Kādi jautājumi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs plānojam pelnīt naudu no DNM un ķīmisko reaģentu reklāmas.

Saņemot līdzekļus mūsu budžetā, mēs kļūsim vēl labāki. Mēs plānojam izveidot:
- vielu ķīmiskos un farmakoloģiskos pētījumus.
- laboratorijas aprīkojuma pārskatus.
- vielu sintēzes video instrukcijas.
- reaģentu testēšanas pakalpojumu (nodarbosies ar reaģentu iegādi un testēšanu).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Patīkami redzēt, ka jums vismaz ir plāns. Lielākā daļa šādu forumu vienkārši eksistē, lai vēlāk izzustu bez finansējuma. Īpaši man patīk ideja par reaģentu testēšanu. Lielākā daļa cilvēku nevar iegādāties spektrometrus un nevar iedomāties, ka sūtīs savus paraugus uz valsts laboratoriju. Ko darīt, ja viņi atklātu, ka tās ir narkotikas, vai ne?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Es savu tulkojumu nosūtīju uz Solaris analytical.
Viņš dara savu darbu, un tas maksā tikai 40$. Es vienkārši nosūtu naudu, un tas, ko jūs aizdomājaties par paraugu, ir, lai noskaņotu viņa spec. Vienkārši rakstiet viņam un jautājiet, kur sūtīt paraugu. Pēc nosūtīšanas pāris mgs vienkārši pieklājīgi lūgt viņam, lūdzu, ziņot par konstatējumiem uz savu e-pastu.. tik vienkārši nepieciešams e-pasts sarakstei. Nekas vairāk.
Nav pārliecināts, kā, ja viņš novērtē mani liekot viņam uz sprādziena šeit, bet viņa darbs viņš bija labi ieteikt viņa neobjektivitāti. Tas ir viņa darbs. Viņš veic testēšanu, un, cik es zinu, vienīgais veids, kā jūs saņemsiet noraidījumu, ir, ja jūs esat stulbs. Viņš netiesā un, šķiet, ir gatavs atbildēt uz jautājumiem. Tik ilgi, kamēr jūs neesat liekot viņam rindā. Uguns. Tātad, esiet cieņpilni un ņemiet to vērā, ļaudis.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es uzskatu, ka tas bija mūsu rezidējošais krāpnieks, es arī domāju, ka ikviens, ko viņš krāpj un ko viņš šeit satiek, tiks bloķēts līdzīgi, lai viņi nevarētu stāstīt par to, kā viņš viņus apkrāpa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es labprāt redzētu pavedienu, kas veltīts otc prekursoriem un šķīdinātājiem. Iepriekš skatījos epoksīdsveķu cietinātājus, un vairāki no tiem izklausījās pēc prekursoriem. Būtu lieliski, ja būtu saraksts
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Savos videoklipos apgalvojat, ka esat licencēts narkotiku un prekursoru izgatavošanai jūsu publicētajos videoklipos. Ar ko tieši jūs nodarbojaties, lai nopelnītu iztiku? Kāda veida licence jums ir? Un kāpēc jūs visu darāt tik lielos apjomos? (Nesaprotiet mani nepareizi, man patīk lielizmēra sintezators, Tas tikai liek man aizdomāties, kādēļ, dieva vārdā, jums tā tik daudz vajag).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Labi, man ir divi jautājumi par fisher indole rxn DMT pret 5-meo-DMT. Viens jautājums par maskētajiem aldehīdiem, kas aizsargāti kā dietilacetāla atvasinājumi, un otrs jautājums par organisko šķīdinātāju, ko izmanto, lai ekstrahētu brīvo bāzi no skābā ūdens šķīduma.

jautājums: vai aizsargātie aldehīdi, ko izmanto abos indola rnxs, ir vienādi (DMT pret 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (šī informācija ir ņemta no @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/).

Šajā rxn izmanto 4,4-dietoksi-N,N-dimetil-butān-1-amīnu (CAS numurs: 1116-77-4 ) un 4-metoksifenilhidrazīna hidrohlorīdu.

2. DMT (šī informācija ir ņemta no @halohydrin izveidotā pavediena (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/))

Šajā rxn viņi izmanto (N,N-dimetilamino)butanal dietilacetālu (CAS numurs: 1116-77-4).

Tagad... šķiet, ka vienīgās atšķirības šajos divos Fišera indolos (DMT pret 5-MEO-DMT) ir izmantotie fenilhidrazīnu veidi. Tātad es pieņemu, ka CAS numurs: 1116-77-4 var tikt izmantots abiem? Es domāju, ka es tikko atbildēju uz savu jautājumu, bet man ir nepieciešams apstiprinājums. Es nejauši pasūtīju CAS numura 1116-77-4 tuvu radinieku, 4-(N,N-dimetilamino)butanal dimetil acetālu (CAS 19718-92-4).

jautājums: šķīdinātāji, ko izmanto triptamīna ekstrakcijai
No 5-meo-dmt procedūras ,

"13. suspensiju ekstrahēja ar 2-MeTHF (3x1,45 L, 10,0 tilp.); pēc katras ekstrakcijas slāņiem ļāva nostāvēties 15 min, apakšējo sārmainā ūdens slāni atdalīja cilindrā un savāc augšējo organisko slāni.
14. Apakšējo ūdens slāni izšķīdināja, un apvienotos 2-MeTHF organiskos slāņus pārnesa uz 20 L kolbu.
15. Šķīdumu koncentrēja in vacuo, iegūstot eļļainu dzintara atlikumu.
16. Ūdens atlikumu atdalīja azeotropiski, atkārtoti izšķīdinot atlikumu ar svaigu 2-MeTHF (1,45 L, 10 tilp.) un atkārtojot koncentrēšanas soli.
17. Šo eļļaino atlikumu žāvēja uz rotācijas iztvaicētāja vakuumā (10-20 mbar) 1 h 40-45 *C temperatūrā, lai iegūtu 117,68 g (64,9 % teorētiskā iznākuma) neapstrādātas 5-MeO-DMT brīvās bāzes.".

No DMT procedūras:


"suspensiju ekstrahē ar 3*1,45 l 2-Me-THF, ko var aizstāt ar izopropilacetātu vai DCM.
10, organiskos slāņus apvieno un šķīdinātāju atdala destilējot. Atlikušo eļļaino atlikumu atkārtoti izšķīdina šķīdinātājā un rekoncentrē (lai atdalītu ūdens azeotropu).".

Vai šo pašu aizstāšanu var piemērot 5-meo-dmt brīvās bāzes ekstrahēšanai un vai ir šķīdinātāji, ko var izmantot (es zinu, ka daži šķīdinātāji var veidot nevēlamus starpproduktus).

-Es nevēlos izmantot 2-me-thf, jo tas ir dārgs (lai gan es to izmantoju 5-meo-dmt brīvās bāzes ekstrakcijas procedūrai, bet rezultātā ieguvu biezu eļļu, kas, iztvaicējot, noteikti bija 5-meo-dmt).
-DMT brīvās bāzes iegūšanai mēģināju izmantot izopropilacetātu, bet, Dieva dēļ, tas iztvaiko tikai pēc tam!!! Es atstāju to vakuumkrāsnī 30-40 mbarr temperatūrā uz 24 stundām, un 75% no tā iztvaikoja. Es pat ieliku to roto vap pie 1 MPa 40C temperatūrā uz 3 stundām... tas nedaudz iztvaikoja. Tad es teicu, ka jākavē, un palielināju ūdens vannu līdz 86C, un tas joprojām neiztvaika!!!

Daži risinājumi:

izopropilacetāta šķīdumā esošo DMT frībāzi (pieņemot, ka es neiztvaikoju pārējo DMT frībāzi lol) DCM no izoporpilacetāta šķīduma) ar DCM. Man būtu jāsalīdzina sadalījuma koeficienti ar abiem šķīdinātājiem attiecībā uz DMT.

Sākt no jauna un ekstrakcijai izmantot DCM.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, tas pats.
Vai esat mēģinājis tikai THF? Neesmu mēģinājis, tikai domas.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
atvainojiet, nav īsti saistīts ar forumu, bet man interesē tas, kas vai kas ir aiz video, kas nav pieejami youtube? neattiecas uz bb video, bet es pamanīju, ka citi ķīmijas kanāli, kurus es izmantoju, lai mācītos, ir nepieejami video. vai to rada skatītāju ziņojumi? vai pats youtube admin.itself?thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, 👋... kāds ir PMK Ph ... nevis glicidāta, bet parastā PMK..
paldies ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kā visefektīvāk samazināt ātrumu (amfetamīnu) un kā visdrošāk sūtīt iekšzemes un starptautiskos pārvadājumos?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Labdien. Vispirms liels paldies par jūsu darbu. Vai jūs varētu paskaidrot 3cmc ražošanu?
. Man ir reaģenti:
2b3ch
m40%
dcm
Iepriekš paldies par palīdzību un ar sveicieniem
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nē nav tas pats, kā mmc u izgatavots
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Acīmredzot tas vienkārši nav tas pats. Esmu daudz lasījis šajā forumā, un ir dažādi viedokļi
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made u redzēsiet ne tikai u mēģināt.
Im saņemt kā tas mēnesi iet.
Es nebiju grūti izgatavots, bet es esmu pabeidzis ķīmijas skolu, un man ir daudz vienkāršāk izgatavots, piemēram, cilvēki, kas nekad nav strādājuši ar ķīmiskām vielām.
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Respektīvi. Izskatās ļoti labi. Vai jūs varētu sniegt man dažus padomus? Ja varat, rakstiet uz PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Respektīvi. Izskatās ļoti labi. Vai jūs varētu sniegt man dažus padomus? Ja varat, rakstiet uz PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, man ir problēmas ar mēness klinšu mdma veidošanu, vai jūs varat, lūdzu, palīdzēt
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai varat man pastāstīt, kā izgatavot mdma mēness klinšu kristālus, lūdzu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Izpētiet forumu. Ja ieguldīsiet tajā nedaudz pūļu, iespējams, atradīsiet risinājumu savam jautājumam.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labi, es atvainojos, ka nezinu, kā orientēties šajā vietnē, bet es darīšu visu iespējamo, lai to izdarītu Paldies.
 
Top