Vai vēl kādam pietrūkst 2000. gadu

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
varētu būt muļķīgi to publicēt, bet es šaubos, vai mani varētu viegli identificēt + es noņēmu exif datus, bet heres piemērs kartupeļu kameras ir gudrākas nekā augstas izšķirtspējas ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Augstas izšķirtspējas lielais ekrāns ļauj to izmantot maksimāli efektīvi. Es neredzu tavu mīļo seju, es redzu plankumu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es atceros un reizēm vēlos atkal tos laikus. tie bija gadi, kad stīvējos, lai tiktu galā ar savām atkarībām. ne vienmēr bija labs laiks. bija mācīšanās līkne. man šķiet, ka man bija peidžers.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
im rlly glad ur (cerams), ka tagad tev ir labāk :c aktīvā atkarība ir visļaunākā.

Es nedomāju, ka man kādreiz piederēja peidžers, vismaz es to neatceros.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ir gan laba, gan slikta atkarība. Labā atkarība sākas pirmā un lielākā daļa, sliktā tomēr iegūst varenību (smagās narkotikas, piemēram, MDPV).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jā, vecie labie laiki noteikti. Es patiesībā mēdzu aizmirst mājās savu telefonu un man īsti nerūpēja
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Es ņemu telefonu visur, kur es eju, bet es tikpat labi varētu atstāt to mājās, jo man nepatīk to lietot, ja vien es neesmu pilnīgi brīvs. cilvēki dusmojas uz mani, jo es atstāju tos piegādātos 5+ stundas, bet kā... tā nav personiska lieta. tas nav tā, ka man nepatīk, man vienkārši ir dzīve ārpus mana telefona un igs, ko lielākajai daļai ppl ir grūti izprast. jā, šodien cilvēki ir pieejamāki nekā jebkad agrāk, bet vieglā piekļuve nenozīmē, ka viņi nav aizņemti. tas pat nav tā, ka cilvēki man raksta īsziņas par kaut ko svarīgu. ja tā ir nopietna situācija, es varu ar mani aprunāties personīgi... es negrasos pārtraukt visu, ko es daru, lai atbildētu uz šo "smieklīgo" video, ko man atsūtījāt. fuck off.

Es ienīstu šo kultūru, kas ir tāda kā "o, tev ir nepārtraukti jārunā ar savu partneri/draugu". tā ir ļoti jauna lieta, un tā nevienam nepalīdz. pirms modernajiem viedtālruņiem un sociālajiem medijiem attiecības darbojās labi, ja ne labāk. tik daudzas attiecības ir disfunkcionālas, jo cilvēki sagaida, ka viņu partneri visu pametīs, lai rakstītu viņiem īsziņas. es neieraudzīšu, ka daru šo sūdus vīrietim, un es negaidu, ka kāds darīs to man. partnerim jābūt prioritātei, bet nekad - prioritātei. ja kāds to nespēj ievērot, tad viņš vispār nav pelnījis būt tavā dzīvē.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"Partnerim jābūt prioritātei, bet nekad nav jābūt pirmajai prioritātei."
Visa mīlestība Partneris ir mana prioritāte spēlēt ķīmiju.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Godīgi sakot, es tāpat atbildu uz ziņojumiem. Vienmēr domāju, ka, ja tu man raksti īsziņu, tu nemeklē informāciju, kas tev no manis nepieciešama nekavējoties. Pieļauju, ka es ļoti slikti atbildu cilvēkiem, aizmirstot izslēgt tālruni no klusā režīma, un es gandrīz nekad neuzklausu balss pastu. Es parasti vienkārši piezvanu cilvēkiem atpakaļ. Man šķiet, ka es arī nezinu, kāpēc es visur ņemu telefonu līdzi?

Pirms dažiem gadiem es biju kopā ar meiteni, kura gribēja, lai man telefonā būtu šis life360. Viņa to pamatoja ar to, ka es ceļoju. Es to ienīdu. Es to nepārtraukti atinstalēju. Tad es atradu lietotni, kas viltotu manu gps atrašanās vietu. Pēc tam es vienmēr ieliku savu atrašanās vietu citā valstī. Nav pārsteigums, ka šīs attiecības nebija ilgstošas.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
jā, mans tālrunis vienmēr ir ieslēgts "netraucēt", un es neesmu aktīvs nevienā sociālajā tīklā. iespējams, visvienkāršākais veids, kā ar mani sazināties, ir telegram, un es tajā esmu tikai dažas reizes dienā, ja neesmu aizņemts... ^^;

Es esmu bijis attiecībās ar ļoti pārlieku aizsargājošiem puišiem un esmu iemācījies, ka meli neko nedos, tikai padarīs abas puses nelaimīgas. tev vienkārši jāatrod kāds, kura prioritātes sakrīt ar tavām. man ir problēmas ar uzticēšanos, bet, ja es būtu tik paranoisks, es vienkārši nebūtu attiecībās. Ja kāds grib krāpt, viņš to darīs neatkarīgi no tā, kādus "preventīvus pasākumus" tu ieviesīsi. esmu to redzējis daudzās attiecībās. ļauj viņiem pašiem to pateikt, nevis mēģini viņus apturēt:

Atcerieties, ka neviens nevar nozagt jūsu partneri, tikai jūsu problēma!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ļoti pareizi! Ja tavs kļūst traks, pārbaudot savu partneri vai pārlūkojot viņa tālruni, ir laiks to izbeigt. Iespējams, ka tas neuzlabosies, un tas nav stresa vērts!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ak, Dievs, jau jūtos vecs.. gatavojos apgalvot, ka N64, GameBoy un seethrough tālrunis "nav" 2000. gadi, bet 90. gadi, bez tam, par ko runa!
Es piekrītu, ka visas dvēseles ir atstājušas lielāko daļu lietu, un es pats to lielākoties saistu ar masveida kabeļu griezēju aizplūšanu. Neviens vairs neko nesaņem tāpat kā agrāk, neviens nenāk uz darbu un nesaka: "Vai tu redzēji X šova jauno epizodi?" Viņi saka: "Brāli, tev jāskatās X šovs, lūdzu, skaties to, LŪDZU", tu saki ok un tad nekad to nedari, vai arī cilvēki vispār neko nesaka, jo nevēlas jautāt. Tas kļūst par to, ka neviens vairs negrib runāt viens ar otru, katram ir savs "klikšķis", un ar to viss beidzas. Skumji. Es ceru, ka 30. gados nebūs tik slikti... lol.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ko jūs teiktu, ka tie ir vecāki?

un jā, man liekas, ka neviens vairs negrib izmēģināt jaunas lietas, tas ir tik fucking sad... btw, vai tavs lietotājvārds ir atsauce uz Kurtu fonnegutu? viņš ir mans mīļākais autors c:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Starp Millenial un X paaudzes pārstāvjiem ir viena paaudze:
"X" paaudzi bieži dēvē par "Xennials" jeb "Oregona takas paaudzi." Xennials tiek uzskatīta par "krustugunīs" esošo paaudzi, kas dzimusi aptuveni no 70. gadu beigām līdz 80. gadu sākumam. Viņiem piemīt gan X paaudzes, gan tūkstošgades paaudzes pazīmes, tādējādi aizpildot plaisu starp šīm divām lielākajām paaudzēm."
Tas man ir izrādījies dīvaini iesprūdis, šķiet, ka reālajā pasaulē nevaru atrast nevienu, kam ir līdzīga izcelsme.
Kas attiecas uz nosaukumu: ššššš... bet jā lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
šie cilvēki šķiet chill as fuck, es nekad neesmu satikusi nevienu no viņiem, bet esmu dzirdējusi par viņiem. satiku x paaudzes un tūkstošgades cilvēkus, bet vēl ne vienu no tiem. personīgi im gen z ^^;

gribētos teikt, ka es esmu tajā pašā grupā. tev ir lieliska gaume grāmatu izvēlē! mana mīļākā viņa grāmata ir "Slapstick" (tā ir arī mana mīļākā grāmata vispār, kas ir saistīta ar Osamu dazai "No longer human").
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jā, ļoti daudz.... Šoreiz sūcas
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nē, man īsti netrūkst novecojušo lietu un laiku ikdienā, es raugos uz lielākām lietām, kas gaidāmas nākotnē. Piemēram, mākslīgais intelekts iegūs dvēseli un salabos mūs. Tehnoloģiju vēsture mūsu atmiņu bankās izzudīs kopā ar mūsu dzīvēm. ierobežojumu nostalģija. Ne manai dvēselei būt iesprūdušai (primitīvā) pagātnē.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Tātad man netrūkst zvanu savienojuma vai disketes, bet vai sarunas par to nerada nelielu nostalģiju?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Es esmu rūgta dvēsele ar sliktu pagātni, un man rūp, lai man un varbūt arī citiem būtu labi. Nostalģija mani vairāk tracina, un nemierā no primitīvisma. Man galvenais ir rezultāti. Es cienu citu senatnīgās intereses. Manas atcerēties balto rietumu augšā civilizāciju, kas pēc sievišķīgas (kreisās) izjūtas ļāva nelaimīgajiem pretimnācējiem apmesties mūs apzagt un sagraut. Ar tiem vienmēr ir viens un tas pats rezultāts. Singapūra zina, ka viņi nevar attaisnot savu klātbūtni. Es lasu IQ diagrammas un demogrāfiju, tas viss ir loģisks ievades rezultāts. Es kautrējos no nelaimīgajiem (ne ukraiņiem patīk).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Labi, godīgi. Es varu iejusties jūsu viedoklī
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Es nevaru pateikt, vai man pietrūkst tā, kas es biju un kā es jutos, un/vai vai man pietrūkst iesaukumu un uzkāpšanas uz klāja ar jaunām tehnoloģijām.
Iespējams, nedaudz no abiem. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
man īsti netrūkst tā, kas es biju, jo biju ļoti jauns, bet man noteikti pietrūkst tā, kā es redzēju pasauli, un liela daļa no tā bija tehnoloģijas.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Piekrītu, man arī pietrūkst tā, kā es redzēju pasauli
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Iespējamā (veselīga) tehnoloģija bija sliktāka "pirms gada".
Tā kļūst labāka - nevis sliktāka. Jūs esat iestrēdzis sliktā pagātnē.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nesaprotiet savu pamatu šim galvenajam apgalvojumam.
Mūsdienu tehnoloģijas ir daudz rotaļīgākas un jautrākas nekā agrāk.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
paskatieties uz piemēriem sākotnējā amatā + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and i miss shit like that...
 
Top