Biohakeri. Bezmaksas mefedrona paraugi. Nāves pilieni

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Es strādātu pie jums Ņujorkā par nelielu procentuālo daļu vielu. Es strādātu, lai veidotu uzticību. Šeit ir milzīgs neizmantots tirgus.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
BB komanda meklē jaunus darbiniekus.

Prasības:
- Saņemt mefedrona "mirušo pilienu" 50 g daudzumā (minimālā partija darbības uzsākšanas brīdī).
- Iepakojiet 25 iepakojumos pa 2g katrā.
- Paslēpiet 25 "mirušos pilienus" drošās vietās.

Nosacījumi:
Nepieciešamais depozīts 100 eiro
Pēc produkta pārdošanas līgumslēdzējs saņems 15 eiro par katru veiksmīgi pārdoto "beigto pilienu".
15*25=375 euro + 100 euro depozīts.


Darbs vienmēr ir pieejams. Ar mums var nopelnīt no 300 eiro dienā, veltot tam tikai dažas stundas. Ja interesē, lūdzu, sazinieties ar mani privātos ziņojumos. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Tātad, vai tas nozīmē, ka jūs sūtīsiet uz ASV un vai jums jau ir klienti šeit?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Fed? Lol Es tikai jautāju, vai viņi piegādā man arī klientus, lai piegādātu. Man šķiet, ka tā tas darbojas. Es neesmu pārliecināts, ka saprotu, kā viņi rīkojas. Viņi teica, ka es nopelnīšu līdz 300 eiro dienā, tāpēc es jautāju, kā tas ir iespējams? Vai viņi veic pasūtījumu viņiem, un tad es piegādāju produktu? Fed lol es esmu uz skatuves kopš 2014 es neesmu nepieciešams jūsu sūdi, kad es uzdodu viņiem jautājumu. Par to, kā tas darbojas
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers man nosūtīja dāsnu bezmaksas 4MMC paraugu. Piegāde bija ātra. Es to aiznesu uz getyourdrugstested.com, un man tika veikts FTIR tests. Tas ir tīrs. Pārliecinieties paši, kodētais vārds ir "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
tas ir interesanti, mans izskatījās mazliet savādāk, tajā vietnē ir 4 dažādas fotogrāfijas no tās pašas dienas, un tās atšķiras viena no otras. tikai 2 atgādina manu paraugu.

Im 100% pārliecināts, ka tas, kas man bija, nebija mefedrons, un, ja tas bija, tad tas bija sliktākais 4mmc, ko es jebkad esmu darījis, tas bija vājāks nekā netīrs 3cmc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
atjauninājums:

Es izlasīju viņu FAQ, un viņu FTIR iekārta nespēj atšķirt strukturāli līdzīgus analogus un jaunas vai retas vielas, kas nav iekļautas viņu katalogā (piemēram, 4mec, kas ir ļoti reti sastopams).

tāpēc šis tests neko īsti nepierāda, tam ir jābūt viltus rezultātam.

šis atkritums nevar būt mefedrons, tas līdzinās 4mec ar visiem tā aspektiem un nav tuvs pat 40 % tīram mefedronam.
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Labi, dudee! Vai tiešām ir nepieciešams uzrakstīt 100 ziņas par to, kā BioHackers produkts, kuru jūs saņēmāt BEZ MAKSAS, neapmierināja jūsu vajadzības? Mēs to saprotam, jūs nesaņēmāt to, ko vēlējāties, bet vai jūs varat sūdzēties par lietām, ko saņēmāt BEZ MAKSAS? Ja jūs vienmēr vēlaties augstākās klases preces un saņemat to, ko lūdzat, tam vienmēr ir sava cena. Ejiet uz priekšu un atrodiet sev pārdevēju, kas nodrošinās jums apmierinošu preci. BioHackers komanda jau ir pietiekami dāsna, izdalot bezmaksas paraugus visiem forumā, un jūs šeit par to sūdzaties. Saņemiet savu sūdus kopā cilvēks, atstājiet savu neizskaidrojamo neapmierinātību.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
jā, jo tā ir krāpšana, ko jūs nesaprotat?

no viņu puses tas bija dāsni, ka viņi atsūtīja lielu paraugu, bet viņiem nevajadzētu to pārdot kā mefedronu, ja tas tāds nav.

es to daru cilvēkiem, kas gaida, lai kaut ko nopirktu, es gribētu, lai kāds to darītu man, ja es gribētu nopirkt labu REĀLU produktu. ja es to nopirktu, es būtu dusmīgs asf, tas, ko es daru, ir mēģinājums novērst to, ka kāds zaudē savu naudu.

Es esmu apņēmīgs recenzents, es palīdzēšu citiem godīgiem pārdevējiem, kas pārdod to, ko viņi reklamē.

tf jūs domājat, ka, ja es gribu augstākās klases preces un saņemšu to, ko es lūdzu, tai būs cena 🤣🤣🤣

, lai man būtu jāmaksā vairāk par kaut ko, ko man jau vajadzētu saņemt?

ja tas tiek reklamēts kā 4mmc, tam vajadzētu būt 4mmc.

Es to daru lietotāju labā

daži cilvēki jau ir neapmierināti, jo viņi gribēja saņemt reklamēto produktu, nevis kādu tikko strādājošu analogu.

un jā, es atradīšu pārdevēju, kas apmierina manas vajadzības , un labprāt viņu reklamēšu un vedīšu klientus pie viņa. :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es lieliski saprotu jūsu viedokli, neuztraucieties. Bet vai tas ir nepieciešams atstāt desmitiem komentāru katru dienu?? Atstājiet atsauksmi par to, ja vēl neesat to izdarījis, un dodiet savai tastatūrai atpūtu pārmaiņām.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Amfetamīna pārdošana tīrā veidā Eiropas ražotājiem ir kļuvusi nerentabla daudzu iemeslu dēļ, galvenie iemesli ir BMK iegūšanas grūtības mūsdienās, kā arī alternatīvā metamfetamīna ražošana no tām pašām izejvielām, kas ļauj gūt lielāku peļņu. Vienīgais veids, kā amfetamīns šodien var būt tirgū, ir tā atšķaidīšana.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
2008.-2010. gadā bija RC projekts

nezāļuvairumtirgotavas

visā pasaulē no Apvienotās Karalistes un Latvijas

Cristalius 3,4 MMC

tīra A kvalitātes klase
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
un ko par UA ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es esmu jauns dalībnieks
Kā es varu saņemt bezmaksas paraugu?
(Slovākija)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
alfa pvp

izmēģināt vai mdpv

to sauc par superkoksu
mtv ))))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Es redzu, ka visi šie cilvēki sūdzas par paraugu saņemšanu..
labi paveicās šiem cilvēkiem, jo diemžēl es samaksāju par 100g apmēram pirms 2 mēnešiem, un biohackers nekad to nesūtīja, turēja mani eskrovā līdz otrajai dienai, kad es beidzot to atcēlu, jo tik ilgi gaidīju.

Sākotnēji man teica, ka viņiem bija prece tur, tad pēkšņi viņiem vairs nebija, un man bija jāgaida, lai viņi varētu sintezēt vairāk, visi tikmēr es redzu, ka cilvēki saņem paraugus un publicē šeit, es domāju, ka tagad noteikti viņš nevar izsūtīt šos paraugus cilvēkiem, jo es esmu samaksājis par saviem priekšmetiem, un es saņemu gaidīšanas ārstēšanu, es biju tik sasircis ..

Redzot visas šīs atsauksmes par slikto produktu, arī es esmu ļoti pateicīga, ka negaidīju ilgāk, lai parādītos kāds nieks,

Par ļoti reklamēts pārdevējs pie valdes jūs sagaidītu daudz labāku pakalpojumu, absolūti briesmīgi.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Atvainojos, ka to dzirdi, cilvēk, tas bija mans mērķis, rakstot visus šos komentārus, lai brīdinātu cilvēkus.

ja pārdevējs izsūta tik sliktu produktu, kas pat neatbilst reklamētajam, kaut kas ir noticis.

viņi sūta to 2g visiem jau gandrīz gadu, varbūt viņi nopirka lielu daudzumu sūda analoga, ļoti labi zina, kas viņiem ir, un vēlas, lai tas pazustu, tāpēc viņi to izdala.

priecājos, ka tev atmaksāja naudu un cerams, ka esi apmierināts ar savu lēmumu, ticiet man, tu neesi palaidis garām.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, jūs varat izmēģināt Atēnu pilsēta Grieķijā, es varu padarīt viegli spēli šeit jums
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 par brīvu super ātri, uz Spāniju. Nices kamuflāžas kā neredzams. Vai Frost laiks es mēģinu 4mmc ( teorētiski). Tas narkotiku IS terriblel, jā 30mg in cofee, Un 20 in a line sone estimulation , funcional. Bet ne kā augstu. Pēc tam vakarā es mēģinu pāris līnijas 60 MG, un jā, nices high, kā sone veida mdma sajaukts ar kokaīnu, bet tik īss, maibe 15 minūtes, un terriblel craving. Luky my grifriend gobserious Un saki, lai ar to beigtu. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, Un. Ir ceļojums no šī, mazliet līnijās, es ceļojums ārā ar alkas no šī. Tikai es mēģinu 3fmc, speacking arround cathinone, bet 3fmc ir mazāk euforia, bet vairāk seksa aplēses un mazāk alkas. Šī līnija jā, padara jūs nices augsts, bet tik īss efecto. Un es redzu redosificate kaudze stinulant , provably att viss es izmantoju ... I sacel It andi tell, bet provably 200 vai 150 And i star to feel over estimulantes, bruxismo. Es esmu tik jutīgs pret stimulantiem. Un beigās es biju miegains, kas mani ļoti pārsteidza, jo, ja es lietoju anfetamīnu, es negulēju visu nakti ar 100 MG... Tas ir neiespējami. Tas bija kaut kas nices. Man ir pirkt to 1 gran 4mmc, no cienījama pārdevēja no Spānijas. Un ir analizēts no EK, es to izmēģinu, un es saku, vai tas ir tas pats. Jo šodien es jūtos mazliet slikti, bet es jūtos slikti, bet tas ir tāpēc, ka vakar man iedeva amanita muscaria mikrodozu, lai palīdzētu aizmigt, un es jūtos slikti, jo man ir tāda sajūta, kāda ir šorīt. Vai maibe ir normāli 4mmc , es izlasīju šo domāju, ka ir toksisks, piemēram, piros Un kath ir toksisks nav nepieciešams būt slikti sinthrtides vai bull shits ir viņas dabiski, bet 3fmc dont liek man justies šādā veidā nākamajā dienā. Es atjaunināt whe es mēģinu tho citi 4mmc.

Vai tas pats ar alkas un īsu efecto, es weit 4mmc ir kā vairāk ilgi efect un augsta bija vairāk ilgi, bet sūdi bija terriblel īss , nices augsta vit terriblel īss. Es varu saprast, ka cilvēki ēd šo kompulsīvo.

Man vajag vairāk lasīt par ifinuse. Piemēram, dont darīt līnijas, un izmantot kā stonacal. Bet sūdi, ja tas rada šo paģiras, es domāju, ka tas nav mans narkotiku, jo vakar es lietoju mazas devas, un parasti es nejūtu paģiras nekad ar neko, un es jūtos kā ny deguns iekaisis.

Defendih biohakers mana intuīcija man saka, ka ir labi 4mmc vai citi cationen, izskatās nices, Burns mazliet, bet es domāju, ka nav mana narkotika 4mmc vai man ir nepieciešams lietot citā veidā, piemēram, vienu devu, kapsulā. Maibe kā es saku, es jūtos vājprātīgi, jo amanita mikrodozes.

Labs jā vai jā, nices sajūta vielas. Sliktais ir īss efekts un alkas, vairāk vai mazāk kā kokaīns. Ad labais man bija iespēja gulēt pēc lietošanas. Tas bija liels šīs narkotikas mērķis.

I actualice kad es mēģinu citu mefedrone analizēti un es ziņoju.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Jums, puiši, ir A-PVP A-PHP A-PIHP pārdošanai ?
 
Top