Efedrīna ekstrakcija no augiem

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Tuvāko mēnešu laikā es mēģināšu veikt ekstrakciju un publicēšu rezultātus.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiks, brāli, vai tu to jau esi izmēģinājis? Kāds ir rezultāts? Vai jums ir izdevies izmantot šo metodi?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Es pasūtīju 250 g Ma Huang un pārbaudīju vienkāršu ekstrakciju ar 25 g.

Es to sablenderēju pulverī un ekstrahēju 1 daļu ar etanolu un 1 daļu ar IPA, izžāvēju abus ekstraktus aptuveni 30 °C temperatūrā, un, kā bija gaidāms, abi ekstrakti bija zaļi no hlorofila, un pēc koncentrēšanas un sasaldēšanas nekas nenotika, un pēc iztvaicēšanas netika atstāts balts pulveris, bet gan viskoza zaļa eļļa.

Es nodomāju, ka, ja es šo eļļu ekstrahēšu ar naftu un labi samaisīšu, es varētu no tās iegūt efedrīnu. Tomēr pēc sasaldēšanas nekas nenotika, un pēc tam, kad nafta bija iztvaicējusies, palika tikai melns darvai līdzīgs atlikums.

Pēdējais, ko es mēģināju, bija izšķīdināt to mazliet naftā un nogulsnēt ar acetonu, bet arī tas nedeva rezultātu.

Iespējams, ka ķīnieši man atsūtīja mēslus, bet vismaz izskatās, ka tas ir Ephedra sinica.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
nepolārie šķīdinātāji
nafta => nepolārs šķīdinātājs ?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Pirms kāda laika es izmēģināju skābes-bāzes ekstrakciju ephedra distachya, jo etanola ekstrakcija šķīdina hlorofilu un citus nieciņus.

Šķiet, ka tas nostrādāja, jo man palika balts pulveris, bet pārāk mazs daudzums, lai tas būtu derīgs efedrīna avots.

Iespējams, ka efedras distahijā, ko es dabūju, nebija daudz efedrīna, un es to gaidīju, vai arī mans darbs bija slikts.

Interesentiem šeit ir dokuments par dažādu efedrīna sāļu īpašībām.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1002/jps.20927
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, draugi, man ir pieejams efedras ekstrakts gan pulvera, gan šķidrā veidā. Vai es varu iegūt efedrīnu no efedras ekstrakta? Kādu metodi jūs iesakāt? Vai tam ir jābūt sausam augu pulverim?
 

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Labdien, vai es varu izmantot 1.c posmā iegūto balto pulveri, kas iegūts otrajā ekstrakcijas veidā, metamfetamīna sintēzei?
 
Top