Pilnīga MDMA sintēze no Sassafrasas eļļas ar Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Lai veiktu oksidēšanu, kura skābe ir labāka, lai iegūtu lielāku iznākumu, skudrskābe vai etiķskābe?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Skudrskābe skudrskābe ir labāk...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Vai tas var noderēt MDA sintēzei no fenilacetona?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Huh, šis sīkums man ir pilnīgs jaunums. Tad atkal, šķiet, ka tēvocis Festeris reizēm iedziļinās fanfāru chinacat līmenī, tā ka kas zina. Varbūt tev ir šīs grāmatas DL?

Pēdējā laikā mani ļoti interesē MDMA/MDA atšķirības.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ja jūs redzat, kad MDA pirmo reizi padarīja nelegālu, un to, ka MDMA nebija populārs līdz pat aptuveni desmit gadus pēc tam, tad tas šķiet diezgan acīmredzami.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki , vai ir iespējams iegūt safrolu Piper auritium un , citu šķīdinātāju Nitroetāna aizstājējam
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jā, ir iespējams iegūt ļoti tīru safrolu no pipera a. Eļļas, bet jums ir nepieciešams attīrīt un destilēt, izmantojot 28% etiķskābi un graudu spirtu, ideja ir atdalīt eugenolu no eļļas un citiem savienojumiem, izmantojiet nitrometānu nitroetāna vietā, jūs varat atrast šo ķīmisko vielu 50/50 metanols nitrometāns 1. formulas gāzes kannā.
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Profesionāli, detalizēti video norādījumi(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas nav mūsu video. Tas ir no Hamiltona Farmakopejas studijas. Šis video tika dzēsts no YT kā mūsu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, kad jūs plānojat izveidot video par MDP2P ķīmisko sintēzi no PMK etilglikcidāta un MDMA ķīmisko sintēzi no MDP2P? daudziem šī foruma lietotājiem ir nepieciešama šī sintēze, esmu gatavs ekonomiski sadarboties.
paldies!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ja man būtu mpk vai 2-prepanons,
No kādiem soļiem es varu sākt.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, paldies, ka norādījāt man pareizo tēmu Patton. Tātad, ja man ir MeNH2, kas izšķīdināts MeOH saskaņā ar jūsu ģeneratoru, tad vienkārši sajauciet MDP2P eļļu šajā MeOH un pievienojiet šo maisījumu AlHg amalgāmai? Vai šajā reakcijā vispār nav vajadzīgs ūdens (pilnīgi sauss)? Man diezgan patīk amalgamas sagatavošana P2NP līdz amfetamīna sintēzei, jo tā izskalo visu lieko HgCl2 ar ūdeni, var pat vairākas reizes izskalot (kā ieteikts video), bet šajā amalgamas ģenerēšanā nav iespējams atbrīvoties no visa ūdens. Vai tas būtu problēma šajā maršrutā? (Tātad, vai neliels ūdens daudzums būtu problemātisks MDP2P reduktīvajā aminācijā?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, tātad, vai, jūsuprāt, tas ir saprātīgs procesa uzlabojums (vispirms amalgamas sagatavošana ūdenī, pēc tam vismaz vienu reizi to izmazgā un tikai tad pievieno metanola-MeNH2-MDP2P maisījumu nedaudz samitrinātai amalgamai), vai arī tas ir pilnīgi nevajadzīgi. Man nepatīk doma, ka dzīvsudraba sāls peld apkārt, kamēr tiek radīts mans produkts, pat ja es zinu, ka vēlāk tā tiks noņemta un nav vai ir ļoti maza iespēja, ka galaprodukts varētu būt piesārņots ar HgCl2. Vai tas radītu papildu drošības līmeni, vai tikai papildu darbu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Domāju, ka tas nav nepieciešams. Patiesībā šī procedūra nav pārāk sarežģīta un neprasa lielas pūles.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kur iegādāties sasafrasas eļļu?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ja vēl neesat tīkla dalībnieks, parasti tiek ieteikts to pārtulkot pašam, jo kora ir nedaudz mazāk vērota.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Es dzīvoju Argentīnā ir viegli iegūt Sassafras eļļa.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Pirms pāris nedēļām skatījos ziņu raidījumu par vandālismu parkā. Pēc dažām sekundēm es sapratu, ka viss parks aiz puiša bija apdzīvots ar jauniem Sassafras kokiem. Tie visi bija aptuveni metru augsti un, šķiet, stādīti vienlaicīgi. Man tas šķita diezgan smieklīgi, jo vai nu pilsēta tos iestādīja, vai arī kāds izmanto parku kā MDMA fermu. 😏

Patiesībā ASV dienvidaustrumos tā aug visur. To izmanto daudzos dabiskos ārstniecības līdzekļos, un tā ir sakņu alus garša. Indiāņi to izmantoja arī medicīnā.
 
Top