Kādi jautājumi?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!,
Man ir dažas tabletes.
Sastāvdaļas : pseidoefedrīns, triprolidīna hidrohlorīda hidrāts

Es gribu uzzināt, kā iegūt tikai pseidoefedrīnu.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hei, kā mēs varam sūtīt privātos ziņojumus, es neredzu PM pogas.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
uzvelciet peli uz nosaukuma un sāciet sarunu

2KBrZjgMtd


vai noklikšķiniet uz burta logotipa labajā augšējā stūrī; un sāciet jaunu sarunu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Esmu veicis izpēti, un daudzviet ir teikts, ka GBL jeb 96-48-0 spēka forma nav iespējama. GHB jā, bet ne GBL, tomēr Ķīna to reklamē. Vai tas ir iespējams, vai arī viņiem it kā ir publicēts process, bet, ja ir, es to nevarēju atrast? Vai kāds var palīdzēt ar drošu avotu vai personu, kas var slepeni nogādāt manas lietas no Austrumeiropas ? Viņi nopelnīs daudz naudas.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Kas ir "lipīgs" pavediens?
2) Vai šeit ir kāds pavediens vai ziņa, kurā detalizēti aprakstīts, kā veiksmīgi iegūt šajā vietnē reklamētās ķīmiskās vielas, izmantojot pārdevējus? Es pasūtīju no viena no viņiem, samaksāju naudu, bet preci tā arī neredzēju. Es pat pieprasīju izsekošanas numuru, un uz manu jautājumu tā arī netika atbildēts.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Šeit ir šāds piemērs par šādām tēmām (tās vienmēr ir augstākas par visām pārējām):
PtBuziIVEG

No kā jūs pasūtījāt? Mēs pievienojam sarakstā tikai pārbaudītus pārdevējus, bet, ja tādu vairs nav, mēs viņus no saraksta dzēšam. Jūs vienmēr varat izmantot glabāšanas pakalpojumu. Tiesa, ne visi pārdevēji ir pārstāvēti forumā, tāpēc tas ne vienmēr ir iespējams.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sers, vai jūs varētu man pateikt, vai ir kāds šķīdinātājs vai cita ķīmiska viela, kas izskatās pietiekami līdzīga GBL, lai es varētu to sūtīt ar šādu marķējumu un lai tas izturētu situācijā, kad kāds to aplūko vai sajūt smaržu. es mēģinu sūtīt no Austrumeiropas, kā es to varētu maskēt. Būtu ļoti pateicīgs par jebkādām idejām.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai, jūsuprāt, šī meiteņu ideja par Gabbas pārvēršanu GBL ir īstenojama plašā mērogā. Vai tā vispār darbojas? Treškārt, man ir izteikti piedāvājumi par desicētu GBLun man bija radies iespaids, ka tas nav iespējams pat ar GBL, Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, es uzskatu, ka jaunais puisis Neon47 grupā ir Tom chemical. Vai jūs lasījāt manu piedāvājumu izveidot lielu summu līdzekļu par kādu GBL. Es domāju, ka varbūt jūs varētu izgatavot 2 pilnas mucas un mēs nosūtītu ar kuģi?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Es esmu šeit jauns... Vai varat man pateikt, kur es varu atrast amilbromīdu, no sintētiskā video redzams, ka tas ir šķidrums.
Esmu cītīgi meklējis, bet, šķiet, nevaru to atrast. Jūsu palīdzība būs patiesi pateicīga. Es atrodos Amerikas Savienotajās Valstīs.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Kā jūs atradāt/pievērsāt ekspertus? Es domāju, tas ir pārsteidzoši, cik zinoši viņi ir. Kā jūs viņus piesaistāt, lai viņi atbildētu uz pamatjautājumiem un barotu ar karotīti cilvēkus, kas neko nedod pretī?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs darām to, kas mums patīk. Tas mums neuzliek nekādu apgrūtinājumu. Tas ir gandrīz kā downshiftings.
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Labdien,

Es esmu diezgan pārliecināts, ka bija saraksts ar uzticamu veikalu, lai iegādātos galaproduktu, piemēram, 3mmc, 4mmc un kanabinoīdu, piemēram, 5cl-cladba.
Bet es vairs nevaru atrast šos veikalus.
Vai kāds var palīdzēt?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Es gribu piekļūt RC sadaļai Esmu aktīvi darbojies forumā jau ilgu laiku, paldies.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Metilķēde liek man kautrēties.
Vai jūs to kaut kur izmantojāt kā avotu?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kāds to šeit pārdod. Ja to var patērēt pašu par sevi, es to nopirktu.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Es tikko biju izpētījis jaunos ķīmijas tulkojumus.
Tagad to ir vairāk nekā saujiņa.
Tās ir izceltas ar sarkaniem trekniem burtiem, ja vēlaties sevi bakstīt.
Pat nezināju, ka tolazolīns eksistē!
Tolazolīns
Tolazolīns ir neselektīvs konkurējošs α-adrenerģisko receptoru antagonists. Tas ir vazodilatators, ko lieto perifēro asinsvadu spazmu ārstēšanai. Tas ir arī veiksmīgi izmantots kā pretlīdzeklis, lai novērstu smagu perifēro asinsvadu sašaurināšanos, kas var rasties dažu 5-HT2A agonistu, piemēram, 25I-NBOMe, DOB un bromodragonfla, pārdozēšanas rezultātā. Tomēr visbiežāk to lieto veterinārijā, lai atceltu ksilazīna izraisītu sedāciju.
 
Top