Kā pagatavot krekinga kokaīnu

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Un arī, teiksim, es izmantoju sociālā līmeņa kokaīnu, kas ir aptuveni 80 % tīrs, vai tas nevarēs darboties pilnībā, vai arī tas joprojām spēs padarīt kādu no maniem klientiem augstu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Parasti kokaīns "vārās" ( izkūst/reaģē) līdz aptuveni 70 %. Atkarībā no tā, ar ko tas tiek sagriezts. Ja tas ir sagriezts ar kaut ko sārmainu, jums ir nepieciešams vairāk nekā 30% cepamās sodas. Pirmo reizi, kad gatavojat jaunu maisiņu, pēc tam, kad esat izvilcis akmeni no rm (ūdens), iemetiet tajā lielu šķipsniņu dzeramās sodas un izsmidziniet to. 30 % cepamās sodas ir laba attiecība 75 % HCl. Augstākas kategorijas kokaīns otrreizējā vārīšanā radīs papildu mazu akmentiņu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šī ir ķīmija, nevis bērnudārza matemātikas klase, jūs vienkārši nesaliekat lietas. Šī ir neitralizācijas reakcija starp Lūisa skābi un bāzi. Skābe izdala H+ un Cl-, NaHC2 reaģē ar to, radot CO2 un NaCl. Ideālos apstākļos produkts zaudē 10 % no savas masas, jo katra molekula zaudē HCl. Molārā masa;
C.hcl=336g
C. Bāze=306g
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nupat sēdēju šeit, gatavojot kādu krekas ēdienu, un teicu: "Man vajadzētu palaist vienādojumu par šo ". Es to izdarīju.
Kokaīna hcl molmasa 363g
Nātrija bikarbonāts molmasa 80,x g (aizmirsām precīzu skaitli)
30 % no svara nahko2 uz kokaīna molmasas = 140 %.
30% NaHCo2 masas pret 70% kokaīna hcl = 200% (tehniski 198,x%).
Tikai fyi
ZWd0joARtr
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Vai ar šo metodi heroīnu var pārvērst kreklā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Heroīnu nevar pārvērst krekā ar jebkuru metodi. Būtu vajadzīga spēcīga maģija, lai suņa mēslu pārvērstu 🥩 steikā. Ar šo metodi var pagatavot brīvas bāzes heroīnu, tāpat kā ar to pagatavo brīvas bāzes kokaīnu, ko mēs saucam par krekku. Iespējams, ka arī brīvā heroīnam ir vajadzīgs trāpīgs nosaukums. Varbūt plaisa? Ar šo metodi jūs varat izgatavot plaisu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domāju, ka man nav jāpiemin, ka, veicot šos aprēķinus, biju apreibis ar kreku. Es izkropļoju skaitļus. 30 % nātrija bikarbonāta ir tikai 120 % no stehiometriskā daudzuma, nevis 200 %.
 

alpha69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nepieciešams 100% tīrs kokaīns vai ??
 
Top