Vai vēl kādam pietrūkst 2000. gadu

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Jā, mann, viss ir patiesība
Vai tas ir novecošana,ka skatoties atpakaļ laikā,valda vecas dienas?
Ore būtu digitalizācija fuck up the experiance of life.
Vecajos laikos tu gāji ārā,piedzēries kopā ar apkārtējiem cilvēkiem,iepazinies ar meitenēm vai ko tu meklēji un fiskāli satikās.
Ne tā kā tagad,pirmais iespaids ir interneta foto,mājās krēslā...VIENAM!!!
Un televīzijas manipulācijas,kas tev sniedz viedokli par to, kā domāt,nedomājot un nesagatavojot savu prātu.
Fakts,ir viegli vienkārši sekot vispārpieņemtajam viedoklim,bet vai tu domā par savu viedokli un vai tu uzdrošinies to paust un riskē tikt nošauts vai vēl sliktāk.
Fuck the digital adiction to phones to.free your self,....
Bet kā??
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Es domāju, ka daļa no tā ir nostalģija, bet ir zinātniski pierādījumi, kas liecina, ka mums nevajadzētu tik daudz laika pavadīt pie ekrāna. man nav nekādu saišu, bet paskatieties apkārt, pierādījumi ir visur. es jūtos vēl sliktāk par alfa paaudzi un "ipad bērniem". es jaunībā biju ipad bērns, bet tas nebija tik slikti kā tagad. jā, tehnoloģijas var būt noderīgas, ja tās izmanto ar mēru, bet neviens nevēlas ierobežot savu ekrāna laiku. mēs praktiski dzīvojam tiešsaistē. man ir daudz jautrāk, kad es eju ārā ar draugiem un tamlīdzīgi, bet es mēdzu noslēgties sevī, jo man nav motivācijas un es esmu mazliet garīgi slims. tas, ka visu laiku esmu ap tehnoloģijām, tikai pasliktina situāciju. tas ir apburtais loks un es cenšos no tā izkļūt ^^;
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Es arī neskatos televīziju. Varbūt kā-to, bet nekad daiļliteratūras drāmas ziņas ect. Tā visa ir propaganda, kas veidota tā, lai jūs sadusmotu uz nepareiziem cilvēkiem. Visa diskusija par iPad planšetdatoru....jums ir jāsaprot, ka mēs patiesībā nezinām Jack Shit, bet skaļākie spekulanti parasti ir vismazāk kvalificēti. Tas ir kaut kas individuāls. Protams, katram bērnam nevajadzētu piesprādzēties pie planšetdatora, bet es pazīstu dažus, kuri to dara, un tas viņiem ir ļoti palīdzējis. Bērna interese par mācībām ir tieši proporcionāla viņa interesei par mācību priekšmetu. Bērni nemācās reizināšanas tabulas tāpēc, ka mamma un tētis draudēja kaut ko atņemt. Viņus tas ieinteresēja brīdī, kad viņi redzēja, kā to dara Power Rangers, Blaze vai My Lil Pony. Man ir konkrēti piemēri, bet tas ir pārāk tuvu tam, lai par sevi stāstītu. Cik zīmes aiz komata tu zini pi? Es pazīstu astoņgadnieku, kurš to zina līdz 35 cipariem aiz komata. KĀ daudz valodu jūs protat? Es pazīstu sešgadnieku, kurš runā un saprot četras. Šis 8 gadus vecais jaunietis var reizināt 4 cipari x 4 cipari tikpat ātri, kā jūs varat to izdarīt ar kalkulatoru. Viņam tas izdodas pareizi. Valdība saka, ka šie cilvēki ir invalīdi, bet es domāju, ka viņi ir dažādi spējīgi. Visu, ko viņi zina, viņi iemācījās no planšetdatoriem. Tas 8yo programmē tērzēšanas robotus, kurus var lejupielādēt no ģitubas. Viņam ir YouTube kanāls. Viņam nav vajadzīga nekāda palīdzība, viņš to visu var izdarīt.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jums ir pilnīga taisnība. es esmu tiešsaistē jau no mazotnes, bet, kad mācījos pamatskolā, aptuveni pusi no savām zināšanām ieguvu no fiziskām grāmatām, tāpēc, iespējams, esmu nedaudz neobjektīva. elektronikas atņemšana man nekad nav palīdzējusi, un, ja nu ko, tad tikai traucējusi gan manai laimei (ne jau tāpēc, ka tā bija atkarīga no ierīcēm, bet vienkārši bija slikti, ka nebija šādas iespējas), gan mācībām. internets var būt lielisks izglītības rīks, bet tajā ir arī daudz smadzeņu satura, kas var kaitēt. Bērniem vienkārši ir vajadzīga spriestspēja, un daudziem man zināmiem bērniem tās nav. es zinu, ka ir gudri bērni, piemēram, tādi, kurus tu minēji, bet es personīgi viņus nepazīstu (ja neskaita sevi... es negribu izklausīties augstprātīga, bet man bija interese par bioloģiju, precīzāk, par cilvēka bioloģiju un dažādām slimībām, kad es biju ļoti maza. tā bija mana galvenā interese no 4-8 gadiem lol...).

un es piekrītu, ka valdībai vienkārši patīk pārspīlēt diagnozes, pārspīlēt un dažreiz pat izdomāt garīgās slimības, lai virzītu medikamentus. aiz tā slēpjas lielāka darba kārtība. viņi vēlas radīt bezgaumīgus, viendabīgus darbiniekus un, tā sakot, "turēt visus rindā". ļoti nomācoši. pat faktiskām garīgām slimībām ir savas priekšrocības. man varētu diagnosticēt šizofrēniju (man nekad nav uzstādīta oficiāla diagnoze, jo es negribu medikamentus, bet es atbilstu diagnostikas kritērijiem un man ir bijušas psihozes epizodes, kas negatīvi ietekmēja manu dzīvi. daudzi mani paziņas, šķiet, domā, ka tā ir narkotiku izraisīta, bet man bija pazīmes, kas izpaudās daudz agrāk, nekā es sāku lietot narkotikas...), un, lai gan tam noteikti ir savi trūkumi, tas palīdz manai mākslai un rakstīšanai. tā ir patiešām izteiksmīga un "svaigāka", manuprāt. turklāt dažreiz mana paranoja vairāk līdzinās intuīcijai. tā ir pareiza apmēram 50% gadījumu... lol.
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Es nevaru pateikt, vai man pietrūkst tā, kas es biju un kā es jutos, un/vai vai man pietrūkst iesaukumu un uzkāpšanas uz klāja ar jaunām tehnoloģijām.
Iespējams, nedaudz no abiem. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
man īsti netrūkst tā, kas es biju, jo biju ļoti jauns, bet man noteikti pietrūkst tā, kā es redzēju pasauli, un liela daļa no tā bija tehnoloģijas.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jā, aparatūra kļuva labāka. apstrādes ātrums kļuva labāks. daudzas mūsdienu tehnoloģijas ir pārākas, to neviens neapstrīd. man vienkārši pietrūkst veco tehnoloģiju "atmosfēras". tā šķita daudz rotaļīgāka un jautrāka. varēja daudz vairāk pielāgot. vecajām tehnoloģijām bija cerīga, priecīga nākotnes vīzija; mūsdienu tehnoloģijas šo vīziju pārņēma un nokrāsoja pelēku un plakanu kā nekad.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nesaprotiet savu pamatu šim galvenajam apgalvojumam.
Mūsdienu tehnoloģijas ir daudz rotaļīgākas un jautrākas nekā agrāk.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
paskatieties uz piemēriem sākotnējā amatā + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and i miss shit like that...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehnoloģiju varētu izmantot mazāk un sliktāk nekā šodien. Jums patīk estētika ar sliktu tehnoloģiju, tas ir viss, uz ko jūs atsaucaties. Es vienmēr gribu labāku. Jūs tērējat laiku uz sliktu pagātni ~ bet jums ļoti patīk jūs blobby maz mobilās bildes. Šī tehnoloģija šķiet tik tālu no "reālās pasaules" tagad. man nepatīk tāds sūds. Es gribu, lai to viegli pasniedz, lai es varu ātri veikt narkotiku darījumus. Tu atkal gribi sliktāk. Es dzīvoju tikai vienu reizi(vēl), tāpēc kāpēc tērēt laiku retarded nostalģija
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nostalģija reizēm var būt silta sega, un dažiem no mums šī "sega" patīk vairāk nekā citiem. Reālajā pasaulē pietrūkst ēnainu stūru, kuros paslēpties, un es domāju, ka tie no mums, kas pieraduši, ka tā vienkārši ir, ilgojas pēc vecākiem, kaut arī vienkāršākiem laikiem.
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehnoloģiskā singularitāte ir bagātāks patvērums, ko visi spīd kā zvaigznes, lai sasniegtu. Vai mēs esam vieni paši? Šajā zemes brīdī mēs joprojām esam
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
jūs teicāt labu domu, kāpēc gan tērēt tik daudz laika, lai ilgotos pēc vecajiem laikiem, ja tie acīmredzami ir aizgājuši un vairs neatgriezīsies?
Es domāju, ka mēs atrodamies pa vidu starp laikmetiem: digitālā bērnība-->digitālā neatkarība, Mēs spēlējāmies dubļos, kad mums bija jautājums, uz kuru vajadzēja atbildēt, mēs devāmies uz bibliotēku. Atceros, kā reiz mamma pasūtīja "ceļvedi", lai pārspētu kādu NES spēli, un pagāja vesela mūžība, līdz tas nonāca pie mums, tās bija tikai papīra lapas, kas saliktas kopā, bet mēs bijām tik sajūsmināti, ka tagad mūsu bērni ir piedzimuši, un viņiem ir normāli saņemt jebkuru vajadzīgo atbildi sekundes laikā.

Tās ir divas pilnīgi atšķirīgas audzināšanas, es, piemēram, apskaužu jūsu ļoti pozitīvo skatījumu uz šo laikmetu, kurā mēs atrodamies, @vis!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Protams, ir vēsture, ko atcerēties un kopt. Tieši man ir rūgti par manu pagātnes pieredzi, un man ir jābūt tagadnē ar visu ielādētu, kas nākamais. Tas esmu es, kas šajā jautājumā ir izkropļots. Es gribu zināt, kas ir tālāk, vairāk nekā sabrukums un nāve man noteikti. :cry: Es esmu ekstrēms svešinieks mētelī un nevēlos būt hakeris uz fidelis, viņa ir ļoti atklāta allright, bet pārāk atvieglota manai stingrajai izturībai. Iespējams, viņa tik un tā ir pārāka par mani dzīves vērtībā, un es esmu pazudis. Velns mani. Off I Gooo
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol jūs esat pārāk bargs pret sevi!
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Kāds gudrs cilvēks reiz teica kaut ko līdzīgu:
"Es nebaidos no nāves. Es biju miris miljardiem gadu pirms piedzimšanas, un tas mani nemaz netraucēja".

Man, lai arī kādi patiesībā izrādītos šie drebuļu un saviļņojuma amerikāņu kalniņi.
Es teiktu, ka tas ir bijis labs brauciens. Laba jautrība.
Labākie laiki un sliktākie laiki. ☺️

Visi pārdzīvojumi, no ikdienišķiem līdz aizraujošiem.
Emocijas, spēcīgas, cik vien spēj būt.
Lai gan gadu gaitā tās ir apklusušas, tomēr joprojām ir krasi izteiktas, pateicoties to radītajiem kontrastiem.

TLDR: Viss pāriet, uz labo vai slikto, tas mainīsies. 🤗
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Paz: Paldies par uzmundrinājumu. Es esmu tumsonīgs intelektuālis. Velnišķīgs joks es esmu pa īstam. Tomēr es strādāšu līdz galam. Priecīgs es neesmu, nekad īsti. Tā ir tikai aizsega, ja es izskatos laimīgs. Man ir mērķi, kurus es vairāk vai mazāk sasniegšu, pirmām kārtām Elaborējot narkotiku tirdzniecību. Tas ir nožēlojami slikti. dzīve smaga. Es stingrs. Dont parādīt man vāju whiny kā tagad.

Kurtam: Nē! Sāpēs es uzticos. Man ir jāsasniedz savs mērķis, vai arī es beidzot izkāpšu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mēs visi nākam no dažādām dzīves jomām. Savu bērnību salīdzinājumā ar lielāko daļu iedzīvotāju es uzskatu par iespaidīgu. Šķita, ka mana dzīve kļūst arvien sūdīgāka, jo vecāks es kļuvu un jo vairāk lēmumu pieņēmu, un tagad es esmu šeit!

Es mēģinu pateikt, ka šeit mēs visi savā starpā pilnīgi privāti runājam par jebko, ko mēs gribam. Mums ir ļoti labi un ļoti slikti vienlaicīgi. un @vis tavs skatījums uz dzīvi ir nogurdinošs, es lūdzu tevi nometņot dabā vai pat iziet pastaigā mežā. Atceries, ka tu esi šeit tagad un vari piedzīvot visu, kas tev apkārt var būt. Ļaujiet dabas salvetei nomierināt jūsu dvēseli!

High as shit right now (ja tas kādam izklausās sludinoši gejiski lol)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tagad mans statuss kļūst pārāk sarežģīts, lai dižotos. Es esmu šauri koncentrējies uz smagiem mērķiem, kamēr pilsētas komforts. Ak, man patīk sievietes. Es atpūšos. Runājiet ar nepāra jauki threadstarter un būt moots
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
2000. gadu sākums bija vissmagākie mežonīgie ballīšu gadi manā dzīvē. tie bija X gadi. tik daudz deju ballīšu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
gribētu, lai es varētu teikt to pašu lol, es biju bērns 2000. gados ^^;
 
Top