Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Atradu šo forumu pirms vairākiem mēnešiem bailīgajā forumā, un tas kļūst arvien labāks un labāks, paldies!
 

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Atradu jūs Youtube, meklējot jaunu sintēzi, ko izmēģināt. Viens no profesionālāk veidotajiem ķīmijas video, kādu līdz šim esmu atradis. Paldies, ka dalāties ar savu darbu!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Sveiks draugs, es meklēju kādu informāciju par Rhodium arhīviem,science madness un reddit, manuprāt, tad es dažas reizes ieraudzīju BB logo, pirms sapratu, ka, iespējams, tieši tur man vajadzētu iet, un tagad es esmu jauns abonents. Iepriekš paldies!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kāds puisis ievietoja jūsu saiti LeLoupBlanc, franču forumā, un es priecājos, ka viņš to izdarīja, šis ir skaists forums, un es patiešām ar nepacietību lasu visus pavedienus un atbildes ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh sākotnēji caur DarkNetLive pirms atjaunināšanas, ir bijis lurker, bet beidzot izveidoja kontu lol. Kādā brīdī redzēju arī dažas runas par jums TheeHive subreddit.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, esmu šeit jauns, pirms dažiem mēnešiem atradu sludinājumu par Dread.

Es neredzu nevienu noteikumu pavedienu, bet esmu izmantojis pietiekami daudz forumu, lai pats zinātu, kā lietot veselo saprātu + esmu izlasījis Heisemberga parakstu (ko es jau skaitītu kā veselo saprātu). Lasīt jūs apkārt, miers :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Es meklēju kādu ķīmiskās vielas sagatavošanas pamatelementu, ko tagad neatceros, un tas bija tikai youtube. Un tad yt ieteica man video no bb.expert kanāla, un puf - es esmu šeit.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
YouTube video. Mīlestība šeit. Jūs esat izdarījuši lielu pakalpojumu cilvēcei un visiem, kas novērtē patiesu brīvību. Lielisks darbs, un es jums pateicos!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Man šķiet, ka kaut kur citos forumos esmu redzējis pieminējumus par BB, bet parasti es palieku pie tā, ko zinu. Tad ya'll parādījās darkfail vai kaut kas līdzīgs? Man vajadzēja vēl pāris nedēļas, lai faktiski atvērtu šo vietni, lai gan, manuprāt, kāds rakstīja par sintezatoru un sasaistīja ar šeit. Es patiesībā nožēloju, ka es gulēju šajā vietnē, bet ar tik daudz scams par darknet jūs nekad nevar būt pārāk uzmanīgi.
 
Top