Kā pagatavot krekinga kokaīnu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Ievads

Krekss ir brīvās bāzes un kokaīna sāļu maisījums. Kokaīnu iegūst no kokaīna lapām ekstrakcijas ceļā. Pats kokaīns tiek pārdots kā hidrohlorīda sāls. Kokaīna sastāvā var būt daži piemaisījumi, piemēram, levamizols, kofeīns utt. Ja vēlaties tīru krekas kokaīnu, jums tas jāpārbauda (izmantojiet šo padomu). Ja ir piesārņots kokaīna hidrohlorīda pulveris, to var attīrīt ar tur aprakstīto metodi. Tāpat iesaku izlasīt manu tēmu par krekas pirolīzes produktiem, ko krekas smēķētājs iegūst smēķēšanas laikā. Lai no tā izgatavotu krekku, mēs veicam šādas procedūras.
index.php

Nepieciešamie materiāli .

Kokaīna pulveris, tējkarote, mērkarote, panna, cepamā soda.
Pyh4YwaDWZ

Procedūra

1. Ielej apmēram 28 g kokaīna hidrohlorīda mērglāzē.
ZXasTDidEw
2. Pievieno sausu dzeramo sodu (nātrija bikarbonātu) līdz pH = 8 (parasti apmēram 300 mg uz 1 g kokaīna hidrohlorīda).
3sOKRvoxHw
3. Piepildiet apmēram 3/4 glāzes ūdens. Vēlams karsts destilēts ūdens (70-80 °C). Aptuveni 10 ml ūdens uz 1 g pulvera. Ja pulveris labi nešķīst (tas notiek piemaisījumu klātbūtnē), pievieno 1 ml ūdens, līdz tas pilnībā izšķīst.
ORF6dPBnaG
4. Ielejiet maisījumu pannā.
M0cH3EfWAg
5. Maisījums sāks burbuļot. Paņemiet nazi un izlīdziniet burbuļus.
OzrTsl0S1n
6. Gatavojot maisījumu, turpiniet to saplacināt.
XmnWT8uX6V
RthTxe4rJU
7. Turpiniet gatavot, līdz tas kļūst vienkrāsains.
MZuKbt82CT
P4LMPUhqJl
8. Cietā veidā iegūto kokaīnu novietojiet uz papīra filtra kafijas aparātam vai salvetes, lai to notecinātu.
RId6BJP1gH
9. Ievietojiet plaisas akmeņus saldētavā uz 15-20 minūtēm.
DwGnzFiQHk
10. Apsveicam, jūs esat veiksmīgi pagatavojis krekas kokaīnu.
WmF5gpe8Et
Ir video pamācība par krekas pagatavošanu nelielā apjomā ar tējkaroti.
 
Last edited:

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Vai ir nepieciešams 100 % tīrs kokaīns vai pateada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ko tas nozīmē? Labāk lietot tīru kokaīnu.
 

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Tas nav tīrs kokaīns, brā.

-28 g kokaīna hidrohlorīda
-300 mg nātrija bikarbonāta * 1 g kokaīna hidrohlorīda = 8,4 g nātrija bikarbonāta

cik gramu krekas pagatavotu ar šo sintēzi bro? Ko darīt, ja es gribu ražot lielos apjomos?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šī ir ķīmija, nevis bērnudārza matemātikas klase, jūs vienkārši nesakopjat vielas. Šī ir neitralizācijas reakcija starp Lūisa skābi un bāzi. Skābe izdala H+ un Cl-, NaHC2 reaģē ar to, radot CO2 un NaCl. Ideālos apstākļos produkts zaudē 10 % no savas masas, jo katra molekula zaudē HCl. Molārā masa;
C.hcl=336g
C. Bāze=306g
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs man jautājāt: Vai ir nepieciešams, lai kokaīns būtu 100% tīrs vai pateada?
Es jums atbildēju: Atbildēju: Labāk gatavojot izmantot tīru kokaīnu.

Kas nav tīrs? Es zinu, ka krekss nav tīrs. Ko jūs gribat pateikt?
Tava matemātika nav laba, "brāli".
300 mg + 1 g = 1,3 g
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Esmu dzirdējis, ka 1 kreka "akmens" maksā aptuveni 10-15 ASV dolāru. Cik gramu krekinga tiek uzskatīts par "klinti".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
10 dolāru akmens var svērt 0,1 g. 20 dolāru akmens varētu svērt 0,2 g. Uz stūra stāv puisis, es varu pieiet pie viņa un teikt: " Hei, ļaujiet man paņemt 7 dolārus", un par 7 dolāriem paņemt no viņa pīpes vislielāko smēķi, kādu es varu paņemt.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
mans viedoklis; par šo cenu tas ir mazliet rock ;)
bet manā valstī, nav tirgotājs rock, visi izmanto amonjaku, lai pamatotu to mājās
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Un arī, teiksim, es izmantoju sociālā līmeņa kokaīnu, kas ir aptuveni 80 % tīrs, vai tas nevarēs darboties pilnībā, vai arī tas joprojām spēs padarīt kādu no maniem klientiem augstu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Parasti kokaīns "vārās" ( izkūst/reaģē) līdz aptuveni 70 %. Atkarībā no tā, ar ko tas tiek sagriezts. Ja tas ir sagriezts ar kaut ko sārmainu, jums ir nepieciešams vairāk nekā 30% cepamās sodas. Pirmo reizi, kad gatavojat jaunu maisiņu, pēc tam, kad esat izvilcis akmeni no rm (ūdens), iemetiet tajā lielu šķipsniņu dzeramās sodas un izsmidziniet to. 30 % cepamās sodas ir laba attiecība 75 % HCl. Augstākas kategorijas kokaīns otrreizējā vārīšanā radīs papildu mazu akmentiņu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Parasti, ja kokaīns ir 70% tīrs, tad, izmantojot šo metodi, 1 g hidrohlorīda = 1 g krekinga.

Ja jūsu kokaīns ir tīrāks, jūs iegūstat vairāk. HCl sver par 10% vairāk nekā bāzes kokaīns, krekas papildu svars ir dzeramā soda.

Provizorisks ieteikums: ja sākat ar aukstu ūdeni, pēc RM sajaukšanas varat to dekantēt vai filtrēt. Kokaīna HCl ir brīvi šķīstošs, tāpēc viss, kas nav izšķīdis, ir piemaisījums. Izvadot no tā netīrumus, tas reaģēs ātrāk un patērēs mazāk karstuma.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Literal Life Pro padomi!

Es tagad gatavoju sev kādu kreku.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Hm

Es lasīju 1 g koksa un 0,25 g natrona karstā ūdenī un filtrē.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton Jautājums: Vai jūs varētu izveidot sadaļu, kas saistīta ar stimulantiem. Piemēram, kokaīnam, metamfetamīnam, FENILPROPANOLAMĪNAM, amfetamīnam un tamlīdzīgi, vai tie visi varētu būt kopā vienā sadaļā.

Tā vietā, lai būtu sadaļā "citi", kā tas notiek ar dažām tēmām par kokaīnu.

Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. BB foruma komanda nolēma izveidot aktuālo sadaļu komplektu, kad tīmekļa vietne ir izstrādāta. Jūsu pieprasījums pieņem, ka mums jāpārveido foruma struktūra. Mēs to nedarīsim, atvainojiet.
 

darkweb420

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jul 15, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Laba pamācība 😀
 
Top