Kādi jautājumi?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, WW ;)
Pārbaudīju forumu, atradu dažus noderīgus dokumentus, tomēr man joprojām ir jautājums, vai būtu labi lūgt pilnu instrukciju par vienas konkrētas "ķimikālijas" izgatavošanu?

Patiešām jauks darbs.
Labu nedēļas sākumu :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki , lūdzu, kādi video par metodēm tieši no aoils , un vai aoils un bmk ir tas pats, lūdzu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Pievērsiet uzmanību šai foruma sadaļai. Tur atradīsiet vairākas visaptverošas publikācijas ar dažādiem mefedrona sintēzes ceļiem.
Ja jums joprojām ir jautājumi, varat tos uzdot attiecīgajos pavedienos vai rakstīt privātas ziņas mūsu ekspertiem.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tieši to es arī pārbaudīju un šķirstīju šīs receptes. Paldies par atbildi. Patīkami arī tas, ka jautājumu gadījumā es varu rakstīt ekspertiem tiešo ziņu. Liels paldies un jauku dienu :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Vai ASV ir kādi acetofenona, heksanofenona, valerofenona un citu līdzīgu ketonu avoti?
Papildu reaģentu avoti ASV?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Man ir jāzina, cik spēcīgs 7add kanabinoīds..im pazīstams ar 5cl.. salīdzinot ar 5cl, kāds rezultāts 7add stāv
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay rokas uz leju. Darbinieki strādā visu diennakti, tāpēc uz visiem jautājumiem tiks atbildēts ātrāk nekā jebkurā tirgū, kas pašlaik darbojas šajā jomā. Viņiem ir arī jauks pārbaudītu pārdevēju saraksts, kas padara to par lielisku vietu, kur vienuviet iegūt visu nepieciešamo.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Atradu jūs pirms divām nedēļām un pēdējās pāris dienas pavadīju lurkingā - tiešām esmu pārsteigts par forumu!

Vai jums (vai kādam citam šeit) ir ieteikumi par visvienkāršākajām/vienkāršākajām lietām, ko ražot (īpaši no reaģentu iegādes viedokļa)?

Patiesībā nemeklēju neko, ko pārdot - tikai negodīgs bijušais ķīmijas students 😋. Agrāk esmu eksperimentējis ar vienkāršu psihedēliju radīšanu (Blue Lotus infusēti dzērieni, vienkāršas sēņu ekstrakcijas), bet man vajag kaut ko sarežģītāku, ar ko samērcēt kājas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs gatavojaties iegādāties. Jebkurā gadījumā mūsu speciālisti izvēlēsies drošāko no pieejamajiem variantiem.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vai šeit būtu pieņemami runāt par legālu psihoaktīvo vielu radīšanu no plaši pieejamiem augu izcelsmes produktiem?

Esmu daudz eksperimentējis, gatavojot pilnīgi legālas mikstūras no tādām vielām kā zilā lotosa zieds un dažu veidu kakao - labprāt dalītos ar dažiem no tiem, ja tas ir piemēroti.
 
Top