Fentanila sintēze

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8

Fentanils nogalina! Nekad nemēģiniet to sintezēt, vēl jo mazāk lietot!

Fentanila sintēze


Fentanils un tā analogi ir vieni no spēcīgākajiem opiātu agonistiem, taču to sintēze bieži vien ir sarežģīta. Šeit ir sniegta fentanila sintēze, ko var viegli pielāgot citiem analogiem (para-fluor-fentanilam, alfa-metil-fentanilam).

Šī procedūra nav teorētiska, un tā ir pārbaudīta un uzlabota daudzas reizes. Šī sintēze tiek veikta istabas temperatūrā, tāpēc nav nepieciešama īpaša aparatūra.

Fentanils ir ļoti interesants komponents pagrīdes ķīmijai, jo viens grams tīra fentanila ir līdzvērtīgs 100 g ļoti laba ielas heroīna.

Princips

Izmantotais prekursors ir N-fenetil-piperidons (NPP), ko var viegli sintezēt no piperidona un fenetil-tozīlāta vai fenetilbromīda, izmantojot vienkāršu SN2 mehānismu.NPP reaģē ar anilīnu, radot imīna atvasinājumu, kas tiek reducēts līdz 4-anilīn-N-fenetil-piperidīnam (4-ANPP). Pēc tam 4-ANPP reaģē ar propionilhlorīdu, iegūstot fentanilu, ko pēc tam attīra.

Eksperiments





N-fenetil-4-piperidons (NPP)


4-piperidona N-alkilēšanu var veikt PTC apstākļos, un nav nepieciešams izolēt piperidonu kā brīvu bāzi. Vienam litram acetonitrila pievieno 3 molus smalki saberzta kālija karbonāta, tad pievieno 10 g PTC katalizatora - TBAB vai TEBA, vai vienkārši polietilēnglikolu-400. Maisa šo suspensiju 15 minūtes 50-60 °C temperatūrā un pēc tam nelielās porcijās pievieno 4-piperidona hidrohlorīdu, vērojot, lai CO2 izdalīšanās nebūtu pārāk strauja. Maisiet vēl stundu 50-60 °C temperatūrā, pēc tam pievienojiet fenetilbromīdu pa pilieniem un maisiet 15-20 h pie viegla atteci. Pēc tam atdzesē un filtrē neorganiskos sāļus - ja filtrēšana norit pārāk lēni, suspensijai pievieno nedaudz (30-40 ml) piesātināta nātrija sulfāta šķīduma, tas lipīgo nogulsnes padara granulētas un filtrējamas.

Iznākums ir gandrīz kvantitatīvs (ticiet man), un destilācija nav vajadzīga - rezultātā jums ir viegli dzeltena cieta viela ar mp 60 °C.

a. NPP N-fenil-imīna sintēze

Minimālā anilīna tilpumā (apmēram 5-6 ml) izšķīdina 10 mmola NPP, tad pievieno 1 gramu 4A molekulāro sietu. Maisījumu patiešām uzmanīgi maisa (lai maisīšanas rezultātā molekulārie sieti netiktu iznīcināti) ar magnētisko maisītāju apmēram 24 h istabas temperatūrā.

Konversija ir vairākkārt aprēķināta ar MS, un tā ir vairāk nekā 99 %, tāpēc nākamo fāzi var veikt bez attīrīšanas.

b. ANPP sintēze

Iepriekšējā posmā iegūto reakcijas maisījumu filtrē no molekulārajiem sietiem, kurus izskalo ar 2 × 2 ml THF, filtrātu un izskalojumus ielej 50 ml kolbā, pēc tam pievieno 20 ml sausa metanola un maisījumu samaisa.

Maisījumam istabas temperatūrā ļoti lēni pievieno apmēram 1-1,5 g nātrija borohidrīda un maisījumu maisa apmēram 2 h. Pārvēršanu ANPP pārbauda ar jebkuru metodi, un, ja tā nav pilnībā reducēta, lēnām pievieno vēl 0,5 g NaBH4 un maisījumu maisa vēl vienu stundu. Kad pārvēršanās ANPP ir pabeigta (vairāk nekā 95 %), metanolu un THF iztvaicē vakuumā.

Atlikuma masu veido anilīns, liekais NaBH4 un ANPP, kas kompleksēts ar borānu. Kolbā ielej 50 ml ūdens, pēc tam iznīcina kompleksu, lēnām pievienojot nelielu daudzumu koncentrēta HCl (35 %) līdz pH ~ 1, tad maisījumu vēl stundu labi maisot. Tagad maisījumam pievieno 50 ml piesātināta NaCl šķīduma, un pēc aptuveni 10 min izveidojas cietas masas nogulsnes.

Cieto masu atdala no šķidruma ar filtrāciju un pēc mazgāšanas ar nelielu piesātināta NaCl šķīduma daudzumu cieto masu (tas ir ANPP hidrohlorīds) saglabā. Pievieno vēl 50 ml piesātināta NaCl šķīduma un novieto maisījumu ledusskapī (apmēram 2 °C temperatūrā) un nogaida 2 - 3 h. Ja nogulsnes ir lielākas, šķīdumu filtrē un pievieno cieto vielu pirmajai masai. Cietā masa ir ANPP, kas jāapstrādā.

Cieto vielu izšķīdina apmēram 60 ml ūdens un 2 N NaOH, līdz pH > 12,5, tad ekstrahē ar 3 × 15 ml CH2Cl2. CH2Cl2 fāzi izskalo ar 5 ml ūdens un iztvaicē šķīdinātāju vakuumā. Atlikums ir eļļains dzeltenīgi oranždzeltens šķidrums, kas spontāni kristalizējas un sastāv no ANPP, kas ir pietiekami tīrs nākamajam solim.

Kopējais ANPP iznākums ir aptuveni 50-80 %. Galvenie iznākuma zudumi rodas attīrīšanas procesa laikā, jo anilīna un ANPP pārpalikuma atdalīšanas process nav optimizēts. Iespējams, ir daži risinājumi, kas tiks apskatīti optimizācijas un diskusiju nodaļā.

c. ANPP pārvēršana fentanilā

10 mmol ANPP izšķīdina apmēram 8 ml sausa, tīra piridīna, maisot, un pēc tam istabas temperatūrā reakcijas maisījumam pilienveidīgi pievieno 12 mmol propionilhlorīda. Reakcija ir eksotermiska, un temperatūra jākontrolē, rūpīgi regulējot pievienošanas ātrumu, un tā visu laiku jāuztur 30-60 °C robežās. Kad viss propionilhlorīds ir pievienots, reakcijas maisījumu istabas temperatūrā maisīja apmēram vienu stundu.

Pārbauda konversiju ar jebkuru piemērotu metodi (TLC/GC) un, ja tā nav pilnīga, pievieno vēl 1 mmol propionilhlorīda. Parasti konversijai jābūt pabeigtai pēc pirmās darbības, bet, ja no A posma ir palicis pārāk daudz anilīna, nepieciešams vairāk propionilhlorīda.

Pēc tam reakcijas maisījumu maisot ielej 80 ml ūdens un pievieno koncentrētu HCl (~ 35 %) pa pilieniem, līdz pH < 1,5. Šo darbību var veikt ar citu procedūru, kā norādīts turpmāk: Sagatavot 80 ml 2N HCl un reakcijas maisījumu vienkārši ielej šajā šķīdumā. Tā rezultātā piridīns un fentanils pārvēršas attiecīgajos hidrohlorīda sāļos. Pēc tam šķīdumu maisa apmēram 30 minūtes. Piridīna-HCl nešķīst CH2Cl2, bet nepolārais fentanila-HCl šķīst. Šķīdumu ekstrahē ar 3 × 20 ml CH2Cl2, pēc tam kopējos organiskos ekstraktus izskalo ar 2 × 10 ml piesātināta NaCl šķīduma.

Šķīdinātāju iztvaicē vakuumā, un veidojas dzeltena masa, kas sastāv no fentanila hidrohlorīda, kas piesārņots ar nelielu daudzumu propionanilīda, kurš radies, propionilhlorīdam iedarbojoties uz anilīna atlikumu no A posma. Tagad pievieno 10-15 ml acetona, un veidojas balts pulveris, kas ir fentanila-HCl. Cieto vielu filtrē un mazgā ar nelielu daudzumu (2 × 3 ml) acetona.

Fentanila hidrohlorīds tagad ir pietiekami tīrs izmantošanai (>99,5 %), un iznākums šajā posmā pārsniedz 90 %! Ja tas joprojām būtu neattīrīts (man tā nekad nav noticis), to var attīrīt, pārkristalizējot no karsta acetona.

Fentanila pulvera atšķaidīšana

Tīro fentanilu nevar lietot tādu, kāds tas ir, jo tas ir daudz, daudz par stipru, un to JĀatšķaida, citādi būs daudz pārdozēšanas gadījumu!

Ar šādu procedūru iegūst balto heroīnu, kura stiprums ir tāds pats kā ļoti labam (30%) ielas heroīnam.

100 mg fentanila-HCl izšķīdina 2 ml metanola. Nosver 10 g laktozes un uzsilda to lielā traukā ar karsto plītiņu līdz aptuveni 60-70 °C. Pievieno fentanila metanola šķīdumu pa pilienam siltajai laktozei, lai tas labi sajauktos. Pagaidiet, līdz iztvaiko viss metanols, un rūpīgi samaisiet. Tas ir ļoti svarīgi, jo, ja tas netiks rūpīgi sajaukts, daļa laktozes būs bez fentanila, bet daļa laktozes ar pārāk lielu fentanila daudzumu, kas var izraisīt dramatisku pārdozēšanu!

Šis heroīna veids tika lietots un pārdots gada laikā, un patērētāju atsauksmes bija ļoti labas. Patērētāji bija ļoti apmierināti un vairs nevēlējās parasto brūno heroīnu. Tāpēc esiet uzmanīgi, daži cilvēki (mafija un citi dīleri), iespējams, kļūs ļoti greizsirdīgi!

NEIZMANTO UN NEPĀRDODO tīru Fentanila HCl, tas ir ļoti toksisks materiāls, kas, ja netiek atšķaidīts, izraisa daudzas pārdozēšanas!

Optimizācija un diskusija

Šīs sintēzes kopējais iznākums ir aptuveni 50-80 %, un galvenie materiāla zudumi rodas ANPP attīrīšanas laikā B posmā. Iespējams, ir citas alternatīvas anilīna un ANPP atdalīšanai (pārkristalizācija, destilācija). Manuprāt, labs risinājums ir anilīna un ANPP ekstrahēšana kopā un to atdalīšana, iztvaicējot anilīnu vakuumā, pēc tam ANPP pārkristalizējot piemērotā šķīdinātājā.

Ar šo procedūru var sintezētparafluorfentanilu, izmantojot p-fluoranilīnu, nevis vienkāršu anilīnu, bet tam jāpielāgo attīrīšanas process.

Ar šo metodi var sintezēt arī ļoti spēcīgo alfa-metil-fentanilu, izmantojot N-(2-fenilpropil)-piperidinonu, ko var sintezēt no 1-fenil-2-bromopropāna un piperidinona vai citām metodēm. 1-fenil-2-bromopropānu izmanto slepenā amfetamīna ražošanā, un šī savienojuma sintēzes procedūru var viegli pielāgot N-(2-fenilpropil)-piperidinona vai NPP (N-fenetil-piperidinona) radīšanai.

Fentanils ir ļoti labs un spēcīgs opiāts, bet ir dažas piezīmes:

  • Fentanils rada ļoti lielu atkarību, daudz lielāku nekā vienkāršais heroīns, un regulāri lietotāji, kas lietoja šo aprakstīto sintētisko balto heroīnu, bija smagi atkarīgi.
  • Pārdozēšanas risks ir patiešām augsts, pat ar iepriekš aprakstīto atšķaidījumu, tāpēc pirms pārdošanas pārbaudiet savu preci!
  • Iedarbības ilgums ir nedaudz īsāks nekā parastā Heroīna gadījumā.
 

Attachments

  • aw43rBUhXL.jpg
    aw43rBUhXL.jpg
    27.2 KB · Views: 891
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Hmm. Domāju, ka šim sintaksimam galu galā vajadzēja šeit parādīties. Bet tas ir tīra inde. Nekad un nekad neuzņemieties šo sintēzi bez stingriem individuālās aizsardzības līdzekļiem, kolēģa un piekļuves naloksonam.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
es absolūti piekrītu, ka pat nedomājiet to darīt, ja vien 100% nezināt, ko darāt. ja tas tiek darīts pareizi, tas ir tik spēcīgs, ka daļiņu piesārņojums un katra virsma, ar kuru tas ir bijis saskarē, var jūs nogalināt, ja tam pieskaras ar kailām rokām. vienmēr atcerieties, ka ar dažiem graudiem var pietikt, lai jūs nogalinātu!!!!!!!.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Uzlūkojiet, es saprotu, kāpēc uz šīm lietām raugās no malas, bet, ja tās lieto atbildīgi, tās var būt arī dzīves baudījums! Esmu bijis atkarīgs no opiodiem jau 11 gadus, un, kopš sāku lietot fentanilu, beidzot varu būt pietiekami labs, lai varētu savākties. Es neķeros daudz, un man līdz šim nekad nav bijusi pārdozēšana līdz šim man šķiet, ka šī narkotika varētu viņš bīstams, bet arī varētu būt izārstēt opiātu atkarību nākotnē liberālākā nozīmē! Lietojot fentanila tas ir gandrīz kā tad, ja mana dzīve es atpakaļ daudzos veidos arī es neizmantoju adatu vairs, jo smēķēšana ir labi! Godīgi es nevarētu ievietot garu sarakstu plusi, kas pastāv par šo narkotiku šajā komentāru pavedienā , tajā pašā laikā saraksts mīnusi ir tieši aiz tā garumā, tāpēc tas viss ir perspektīva es pieņemu.......
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Paldies par sniegto informāciju, briti!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
šis materiāls ir velns ! I dont patīk tas, ka tas ir allowd dalīties par bremzēšanas slikti . tas ir laužot miris
 
  • Like
Reactions: vis

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nu, šis ir zāļu ražošanas forums, vismaz šī foruma daļa. Un, ražojot fentanilu, karfentanilu vai kādu citu fentanila analogu, jūs pakļaujat sevi riskam. Ja neesat 100% pārliecināts par to, ko darāt, jūs pakļaujat riskam arī daudzus citus cilvēkus. Runa nav par jūsu personīgo pieredzi, tā šajā kontekstā patiesībā nav pārāk interesanta.
Ja jūs ar tīru fentanilu spēlējaties ražošanas līnijā, tas ir tāpat kā žonglēt ar grabulīšu čūsku. Transdermālais ceļš ir plaši pārspīlēts, bet kļūdaini ieelpot produktu var izraisīt salīdzinoši ātru un nāvējošu intoksikāciju. Ja neesat 100% pārliecināts par to, kā atšķaidīt vielu galapatērētājiem, jūs riskējat nogalināt arī viņus.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Es negatavojos izlikties, ka zinu, ko daru, mēģinot to sagatavot pats, no otras puses, mans draugs ir ķīmiķis, un man būtu interesanti uzzināt, ko viņš par to domā. Ja to ir iespējams droši radīt un viņš ir pārliecināts, ka var, tad tas palīdzētu manai atkarībai, jo galu galā es vienkārši cenšos funkcionēt sabiedrībā, kas ir pret mani ar katru soli. Es saprotu, ka tas ir bīstami, un es saprotu, ka tas kaitē citiem, bet tieši tāpēc ir svarīgi drošības pasākumi.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
NPP var sintezēt arī, reaģējot fenetilamīnam ar 2 moliem metilakrilāta.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Vai kāds varētu publicēt šim nolūkam nepieciešamā laboratorijas aprīkojuma sarakstu?
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ja vēlaties atbrīvoties no atkarības, jums patiešām vajadzētu pamēģināt lietot ketamīnu. Ir veikti dažādi pētījumi, kas pierāda, ka ketamīns palīdz cilvēkiem atmest alkohola lietošanu, kā arī citus ieradumus. Šajā forumā ir pat sintēze, ja vēlaties to izgatavot pats.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8

Vispirms jums ir nepieciešams IAL komplekts ar augsta līmeņa GĀZES masku ar atbilstošu kārtridžu , un nevar veikt virtuvē kā slepenā laboratorijā, tas ir ļoti bīstami, pat šīs vielas migla var nogalināt jūs labāk nemēģiniet veikt , ja neesat labi laboratorijas praksē..
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Man ir 3M pilnas sejas respirators, 2091 filtri, AAMI 4. līmeņa IAL kombinezons, apavu pārvalki un cimdi. Es uzskatu, ka tam vajadzētu paveikt savu darbu, bet, protams, es tikai gribu pārliecināties.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tas nav tikai jautājums par aprīkojumu, bet arī par darba plūsmu. Droša rīcība ar reaģentiem un blakusproduktiem, laba ventilācija utt. Taču cimdi, mēteļi, respirators un tvaika nosūcējs ir minimums. Tad ir jādomā par tādām lietām kā cimdu un respiratora noņemšana pēc darba pabeigšanas, ko ar tiem pēc tam darīt, kā tīrīt aprīkojumu utt. Jūs strādājat ar ārkārtīgi toksisku ķīmisku vielu, ja galaproduktu izdodas pareizi pagatavot, un ir tūkstošiem veidu, kā tā var nokļūt uz jūsu pirkstiem vai elpceļos. Tāpēc jūsu rīcībā jābūt arī naloksona deguna aerosolam vai injekcijām. Ja sākat justies apreibis vai miegains, tas patiešām ir tikai dažu minūšu jautājums, kad potenciāli zaudēsiet samaņu. Tas ir tāpat kā žonglēt ar grauzēju.

Turklāt, ja jums izdodas veikt sintēzi un jums ir tīrs produkts, jums tas ir jāatšķaida pareizā veidā, lai izvairītos no karstajiem punktiem maisījumā vai nevēlamas augstas koncentrācijas, citādi jūs nogalināsiet gala lietotāju.

Vai arī vienkārši neveiciet sintēzi.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Riskējot izklausīties naivi, ja man ir koledžas ķīmijas zinātniskais grāds, liela laboratorijas pieredze, piekļuve nepieciešamajam laboratorijas aprīkojumam, kāds, kas ir gatavībā ar naloksonu, un es ieguldīšu tonnu pārdomu par drošu rīcību atšķaidīšanas laikā. Tātad, ja jūs joprojām domājat, ka pastāv augsts risks, ka es nejauši sevi nogalināšu, kā cilvēki Baltimoras projektos veiksmīgi atšķaida tīru fentanilu? Sintēze ir viena lieta, bet attiecībā uz rīkošanos ar produktu cilvēki projektos ir daudz mazāk sagatavoti un daudz mazāk aprīkoti, un tur ir neskaitāmi daudz cilvēku, kas atšķaida tīru fentanilu. Un es novērtēju jūsu atbildi un jūsu bažas. Mani vienkārši interesē pēdējais jautājums.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No kurienes jūs zināt, ka slepenajās laboratorijās NAV daudz incidentu? Ja kāds krāpjas geto laboratorijā, es domāju, ka viņu vienkārši ievelk kādā alejā un beigās ziņo par kādu no tām ārkārtīgi izplatītajām fentanila pārdozēšanas gadījumiem (*wink wink), kas mētājas vairuma lielo pilsētu aizmugurējās ielās.

Turklāt, manuprāt, labākais drošības pasākums, strādājot ar šādu vielu, ir strādāt komandā un pa rokai ņemt naloksonu. Tas būs ļoti noderīgi. Ar fentanila pārdozēšanu patiesībā ir diezgan viegli tikt galā, pateicoties gandrīz maģiskajai naloksona iedarbībai. Bet ne tad, ja esat viens un bezsamaņā.

Bet, ja jums ir liela pieredze laboratorijā, tas jums noderēs un palīdzēs ļoti ilgi! Fentanils transdermāli neabsorbējas īpaši ātri, tāpēc tā bīstamība ir plaši pārvērtēta. Tomēr izsmidzināta pulvera ieelpošana būtu tieši dzīvībai bīstama.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Agrāk es intravenozi lietoju fenta analogus, un man diezgan labi veicās nemirt, bet tad kādu dienu es izdarīju par daudz, un naloksonam vienkārši nav laika - tiklīdz adata tiek nospiesta, tā ir mana pēdējā atmiņa (pirms pamošanās pēc naloksona injekcijas ar <20% skābekļa piesātinājuma līmeni asinīs).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jā, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc nedrīkst sintezēt fentanilu vai tā analogus nekontrolētam patēriņam. Cilvēki no tiem mirs. Cilvēkus nogalina opiāti, nevis citas narkotikas, un fentanils ir absolūts slepkava. Sintezējot to, jūs būsiet līdzzinātājs. Punkts.
 
  • Like
Reactions: vis

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Teikšu, ka pagātnē lielākā daļa no uz ielas pieejamajiem materiāliem ir ārkārtīgi slikti homogenizēti, vēl grūtāk to izdarīt ar vēl spēcīgāku analogu. Es ticu, ka es varētu nodrošināt kaut ko bez karstajiem punktiem, un, ja cilvēki dabūtu rokās manu, nevis darkmatter7 pieminēto, domāju, ka es patiešām varētu glābt dažas dzīvības.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Nemaz nerunājot par to, ka tagad viņi fentanilu uz ielas sagriež ar benzo.....
 
Top