Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pirmo reizi es jūs atradu Darknet indeksā, šķiet, tas bija darknet.live, pēc tam es pazaudēju saiti, un pirms dažām dienām mans laboratorijas piegādātājs no ASAP Market mani aizsūtīja šeit, lai izpildītu ķīmijas mājasdarbu pirms ražošanas uzsākšanas.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Šo vietni jau agrāk izmantoju, bet sākotnēji mani uz šejieni novirzīja kāds Reddit lietotājs
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
jauns forumā,pēdējās trīs dienas pavadīju, analizējot breaking bad a-pvp sintēzes video,tagad im šeit,vajadzēja būt šeit jau pirms gadiem,tā ir īsts stāsts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Divas man nepazīstamas personas uzaicināja mani 2 dienu laikā no reddit, kur es piedalos ķīmijas un narkotiku subreddītos.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
youtube, no visām vietām :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Diemžēl mūsu youtube kanāls ir uz slēgšanas robežas, daži videoklipi jau ir izdzēsti.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Jā, patiešām, es pamanīju, ka pazuda amfetamīna sintēze no p2np + al amalgama :(

labi, ka youtube galu galā:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs gatavojam patiešām revolucionāras sintēzes metodes. Cerams, ka paspēsim tās publicēt kanālā pirms tā slēgšanas.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sērfojot Tor pārlūkprogrammā, meklēju saites, kas vēl bija dzīvas. Galu galā aizveda mani uz šo vietu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To man parādīja uzticams draugs, kuram biju nedaudz palīdzējis izglītot attiecībā uz preparatīvo tumsonību.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Kad youtube filmas izzuda, es sāku no visur lejuplādēt visas zināšanas. Kad es meklēju kaut ko, ko vēlos labāk iepazīt, man vienmēr beigās būs vairāk. Es domāju, ka tas bija vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Jā, paldies par komentāru. tas ir tas, ko im mācās darīt. iegūt informāciju, kamēr tā ir pieejama, un saglabāt to.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Es dzirdēju no jūsu absolūti neticamajiem YT videoklipiem. Tas bija diezgan ironiski, jo es mēģināju sintezēt 4-FA, izmantojot NaBH4 reducēšanas metodi, un man ar to gāja grūti.
Tad jūs dažu dienu laikā ievietojāt šo video. Tas bija kā zīme no visvarenajiem narkotisko vielu dieviem! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Dalieties savā pieredzē par 4-fa sintēzi. Šī ir interesanta viela, ko visvieglāk iegūt no amfetamīna tipa eiforētiskajiem līdzekļiem.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Godīgi sakot, es nejūtu neko atšķirīgu no parastā amfetamīna, ko es gatavoju. Man ir sajūta, ka varbūt tas ir tāpēc, ka tas ir racēmisks maisījums. Es tikko dabūju nedaudz D-(-)-vīnskābes, un es izmēģināšu optisko izšķirtspēju, lai redzētu, vai D-4-FA izomērs tiešām rada kādu eiforiju.

Turklāt es domāju, ka varbūt tikai es nejutu nekādu eiforiju no tā, tāpēc nosūtīju to draugam, kurš ir pieredzējušāks amfetamīnu lietošanā, un viņš teica, ka arī viņš nejūt nekādu eiforiju.

Es neesmu pārliecināts, ko es darīju nepareizi, ja vispār kaut ko darīju, jo man tā ir parastā amfetamīna reakcija.

P.S. Visi reaģenti, ko es izmantoju 4F-P2NP pagatavošanai, bija ACS kategorijas, un es vairākas reizes pārkristalizēju 4F-P2NP. Tāpēc es šaubos, vai tas bija tas.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vispirms es redzēju jūsu yt video, kas ir absoulty labākie un tik noderīgi, tāpēc es sāku rakņāties un nonācu uz forumiem, tāpēc priecājos, ka es to izdarīju!
 
Top