SCAM Ievads melnās piramīdas tirgū

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ļoti daudzsološs! Es ceru, ka šī vieta ir scam bezmaksas
gonna izmēģināt, paldies
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
leafe to nedēļām nav pat pasūtījums saņemt pieņemts ..tas vienkārši sucks es ceru, ka viņi mainīs savu viedokli un tās sistēmas problēmas !
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Sveiks, paldies, ka sazinājāties ar mums.

Mēs esam publicējuši vēl vienu paziņojumu neilgi pēc tēmas pret pikšķerēšanu.

Antiphishing bruņas parādīsies tikai nejaušos gadījumos.

Lielākoties viss, kas jums jādara, lai reģistrētos, ir vienkārši jāatbild uz vienu no mūsu divām kaptchām, un tas ir viss.

Tas darbojas labi, jo mēs katru dienu redzam, ka reģistrējas jauni cilvēki.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
un kāpēc nauda tur ir iesaldēta un neviens pārdevējs nav tiešsaistē vai pat pieņemt kaut ko 2 nedēļas + tas ir sava veida buisness ? es domāju, ka nē ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: starp citu, savā ziņojumā jūs neesat pievienojis nevienu ekrānšāviņu.
Jūs tikai atkārtoti nosūtījāt tos, kas pievienoti mūsu tēmā.....
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: starp citu, savā ziņojumā jūs neesat pievienojis nevienu ekrānšāviņu.
Jūs tikai atkārtoti nosūtījāt tos, kas pievienoti mūsu tēmā.....
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Šis ir krāpniecisks tirgus. Lietotāji piesargāties, nedarbojieties šajā tirgū. Jūs esat brīdināti.

ADMIN: Šim tirgus pavedienam vajadzētu būt sarkanai SCAM watch birkai, tāpat kā Alien Market.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
kāpēc neviens delte šo sūdi tirgus saiti post ? fuckin scammers ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
BB forumu atklāju pirms 3 dienām, pateicoties Black Pyramid market un viņu ļoti draudzīgajam atbalstam, kuram pievienojos apmēram pirms mēneša.

Pirmkārt: paldies jums abiem par to, ka ienesāt svaigumu šajā jomā, kas ir darknet.
Otrkārt, un ne pēdējais, kad lielākā daļa cilvēku vēlas, lai saglabātu to vienkārši ( un neglīts lielāko daļu laika ), jo slikta kodēšanas vai dizaina palodzes vai vienkārši tāpēc, ka viņi vienkārši ir pārāk slinki, lai undettake nepieciešamo modernizāciju, šie puiši dubultot pūles, un uzminēt, ko: tas parāda ! visos aspektos!

Liels paldies Heinsenbergam un Amenhotepam par lielisko darbu. 😉😘

Ciktāl es varēju izmēģināt ( man kopumā ir 8 izpildīti pasūtījumi ), tirgus ir pārāk ātrs, bildes, meklēšana, profils, biedru un produktu lapa ielādējas kā nebijušā laikā.
Man ļoti patīk arī izrakstīšanās sistēma un dinamiskums, neizmantojot Java. Tas ir lieliski.

Arī dizains ir nevainojams ( labi, es piekrītu, es vienmēr esmu bijis liels Egytpian kultūras fans no savas puses... ).

Kad citi tirgus justies vecs un sava veida garlaicīgi un parasti vada viens un tas pats komanda atkal un atkal, jūs tiešām veica to, ko es saucu par uzliesmojumu šajā jomā, un es pieņemu, ka tagad tas ir tikai laika jautājums, kad jūs pull pienācīgas satiksmes, ja ne jau.

Es redzēju dažas liellopu gaļa šeit un tur ar citiem cilvēkiem, jūs varētu apgrūtināt ar savu pakalpojumu: Es saku, ignorēt tos, nedod sūdi un saglabāt to ar jauku darbu.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, puiši ! melnā piramīda ir forša ! bet es esmu noob un es gribu rakstīt ziņu, un, kad es uzrakstīju neko darīt !! kā es varu darīt, lūdzu !! tas ir stulbs jautājums, es zinu, bet palīdziet man, lūdzu .. ir laba diena ..
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tas nav forši, ja vien jums nepatīk izejas krāpšana. Btw, jūs nepārprotami troļļojat un meklējat uzmanību. Tātad šeit jūs ejiet ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Nav atjauninājumu, nav izsekošanas numura, es to neiesaku darījumu veikšanai.
Es gaidīju mēnesi, lai varētu veikt pasūtījumu, un tagad es gaidu vēl 12 dienas, un pārdevēji nesniedza nekādus atjauninājumus, lai gan es lūdzu viņiem izsekošanas numuru. Puisis, kurš man lūdza iegādāties šos paraugus, ir sašutis, un tagad es izskatos muļķīgi. Tas viss ir ļoti neprofesionāli, Nemesis Market bija daudz labāk. Es pat uztraucos, ka tas varētu būt scam, jo es nevarēju izņemt līdzekļus, un atbalsts nekad neatbildēja man, kad es pieprasīju savu naudu atpakaļ. Tie bija pieejami tikai tirgus makā, bet es nevarēju tos izņemt.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Palieciet prom es varu teikt pēc gaidīt 2 nedēļas par pasūtījuma pieņemšanu un founds nevar atsaukt !! es ceru, ka viņi mainīs savu viedokli, bet patiesībā tā laika izšķiešana !
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Esmu gaidījis aptuveni 6-7 nedēļas. Divarpus nedēļu, kopš pasūtījums ir nosūtīts saskaņā ar pasūtījumu statusu, bet joprojām nekas nav atnācis, svētdien atklāju strīdu, un joprojām nekā.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Šis posts būtu jādzēš vai jāatzīmē kā scam, ka nott vairāk cilvēku nokļūt slazdā
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Joprojām nav atbildes

Pieņemts 2023-11-18 (20:59)

Nosūtīts 2023-11-18 (22:59)

Apstrīdēts 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Mans ir pieņemts līdz šim es ceru, ka tas strādā labi, tad es ņemšu visu atpakaļ atbalsta atbildi, bet vietne ir daudz nepatikšanām, es domāju, ka iemesls, ka masveida kavēšanās. labi ļauj redzēt es ceru, ka tas strādā arī citiem tādā pašā situācijā u got suport atbildi tikmēr ?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Mans arī tika pieņemts, un pēc vairāk nekā divām nedēļām prece tā arī neieradās, redzēsim, vai man tiks atmaksāta nauda, jo atbalsta dienests pie tā strādā.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Es varu tikai cerēt, ka bija pārdevēja specifiska problēma, un ceru, ka mans strādā labi, bet izskatās, ka viņi atrisināja pēdējo nedēļu problēmas tagad !
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Pēdējā ziņa no atbalsta bija pirms 4 dienām, pārdevēji joprojām ir neaktīvi, joprojām neesmu saņēmis atpakaļ savus līdzekļus, un atbalsts vienkārši turpina turēt manus līdzekļus, zinot visu situāciju. Tā ir ļoti dīvaina situācija.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Kamēr jūs domājat, ka tas ir glabāšanā, viņi, iespējams, izmanto šos līdzekļus, nav skata atslēgas = nav pierādījumu, ka monētas tur tirgus.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
MArkets faktiski samazinās ?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Palieciet prom no turienes tā ir tikai pilnīga krāpšana !!!! šī vietne ir sliktākais sūds jebkad !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Tirgus ir samazinājies, un man ir 700usd manā makā! vai tas ir iziešanas scam ? tā kā mēs nevaram izņemt līdzekļus no maka tas bija neizbēgami notikt.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Es jau sen esmu mēģinājis izņemt no tiem līdzekļus, bet bez rezultāta
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Es pat nevaru izņemt vairāk nekā 300 dolārus, kas ir manā kontā, nesastopoties ar

"Pirms izņemat mūsu tirgū noguldītos līdzekļus, jums ir jāveic vismaz 1 pārdošana, kuras vērtība ir puse no jūsu atlikuma.
Nākotnē, ja vēlaties, lai pēc atcelta vai neveiksmīga pasūtījuma jūsu līdzekļi tiktu automātiski atgriezti jūsu personīgajā makā, lūdzu, savā profilā ieslēdziet 2fa-Autentifikāciju un ievadiet kriptogrāfisko atmaksu".

Tāpat man nevarēja būt pirkums, kas tika piegādāts uz manu pastkastīti. Pārdevēji, ar kuriem esmu runājis, šajā vietnē nevēlas sniegt izsekošanas id vai atrunāties par nepareizu izsekošanas id. Tas ir smieklīgi, ka šis tirgus (melnais tirgus) joprojām tiek uzskatīts par nedaudz cienījamu citās vietnēs, kurās nav gandrīz nekādas kritikas atšķirībā no ares un incognito. Tas ir skaidrs izeja scam, smh. Man vajadzēja veikt labāku izpēti, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Es nedomāju, ka ir traki, ka šī lapa joprojām ir pievienota viņu mājaslapai. Savā ziņā tā ļauj viņiem saglabāt uzticamību, kas viņiem kādreiz bija. Kādreiz, manuprāt, melnā piramīda bija leģitīms tirgus. Tagad viņi iziet scamming un neļauj saviem klientiem izņemt naudu.
 
Top