Question Vai kāds cits izmanto atšķirīgas lietotnes/lietotnes, lai iegādātos zāles tiešsaistē?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Lūdzot draugam ofc! :)

Es esmu bijis no tā uz kādu laiku.. izmanto, lai iegādātos nelielu daudzumu metamfetamīna, koksa, heroīna, metadona, zenes un citu sintētisko opīsu tirgos, bet ne joks, kas, pie velna, notika? tikko kāds pienācīgs tirgus joprojām stāv un tā XMR tikai XMR pārāk, kas ir diezgan kaitinošas. tā ir ļoti off putting un nevar iedomāties normies tiešām izmanto TOR vai tirgos narkotiku daudz joprojām.. kopš visiem scamming, tās grūti normies ffiguree no XMR utt

vai viņi patiešām pārgāja uz telegrammu?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Šķiet, ka tas ir daudz, es zinu. Tomēr, ja jūs spēsiet ieguldīt dažas stundas pētniecībā, jūs to apgūsiet. (Vai kāds zina, vai mums bb ir tumsonības bībele? Ja jā, vai jūs varētu dot uz to saiti?) Es arī labprāt palīdzēšu. Vai jūs cīnās iegūt xmr? Atrast savu izvēlēto narkotiku? Dodiet man zināt cilvēks.

Arī es zinu, telegram ir pārdevēji, bet šī vieta var būt tik scammy bez reāla veida, lai pārbaudītu pārdevēju
 
  • Like
Reactions: vis

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kad būsiet kādu laiku aplūkojuši, jūs pamanīsiet sarkanos karodziņus, kas ir 95 % tur esošo krāpnieku mirkļa rādītājs. Vienkāršas lietas, piemēram, pārdevējs, kas jums vispirms nosūta ziņu, neaizskariet. Ikviens, kas cenšas jūs steidzināt, izdomājot kādu iemeslu, kāpēc jums ir jāmaksā TAGAD, ir krāpnieks. Velns, ja viņi vēlas veikt faktisko darījumu, izmantojot telegram, tas ir gandrīz garantēts krāpšana. Tas ir veids, kā atrast pārdevējus un redzēt atsauksmes un saņemt atjauninājumus, bet jūs pārceliet biznesu uz citu platformu, piemēram, sesiju. Es necenšos nevienu uz to spiest, es tikai domāju, ka dalīšos, jo tas man ir daudz palīdzējis, īpaši ar narkotikām, kuras ir grūtāk atrast.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Vai ir grupas, kurās var atrast legālus piegādātājus? Šī ir visgrūtākā lieta, ar ko esmu saskāries
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Arī es vēl neko neesmu iegādājies, jo man nācās gaidīt pārmērīgi ilgu laiku, lai līdzekļi "atslēgtos", un.. Manuprāt, no līdz šim redzētā un citiem pētījumiem šī ir absolūti labākā vieta, kur vismaz satikt īstus cilvēkus, vislabākā, domāju, jūs to esat atraduši!
Es domāju, lai gan Torzon tirgus ir legit un ļoti augsta drošības, plāno iegādāties kaut ko tur, kā arī, lai vismaz vēl viens daļēji legit iespēja tur.

Un pie manas mājas nav piebraukuši nekādi rīsu vagoni, tāpēc domāju, ka arī šeit drošība ir diezgan laba. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Vai tas nav darbs? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Tas darbojas! :D :D

tikai ilgāk, nekā es gribētu.. Kad man mājās būs reāls produkts, šaubos, vai es tik daudz par to žēlojos. Lasot atpakaļ manas ziņas, tas ir galvenokārt tas, par ko es sūdzos lol
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegramma ir laba
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Es to esmu lejupielādējis, man tikai jānoregulē, lai to varētu slēpt. Pagaidām, lai to palaistu, es izmantoju savu "valdības vārdu" lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
M5sPMS6Zcb
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Duch tikai Session App tāpēc es izmantoju, ka, lai iegūtu top APVP hg-kg, kas netiek pārdots šeit pat un kad tas bija; tas bija divreiz dārgāks nekā Duch pharma.
 
Top