Fentanila sintēze

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ak, ziniet, es reiz dzirdēju, ka pasaule patiesībā ir milzīgs bruņurupucis, kas atpūšas uz četru ziloņu muguras un peld zilā jūrā. Vai jūs varat man to paskaidrot?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Bet nopietni, ja no šīs maģiskās sintēzes "sajauc kopā jebkādu vecu sūdu dažos katlos un pannās" - sintēzes - ir "apmēram 60 % tīrības", tad kas ir pārējie 40 %?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Es darīju sevi, ka veidā, es sajaucu ar bērnu tēju un etiķi, un viss bija perfekts un tā smagāks un labs spēcīgs
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Godīgi sakot, es ceru, ka visi, kas ražo fentanilu, turpmāk izmantos šo metodi. Bērnu tēja un etiķis vēl nevienu nav nogalinājuši.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ja jūs to nespējat saprast, jums pat nevajadzētu lasīt šādu sintēzi, ejiet uz youtube un skatieties organiskās ķīmijas pamatelementu video, uzziniet, kas ir stihoķīmija.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hei, puiši, atkal interesants materiāls. Tik skumji, ka šāda veida ķimikālijas ir gandrīz neiespējami iegūt, ja vien jums nav pārsteidzoša avota vai jūs pats neesat ķīmiķis.

man bija (es domāju, ka tīri nejauši un arī laimes pēc) izdevies atrast likumīgu fent hcl piegādātāju, kurš strādāja Indijas laboratorijā/ražotnē, kur viņi laiku pa laikam nozaga šīs ķimikālijas un pārdeva tās arī par ļoti labu cenu. Kopumā viss pārsteidzošs materiāls, jo neatkarīgs tests teica, ka tas bija 99%> tīrība. Tajā pašā laikā atrada cilvēkus, kuri kur līdz pirkt noteiktas lietas par noteiktām summām, es turēšu to privātu, lai gan šeit publiski.

Diemžēl viņš kļuva neuzticams un ārkārtīgi neprofesionāls un kaitinošs un pat apkrāpa mani un vēl vienu klientu par aptuveni 400$. Draudēja ziņot par viņu Interpolam utt, jo viņš pēkšņi rīkojās tik nevaldāmi, un galu galā viņš izdzēsa visu savu proton pasta kontu. Tagad nulles avoti. :( Viņam bija arī super stealth un piegādes laiki, kas bija neticami. 5 daya no Indijas uz Nīderlandi! Tas parasti aizņem nedēļas vai pat mēnesi.

Ja kāds ir gatavs DM mani par to, un mēs runājām par to, lai padarītu cietus daudzumus kapteiņa krīze. Es būtu tik pateicīgs un, protams, dalīties visu peļņu godīgi. Paldies un atvainojos, ka ievietoju šo šeit. (ja piekļuve privātajām foruma sadaļām ir atļauta, vai mēs varētu, lūdzu, apspriest arī šo :))

Atvainojos par repost, bet šis šķita piemērotāks pavediens tam.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Sveiki, es esmu no Indijas.. defiantly strādās pie tā, lai to iegūtu no avota
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ei, draugs, ko tieši jūs domājat? Nekautrējies man, lūdzu, uzrakstīt DM, un es došu savu proton e-pasta adresi!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Vai kādam ir pieejama 4-piperidona sintēze?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ir grūti veikt sintēzi pašam , vieglāk ir to iegādāties.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Tā ir _viena_ ķīmiskā viela, kuru, šķiet, nevaru nekur atrast pārdošanai :-(

... Droši vien tāpēc, ka to izmanto fentanila sintēzei, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Visi šeit sūrojas uz cilvēkiem, kas to sintezē. Pasaulē, kurā mēs dzīvojam, ir ļaunums, un mums nevajadzētu nosodīt cilvēkus, kas to lieto, NE arī cilvēkus, kas to ražo. Neaizmirstiet, ka vienīgais iemesls, kāpēc lielie noziedzīgie sindikāti vispār var pārdot šo savienojumu, ir tas, ka stulbie noteikumi, kurus mēs ievērojam, padarīja to vispār iespējamu. Fentanilam ir medicīnisks pielietojums, un, ja tas tiek izrakstīts un lietots pareizi, tas var palīdzēt cilvēkiem. Mēs neienīstam farmācijas uzņēmumus par tā ražošanu, tad kāpēc gan ienīst slepenos ķīmiķus par to, ka viņi dara to pašu.

Es nelietoju fentanilu, bet es nenosodu cilvēkus, kas to lieto vai ražo. Tas ne ar ko neatšķiras no citām narkotikām, ko lieto lielākā daļa cilvēku. Protams, tas nogalina ātrāk, bet tas nav attaisnojums citu narkotiku lietošanai. Cilvēki vienmēr saka: "Jā, es lietoju metamfetamīnu, bet es nekad nelietotu kaut ko tādu kā LSD vai fentanilu. Tie ir īsts ļaunums." Neesiet muļķi, pārstājiet attaisnot savu ieradumu. Pārstājiet padarīt to, ko jūs darāt, pieņemamu kaut kā cita dēļ. Pieņemiet, ka tas, ko jūs darāt, ir jūsu izvēle, tāpat kā tā ir cilvēkiem, kuri lieto vai ražo fentanilu.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Es piekrītu. Es nenosodu cilvēkus, kas to izgatavo vai lieto. Tikai tos cilvēkus, kuri ar to sagriež zāles, neinformējot par to savus klientus, tikai tāpēc, lai palielinātu savu peļņu. Tā cilvēki iet bojā.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai NPP sintēzē ar fenetilamīnu var izmantot jebkuru akrilāta esteri? Vai, piemēram, etila vai metila esteru vietā varētu izmantot 2-feniletila akrilātu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tikai cerēsim, ka neviens nemirs, mēģinot veikt šādas procedūras (patiesībā tieši veiksme ir īstais slepkava).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Esmu redzējis, kā karteļi to dara T-kreklā bez respiratora mucā ar nūju.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Jā, tā ir jauka izrāde, ko viņi veido klauniem no VICE un ASV TV kopumā. Tas, protams, nav reāls, mīts par to, ka F ražo simtiem mazo ražotāju, kas maisās šķūnīšos kaut kādos vecos katlos, kur pie sienas vienkārši sēž 50 kg F maisos, nāciet, realitātes pārbaude. Karteļiem būtu jāpiegādā prekursori un jānoņem produkts, lai to varētu tirgot un pārdot. Kāpēc viņiem būtu jānodod ražošana ārpakalpojumu sniedzējiem, ja viņi var vienkārši sagrābt dažus cilvēkus no ceļa un piespiest viņus to darīt, lai viņiem ļautu palikt dzīviem? Metodes, iespējams, ir gandrīz reālas, mērogs - nē, protams, viņi šim nolūkam vada superlabus, un viss stāsts ar daudzajiem mazajiem ražotājiem ir tikai maldināšana pēc tam, kad viņu metamfetamīna superlabus pārāk bieži apzaga.

Tātad, kas notiek? Meksika vairs neražo daudz kristāla metamfetamīna, tikai kopā ar N-ISO sagrieztu metamfetamīnu. Viss īstais metamfetamīns nāk no Ķīnas un kaimiņvalstīm, kur triādes ir uzbūvējušas milzīgas ražošanas jaudas, bet Ķīnā viņi vairs nevar daudz pārdot, un arī citas dienvidaustrumu valstis sīvi vēršas pret tām. Tāpēc tā vietā, lai pārdotu prekursorus metamfetamīna ražošanai uz Meksiku, viņi pārdod šo produktu tieši, un visi ir apmierināti. Lai gan viņi nevar ražot un pārdot no Ķīnas uz Meksiku, piemēram, ASV, tas ir politiski, un, tā kā triādes un Ķīnas komunistiskā partija dažos Dienvidķīnas reģionos ir cieši saistītas, viņi noslēdza vienošanos: F superlabs un d.metamfetamīna prekursori tieši. Kartelis ir apmierināts, jo ir atbrīvojies no garlaicīgajām metamfetamīna laboratorijām un viņam atliek tikai vadīt daudz kompaktākas F laboratorijas, un ķīnieši joprojām pelna naudu, turklāt F tiek ražots lēti un pārdots ASV, un tas, protams, atņem CIA tradicionālo melnās naudas avotu, kas kopš seniem laikiem ir atkarīgs no heroīna tirdzniecības melnajām operācijām, un tas vienkārši izsīka.
Tomēr es varu apsveikt gudros Ķīnas vadītājus par šo ģeniālo plānu, lai samazinātu CIP izdevumus. Šķiet, ka vismaz kādam patiešām rūp pasaule. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jūs nezināt, ko jūs sakāt.
Meksikā ķīniešu prekursori metamfetamīna ražošanai nav nepieciešami.
Mums ir viss, lai to ražotu.
Un to ražo ķīmiskās rūpnīcās, un D izomēru viņi iegūst jau gadiem ilgi, viss ir industrializēts process.
Ražošanas izmaksas ir tik zemas, ka tā transportēšana no Ķīnas ir dārgāka nekā ražošana. Un būtu absurdi falsificēt tik lētu produktu.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Saskaņā ar pieejamo informāciju Meksikā metamfetamīnu ražo, sākot no benzilcianīda (vai benzilhlorīda), izmantojot APAAN, BMK un skudrskābi/metilamīnu. Iegūto racēmisko metametānu pēc tam izšķīdina, izmantojot, ļoti iespējams, vīnskābi vai tās atvasinājumu (piemēram, dibenzoilvīnskābi), iegūstot vēlamo (+) metametānu (t. i., dekstrometānu). Visbeidzot, brīvo bāzi apstrādā ar HCl, lai iegūtu galaproduktu, t. i., "ledu". (-) metametānu izmet, jo tas ir neaktīvs. Iegūtajā ledū joprojām ir neliels (-) metametāna daudzums (daži procenti, ko nosaka ar hirālo HPLC), bet tas neietekmē iedarbību. Acīmredzot rentabla un efektīva procedūra, neraugoties uz to, ka viena puse (- mets vai levomets) tiek izmesta.
Šķiet, ka atšķirībā no dažiem citiem ražotājiem viņi neizmanto nekādus hirālus prekursorus (piemēram, +efedrīnu vai +pseidoefedrīnu).
Tāpēc, visticamāk, Meksikas ledus ir īsts, "Meksikā ražots" produkts.

Taču šķiet, ka fentanila ražošanā Meksika ir daudz mazāk pašpietiekama, domājams, ka tā ir atkarīga no dažiem importētiem prekursoriem. (Tomēr tas ir lēts). Daudz vairāk tas attiecas uz 3-Me f. un karfentu. (Patiesībā tos tur gandrīz neražo, lai gan tas varētu būt ļoti ienesīgi).

Tās varētu būt ieinteresētas iegādāties rūpnieciskās, zinātības procedūras, lai iegūtu pilnīgu pašpietiekamību.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es saku, ka tā drīzāk ir runas figūra, ar respiratoru puisis teica, ka viņš zina, ka dara pareizi pēc tahikardijas. Tas, ka man ir maģiskais spēks, ka no opiātiem nav viegli kļūt atkarīgam, liek uz to raudzīties nopietnāk. Vai varbūt vienkārši atkarības stingrība, ka es nevarēju noteikt dažos draugos, kas lemj par mani.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kāda cena 1gr FNT, iespējams atrast Ķīnā?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es tikai zinu, ka tas ir milzīgs apjoms, un cilvēki ir miruši no paša iepakojuma.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Jums ir kāds uzticams avots šādam apgalvojumam? Kā man šķiet, ka tas ir tāpat kā policisti, kas krīt komās, kad tikai paskatās uz kaut ko, kas varētu būt F, propaganda. Tāpat kā ir "zinātniski pierādīts", ka 1 mg uz kg ķermeņa svara atgādina nāvējošu amfetamīna devu. Skat. vikipēdiju un rakstu, ko viņi nosauc par šo bullshit.

Tātad jā, tā ir bīstama, bet tādas ir daudzas lietas, ar kurām mēs strādājam. Es domāju, ka tā nav iespējams atbaidīt cilvēkus, tas nekad nav izdevies. kāpēc ne konstruktīvāk, piemēram, pateikt cilvēkiem, ka, strādājot ar šo vielu, viņiem ir jālieto cimdu kastīte, un vēl jo vairāk, strādājot ar Car-F, ko tik un tā nedrīkst izplatīt tīrā veidā. Un daži padomi un saites par to, cik viegli ir izgatavot šādu kastīti ar zemspiediena un HEPA filtru, kā arī ozona ģeneratoru iekšpusē, lai atbrīvotos no visa, kas varētu būt palicis.

Tikai mani 2 centi (protams, € centu).
 
Top