Partijas ķīmiskais reaktors

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Labi, vai jums ir kādi jautājumi?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Vai būtu vēlams izmantot pastāvīga spiediena pievienošanas piltuvi vai vienkārši apaļo, kas ir komplektā, un pievienot piemērotu šļūteni? Es biju neizpratnē, kad ieraudzīju tās lielās apaļās, ar apaļu dibenu izskatošās lietas. Veselībai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
nav atšķirību
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Lielais ir pārāk augsts :( tam ir pagarinājums ar sfērisko savienojumu, uz kura iet kondensators, tas padara to pārāk augstu. Vai ir iespējams dabūt kādu sfērisku adapteri uz sievišķo un tādā veidā piestiprināt kondensatoru, vai tas nav iespējams? Man šķiet, ka būtu labāk, ja tas būtu tikai taisna plūsma uz kondensatoru. Maisītājs ir elektriskais :/ vai tas būs problēma?

Attiecībā uz boro reducēšanu, ko 100L stikla reaktors varētu izturēt vienā reizē, izmantojot MDP2P?
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Es gribēju teikt, ka kondensatoram ir savienojums ar vīrišķo savienojumu, ko es gribētu mēģināt pāriet no lodveida uz sievišķo savienojumu. Šķiet, ka savienojums ir sfērisks kāda iemesla dēļ, varbūt izplešanās ?

Paldies <3
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Manuprāt, labāk ir apspriesties ar reaktoru piegādātāju. Viņam tas ir jāzina labāk. Kāda ir problēma ar elektrisko augšējo maisītāju?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
I
Es pieņemu, ka priekšroka tiek dota pneimatiskajam maisītājam, piemēram, ja notiks kāda avārija, pie elektriskā maisītāja nenonāks sprādzienbīstami dūmi, vai arī tie ir konstruēti tā, lai nedzirksteļotu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Iespējams, tie ir veikti tā, lai izvairītos no jebkādiem dzirksteļojumiem. Labāk ir noskaidrot no tehniskām vadlīnijām
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Partneriem nav man piemērotu piestiprinājumu 100 l traukam, viņi man teica, ka tas ir 6,5 pēdas darbības augstumā, bet tas ir kā 8,5 pēdas. Tagad viņi piestiprināja shitty šļūteni ar līmlenti uz tā, un mēs palaidām 1,5 kg palaist reaktors bija tik auksts, ka tas saglabāja reakciju ļoti auksts. Tāpēc daudz dūmu neizplūda. I

Tagad viņi turpina man teikt, lai scape-up katru reizi, kad es sasniedzu jaunu mērķi, es devos no 200g uz 1,1k uz 1,5 tagad uz 4, pat neaprēķinot yeilds un bez manas pienācīgas reflux kondensatoru.


Es tiešām nevēlos veikt 4 kg reakciju ar līmlentes šļūteni... Šļūtene nav pat vertikāla, 1,5 kg šajā traukā var būt OK, bet 4 kg to uzkarsēs un izplūdīs gāzes un dūmi. Es parādīšu vienam no viņiem, ko darīt, tad es turēšu distanci un skatīšos šovu, es domāju.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Šorīt es biju mazliet sarūgtināts, tā allot spiediens, kad priekšnieks mani piespiež tik ātri mērogot, īsti nepārdomājot lietas Es esmu ķīmiķis un es neievietoju savu pmk šajās reakcijās, īsti netērējot laiku, lai par to padomātu.. Es pavadītu aptuveni nedēļu, lai izpētītu savus skaitļus, veiktu vairāk pētījumu utt.

1,1 kg reakcijas gāja labi, bet tas bija tūlītējs mērogā līdz 1,1 kg x 3 uzreiz... un maisītāji neizdodas pa kreisi un pa labi tas nebija forši... Es nodomāju parādīt viņiem proceess un ražot smalku produktu, lai parādītu pirkt viņi beidzās dempinga tonnas pārtikas krāsvielu tajā un sabojāja to, un man nācās tālāk attīrīt un ražot gatavu produktu, bet mērogošanas un darot lielākas reakcijas tā kaitinošas man bija cerot parādīt viņiem, un tad viņi var palīdzēt man mērogot un tikt galā ar avotu, bet tas viss atkarīgs no manis, tā w.e un man ir samaksāts centu, bet es saprotu, ka viņi ieguldīja $ un dod man iespēju mācīties un nopelnīt $, bet tam ir jābūt komandas centieniem, man ir tikai asistents bez ķīmijas pieredzes, un viņi vēlas, lai es ar šo reaktoru saražotu un apstrādātu 50 kg, tas nešķiet neiespējami, tikai dažas veiksmīgas reakcijas un sagatavošanas darbi.. Vienkārši kaitinošas, jo man pat nav laboratorijas iekārtojums pilnībā un manas ķimikālijas uz rokas, viņi domā par pirkt, piemēram, 9 krūzes meoh uz reakciju nav mans kinda lieta lol
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ir grūti iedomāties jūsu problēmu. Vai varat parādīt šo šļūtenes un kondensatora attēlus?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IIm

Iedomājieties 100 l stikla reaktoru, bet kondensatora vietā pievienota tikai izplūdes šļūtene, bet tā pat nedarbojas kā kondensators, tā tikai izplūst, un šļūtene horizontāli iet ārā... Idk

Vēlams man šis kondensators ir pievienots ar aukstu ūdeni, kas reakcijas laikā tek cauri cuz viņi neapzinās, cik daudz dūmu var izplūst tas var kļūt karsts darot 4kg idk, ja es esmu gatavs slēgt reakciju, jo šļūtene neizdara savu darbu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kā es pareizi saprotu, jums ir problēmas ar laboratorijas griestu augstumu un reaktora augstumu. Jūs varat pievienot šo šļūteni pretplūsmas kondensatoram, kas atrodas uz mīlētāja augstuma. Kondensātu var manuāli pagriezt atpakaļ reaktorā. Sistēma izskatīsies kā Dekāna Starkas slazds.
QH1EZyqxew
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
hi GR-30L stikla reaktors ar apvalku. vai šis reaktors ir piemērots A-eļļas ražošanai ?? Es gribētu veikt sintēzi ar NaBH4/CuCl2 no 1 kg P2NP. lūdzu, pārbaudiet pirms pasūtīšanas . Paldies jums
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai varat to saistīt, lai pārbaudītu? Ir daudz pārdevēju ar 30 L stikla reaktoriem ar apvalku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Paldies par atbildi.
 

Attachments

  • QOD5xg3y46.jpg
    QOD5xg3y46.jpg
    6.6 MB · Views: 742

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Iekārtas un stikla izstrādājumi:

Vai ar 30 L pietiek 50 L ūdens?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Paldies par atbildi. Es visu izlasīju divreiz, nevis jautāju muļķības 🤔🙃
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Labdien, lūdzu, apskatiet šo reaktoru 50 l. Vai tas ir piemērots manam mērķim? Es to nomainīju pret šo. tātad reaktors aprīkots, vakuumsūknis, stikla trauki, reaģenti. rotovaps tagad nebūs vajadzīgs, vai ne?
 

Attachments

  • UK5ykWCQXw.jpg
    UK5ykWCQXw.jpg
    189.1 KB · Views: 321
  • OYP1wLXMtU.jpg
    OYP1wLXMtU.jpg
    189.1 KB · Views: 325

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai esat izmēģinājis šo sintēzi nelielā mērogā? Reaktors ir kārtībā.
 
Top