatītu to. Par vakuuma dist. Man ir faktiskā vakuuma smērviela, kas ir dārga, bet 1 zirņa lieluma daudzums ir pietiekami daudz locītavai, tāpēc tas iet garu ceļu.
 
Top