Partijas ķīmiskais reaktors

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
paldies 👍 es to vēl neesmu izmēģinājis, tikai galvā. bet jūtu, ka nebūs problēmu. zini, ar ko es eksperimentēju, viņš ir ķīmiķis. kad instrumenti atnāks un mēs pagatavosim kaut ko garšīgu, es gribēšu stāvēt kā cilvēks, kurš zina, ko dara, ko dara, ko prasa... bet vispirms tas noteikti būs mazs solis. Es uztaisīšu pirmo mēģinājumu video un aprakstu un augšuplādē to
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, brāļi, vai šis reaktora katls ir piemērots adb-b ražošanas procesam. man ir prekursors un citas sastāvdaļas.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, vai daži no šeit uzskaitītajiem sērijveida reaktoriem ir piemēroti dārgmetālu katalizatoru izmantošanai?

Zinu, ka parr reaktorus parasti izmanto spiediena reakcijām, bet man ir jautājums, vai šie derēs.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Sveiki, G.Patton.

Es domāju iegādāties vienslāņu stikla reaktoru, jo ir vieglāk kontrolēt temperatūru, uzliekot silikonu uz partijas. Vai papildus reaktoram ir nepieciešams iegādāties vakuumsūkni un ūdens dzesētāju?

Kāda ir iekārta, ar ko kontrolēt temperatūru dzesēšanas un sildīšanas reaktoram ar stikla apvalku? Es nesaprotu, kā darbojas "siltummainis", kas minēts jūsu rakstā.

Paldies.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Interesanti. Paldies par zināšanām, ko sniedzat šajā forumā. Esmu pateicīgs, ka esmu uzskrējis uz šo vietu.

Paldies
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Es to novērtēju, tas ir ļoti noderīgi
 
Top