Kādi jautājumi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs plānojam pelnīt naudu no DNM un ķīmisko reaģentu reklāmas.

Saņemot līdzekļus mūsu budžetā, mēs kļūsim vēl labāki. Mēs plānojam izveidot:
- vielu ķīmiskos un farmakoloģiskos pētījumus.
- laboratorijas aprīkojuma pārskatus.
- vielu sintēzes video instrukcijas.
- reaģentu testēšanas pakalpojumu (nodarbosies ar reaģentu iegādi un testēšanu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Patīkami redzēt, ka jums vismaz ir plāns. Lielākā daļa šādu forumu vienkārši eksistē, lai vēlāk izzustu bez finansējuma. Īpaši man patīk ideja par reaģentu testēšanu. Lielākā daļa cilvēku nevar iegādāties spektrometrus un nevar iedomāties, ka sūtīs savus paraugus uz valsts laboratoriju. Ko darīt, ja viņi atklātu, ka tās ir narkotikas, vai ne?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Es savu tulkojumu nosūtīju uz Solaris analytical.
Viņš dara savu darbu, un tas maksā tikai 40$. Es vienkārši nosūtu naudu, un tas, ko jūs aizdomājaties par paraugu, ir, lai noskaņotu viņa spec. Vienkārši rakstiet viņam un jautājiet, kur sūtīt paraugu. Pēc nosūtīšanas pāris mgs vienkārši pieklājīgi lūgt viņam, lūdzu, ziņot par konstatējumiem uz savu e-pastu.. tik vienkārši nepieciešams e-pasts sarakstei. Nekas vairāk.
Nav pārliecināts, kā, ja viņš novērtē mani liekot viņam uz sprādziena šeit, bet viņa darbs viņš bija labi ieteikt viņa neobjektivitāti. Tas ir viņa darbs. Viņš veic testēšanu, un, cik es zinu, vienīgais veids, kā jūs saņemsiet noraidījumu, ir, ja jūs esat stulbs. Viņš netiesā un, šķiet, ir gatavs atbildēt uz jautājumiem. Tik ilgi, kamēr jūs neesat liekot viņam rindā. Uguns. Tātad, esiet cieņpilni un ņemiet to vērā, ļaudis.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ja es vēlos nosūtīt savu materiālu CW, vai es uzzinu % tīrības pakāpi un citu informāciju
es meklēju laboratoriju, kas veic coc, china white, crystal meth vai kaut ko līdzīgu, lūdzu, atsūtiet informāciju un instrukcijas, un vai es varu ar viņu sazināties pirms parauga nosūtīšanas.
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visiem, esmu jauna šajā forumā un gribēju uzzināt, vai kāds varētu man palīdzēt ar šķidrā PMK sintēzi (CAS 28578-16-7).
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, kāds ir labākais veids, kā lietot MDMA kristālus, lai būtu tūlītējs efekts. Kā ir ar dozēšanu?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Es grasījos sākt jaunu tēmu, bet domāju, ka sāksim šeit 1.
Kā no acetona + K tert-butoksīda pagatavot acetona enolātu, vai tas ir tikai vienādsvara daudzums, reaģējot bezūdens vielā?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var man pateikt, kura tablete satur efedrīnu, kas ir pieejama Indijā
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
kā no metilamīna hcl pagatavot metilamīna šķīdumu ? vai man to vienkārši izšķīdināt ūdenī?.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Labdien. Neredzēju nekādu informāciju par 3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostirēnu, vai varat sīkāk paskaidrot.
3,4,5-trimetoksi-fenil-nitrostirēns ir:

3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirēns vai 3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirēns.
3,4,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetāns
Pateicoties 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
CAS Nr. 6316-70-7 Ķīmiskais nosaukums: 1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETĒNS ĶĪMISKAIS NOSAUKUMS: 1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETĒNS
Sinonīmi:
3,4,5-TRIMETOKSINITROSTIRĒNS;
β-nitro-3,4,5-trimetoksistirēns;
BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOKSISTIRĒNS;
3,4,5-trimetil-.beta.-nitrostirēns;
1,2,3,3-trimetoksi-5-(2-nitrovinil)benzols;
1-(3,4,5-TRIMETOKSIFENIL)-2-NITROETĒNS;
3,4,4,5-TRIMETOKSI-BETA-NITROSTIROLS;
1,2,3,3-trimetoksi-5-(2-nitroetil)benzols
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
laba lieta! liels paldies!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es redzēju, ka esat ievietojis daudz video publiski YouTube , - vai jums ir kādas bažas, ka publiski YouTube video pievērsīs uzmanību šai vietnei un apdraudēs drošības integritāti?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mūsu mērķis ir tieši pievērst uzmanību vietnei
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Iepriekš esmu piedzīvojis tādu graujošu vilšanos, kad man ir paveicies atrast pat 1/2 tik labu vietu, veiksmīgi iegūt skaistas tīras zāles, un tad valdība to slēdz. Sliktākajā gadījumā, ja bbgate.com galu galā pazūd valdības iejaukšanās dēļ, vai mums ir kāds muļķīgs plāns, kā atkal atrast vienam otru? Es visu šeit izlasu tik ātri, cik vien varu, jo jūtu, ka šai laimei ir derīguma termiņš.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kā gan mēs visi varam palikt vienoti, ja valdība slēdz bb?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Man ir viens jautājums, kā sūtīt pakas eiropā, anonīmi, nesastopot kurjeru?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Vai ir pieejama iespēja rediģēt un/vai dzēst ziņojumus, izmantojot dalības uzlabojumus?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kā jūs pārvaldāt tīmekļa vietnes mitināšanu? Tīmekļa vietnes clearnet versijai ir domēns .com. Izklausās pēc nepatīkamas problēmas, kas saistītas ar tiesībaizsardzības iestādēm, kuras ar katru dienu slēdz šādus forumus. Paskatieties, kā Rhodium izjuka "hostinga problēmu" dēļ (jā, pareizi). Starp citu, tas ir jauki, ka forumam ir arī .onion domēns, kā arī.

Vai jūs plānojat izveidot foruma versiju, kurai nav nepieciešams JavaScript? Skriptu palaišanu Tor pārlūkā varētu izmantot tiesībaizsardzības iestādes, lai izsekotu Tor lietotājus.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs varētu izveidot kādu jauku ziņu par morfija iegūšanu no magoņu salmiem? Noteikti būtu jauks informatīvs video.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Es vēlos iepirkties un esmu šeit jauns, norādiet man pareizo virzienu?
 
Top