Karfentanils, fentalogi un nitazīni Eiropas katinozīnu apgādē

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Sveiki, dārgie dalībnieki,

Es veicu savu nelielu novērojumu, tīras ziņkārības vadīts, par karfentanila, fentaloģu un nitazīnu piesātinātajiem katinoniem Eiropas katinonu piedāvājumā.

Pēdējo aptuveni 12 mēnešu laikā aizvien biežāk katinoni (galvenokārt 3-CMC un mazākā mērā 4-MMC) vietējā tirgū nonāk ar ievērojamu daudzumu spēcīgu sintētisko opioīdu piemaisījumu minētajos veidos. Es zinu par trim gadījumiem, kad trīs jauni puiši nomira pēc 3-CMC, kas bija sajaukts ar karfentanilu (lietotāji bija jauni puiši, ļoti ķīmiski nenovīdīgi), un par daudzām pārdozēšanas reizēm, kuras, paldies Dievam, pateicoties ātrai neatliekamās palīdzības dienestu reakcijai, tika novērstas ar nalaksonu. Gadījumi bija tik smagi, ka visiem šiem cilvēkiem, kuri ar Dieva žēlastību izdzīvoja, bija jāpaliek slimnīcā uz dažām dienām pat pēc vairāk nekā divu nalaksona devu lietošanas. Vēlos piebilst, ka parastie tīšie opioīdu lietotāji, kas šeit ļoti bieži pārdozē, veiksmīgi atdzīvojas pēc viena vai diviem nalaksona triecieniem (katrs trieciens sastāv no 1mg/1ml nalaksona). Tātad šo pievienoto opioīdu daudzums ir briesmīgs apjoma ziņā, es pieņemu. Tās nav kaut kādas iekšpilsētas, traku junkers biedējošas pasakas, tas ir kaut kas tāds, kam esmu bijis liecinieks pats (visus manis minētos gadījumus zinu no pirmavota), un man ir bijusi iespēja runāt ar medicīnas speciālistu, kas strādā kaitējuma mazināšanas jomā un ikdienā saskaras ar augsta riska lietotājiem.
Es gribētu dzirdēt citu cilvēku viedokli, kuri ir dzirdējuši par šādiem gadījumiem savā valstī, varbūt paši to piedzīvojuši vai kuriem ir kādas zināšanas par to, kā tas tiek darīts (šņorēšana). Katinoni, kas ir šņorēti, nekādi neatšķiras pēc izskata, smaržas, garšas vai cita objektīva izskata, tas nozīmē, ka tie ir kristālu formā. Es izdarītu secinājumu, ka vietējie narkotiku dīleri to dara paši, ja produkts ir sasmalcinātu kristālu, smalka pulvera veidā. Produkta pārkristalizēšana nav kaut kas tāds, ko vietējie narkotiku dīleri ir spējīgi veikt. Un man nav iemesla domāt, ka Ķīnas vai Indijas ražotāji to darītu savās laboratorijās - bet es varu kļūdīties; līdz šim mani nepārsteigtu nekas, kas liecina par šo cilvēku izvirtīgu ētikas trūkumu.

Vai kāds, kam ir zināšanas vai lielāka izpratne šajā jautājumā, var mani informēt par šo tematu? Vai jūs domājat, ka katinonu šņorēšanu kristālu formā var efektīvi veikt, varbūt tieši uz kristāliem izsmidzinot kādu šķīdumu? Vai arī, visticamāk, šņorēšana tiek veikta ražošanas laikā un ražošanas iekārtās?
Būtu interesanti un noderīgi izlasīt arī jebkuru tiešu pieredzi ar katinoniem, kas ir šļaminēti.

Paldies.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Šķiet, ka piegādātāji cenšas nogalināt klientus. (burtiski nezināšana par šādu vielu klātbūtni ir diezgan liels nāves spriedums jebkuram lietotājam (kura domāšana ir tīrs mcat vai jebkurš cits stim). Izņemot gadījumus, kad viņi cenšas panākt, lai jūs pieķertos opiodiem, un ir u darbojas kā cr3ck hd.
nav cita izskaidrojuma.

sava veida neproduktīvs ir opiodu klātbūtne šādā produktā.


Fentanila un citu op. produktu sintēze šajās dienās, šķiet, ir ļoti populāra, es nebrīnīšos, ja viņi vienkārši daudz netīra apkārt, pirms gatavo kaut ko citu.
Labi palieciet drošībā, pārbaudiet savu sūdus (ir pieejami OP. testi).
 
Top