Izomēri un vīnskābe

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Es nekad neesmu sadalījis izomērus. Vai kāds, kas ir veicis šo procesu, var man to izskaidrot.
Ir L+ vīnskābe { kas ir deksto izomērs, ko ir viegli nopirkt ).
un D-vīnskābe (kas ir Levo, ko ir grūti nopirkt, izņemot Ķīnā).
Es esmu mazliet apjucis, lasot pavedienus un rakstus par to, kā to darīt. Teiksim, es izmantoju L+ vīnskābi, kas ir dekstro izomērs, un man ir 1 mols metamfetamīna/ampt. Vai es to izmantoju, lai izkristalizētu pilnu molu frebāzes, lai pēc tam ražotu
D meth/ampht D tartātu un L meth/ampht D tartātu, kas savukārt piešķirs šiem diviem izomeriem atšķirīgu šķīdību?
Vai arī L+vīnskābes selektivitāte izkristalizēs manas frībāzes D izomēru, kas nozīmē, ka man būs nepieciešams 0,5 mola L+vīnskābes 1 molam frībāzes.
Esmu lasījis daudz pretrunīgas informācijas, tā ir ļoti mulsinoša, kad runa ir par vīnskābi. Ja kādam ir pieredze, būsim pateicīgi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
šeit, es to pirms kāda laika izveidoju, pirmajā rindā ir aprakstīta "mana" procedūra, es neiedziļinājos D-vīnskābes ceļā, jo man nav tiešas pieredzes, bet, izmantojot L-vīnskābi pārmērīgā daudzumā, kā aprakstīts, iegūst, manuprāt, vismaz diezgan optiski tīru produktu, man vēl nav veida, kā to pierādīt, bet teorija apstiprinās, kā arī farmakoloģija ir ievērojami labāka, zemāks sirdsdarbības ātrums, nav spazmu, samazināts bruksisms.Arī fakts, ka L-tartarīnskābe(viņi dara atšķirību) tiek apzināti regulāri, ja jūs sekot līdzi literatūrai. tas ir gadījums, "uzticies man bro", bet, kā jau teicu, teorija ir stabila.

Es ieliku kādu darbu šajās tuvākajās dienās, strādājot "uz ierakstu" ar saviem rezultātiem un proporcijām, un es varētu atvērt pavedienu, lai parādītu savus secinājumus, vai publicēt šeit idk

arī atvainojiet par mākslas darbu, es neesmu labākais grafikas dizainers


Ij0D3XaBvK
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tēmas beigās ir ilustrēta versija. Nezinu, kāpēc cilvēki tur neskatās un nelasa (17.-20. attēls).
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Vai filltrēšanai varētu izmantot parastu papīra filtru, vai tā vietā būtu jāizmanto borosilikāta stikla filtrs? Tā kā amfetamīns ir vāja bāze ar pH aptuveni 11.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jāatzīmē arī, ka tartrāta produkts nav tik jutīgs pret zemu pH, tāpēc pārpalikums dosent patiešām kaitē, šķīdums kļūst sarkans, norādot, ka atkritumu daļa ir izšķīdusi, un liekā skābes daļa peld uz dibenu daudz ātrāk nekā jūsu flokulants, bet jūsu cietā viela turas pilnīgi, un pēc filtrēšanas iznāk jauka un balta, neies POOF kā citi pārkāpēji *ahem*.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
paldies, tātad L+ vīnskābes selektivitāte kristalizē D frībāzi, tas ir pareizi, vai ne?
vai jūs nevarētu likt savu produktu zem polarimetra, lai pārbaudītu rotāciju, tas apstiprinās, ka jūsu produkts ir pretēji tīrs. Es domāju, ka metamfetamīna D izomēram vidējā rotācija ir +12,5, man tas jāpārbauda vēlreiz.
būtu labi, ja jūs šeit publicētu savus rezultātus.
Kā jūs domājat, kādus vestes šķīdinātājus vislabāk izmantot?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ideālā gadījumā spirts + brīvā bāze, bet integrēti kopējā procesā ir lietderīgāk nedestilēt tvaika destilācijas režīmā, jo izmantot ekstraktus kā tādus, jo līdz tā beigām tie tiks pakļauti vismaz 1 skābes bāzes attīrīšanai tikai procesa būtības dēļ, dažreiz 2.
man nav pieejams polimērs, es varētu pagatavot racēmisko sāls šķīdumu, lai salīdzinātu tā refrakcijas rādītājus, bet es neesmu pārliecināts, ka tas ir ļoti pārliecinoši.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mums patiešām vajadzētu iepriekš destilēt ar tvaiku racēmisko frībāzi. Tas, iespējams, padarīs to daudz vieglāku. Kā būtu ar divfāžu sistēmu, kas sastāv no vīnskābes ūdenī un frebāzes nepolārajā , un sajaukt tās kopā. Tad D izomēra tartātam būtu jāpārvietojas ūdens slānī, bet L frībāzei jāpaliek tur, kur tā ir.
Es pamēģināšu abas metodes un paziņošu jums.

Es to pārbaudīšu ar savu polarimetru, kad būšu izmēģinājis šīs metodes.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Destilācija man ir sāpīga, bet jūs ejiet uz priekšu, sistēma, ko jūs ierosināt, neizklausās pārāk slikti, vienīgā lieta, pret ko es varētu protestēt, ir vīnskābes šķīdība ūdenī, bet es neesmu pārliecināts, kā un vai tā varētu ietekmēt procesu, es ar nepacietību gaidu jūsu atklājumus, informējiet mūs par to.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
spirtu, nevis acetonu ar pamatojumu, ka vīnskābe labāk šķīst spirtos, nevis acetonā, tā varētu labāk darboties acetonā, neesmu mēģinājis.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tās diagrammas ir liels palīgs , jauki. Kad es to izmēģināšu, es šeit publicēšu savus rezultātus
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar grafiku.
Ja izmantosiet L+vīnskābi (lētāku un vieglāk pieejamu), D enantiomērs (amph,Meth) būs šķīdumā, nevis cietā vielā, kā tur parādās.
Ja izmanto D-vīnskābi (dārgāku un grūtāk atrodamu), D enantiomērs (amph, Meth) būs cietā viela.
Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Viņa shēma ir pareiza. Sāls ir nogulsnējusies cietā stāvoklī. Atšķirības nav, d-amfetamīna l-vīnskābes sāls vai l-amfetamīna d-vīnskābes sāls. Skābi var mainīt un iegūt atšķirīgu izomēru cietā stāvoklī, izmantojot šādas procedūras.

P.S. tas pats attiecas uz metamfetamīnu.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Labi, bet pat ja būtu tā, kā jūs teicāt, kas, manuprāt, tā nav, tas tomēr būtu ērti, ja vien VIENS no tiem nogulsnējas, jums ir iespēja atdalīt neatkarīgi no tā, kādā veidā.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
"Nav atšķirības, d-amfetamīna l-tartarīnskābes sāls vai l-amfetamīna d-tartarīnskābes sāls".
Es zinu, ka ar L+vīnskābes (d-vīnskābes/dektrotvīnskābes/D izomēra) gadījumā D-amfetamīna vai D-metha būs šķīduma daļā, nevis cietajā daļā.
Paldies.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Sveiki, vai metamfetamīns, kas sintezēts, izmantojot efedrīna un pseidoefedrīna metodi, dod d-metamfetamīna izomēru ar 99% tīrību? Ja nē, tad cik daudz?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Es neesmu Pattons, bet: no izmantotā efedrīna, kas tika iegūts no auga, tas ražotu tikai D-metu, jo augi dabiski ražo tikai L-efedrīnu (kas pēc reakcijas pārvēršas pretējā enantiomērā - šajā gadījumā D-metā). Ja tiktu izmantots ķīmiski sintezēts efedrīns, tad tiktu iegūts racēmisks mets, jo efedrīna sintēze nav stereospecifiska.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Jā, g.patton, eirther way abi izomēri ir atdalīti, viens šķīdinātāja un viens kā sāls
 
Top