Izomēri un vīnskābe

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Man šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar grafiku.
Ja izmantosiet L+vīnskābi (lētāku un vieglāk pieejamu), D enantiomērs (amph,Meth) būs šķīdumā, nevis cietā vielā, kā tur parādās.
Ja izmanto D-vīnskābi (dārgāku un grūtāk atrodamu), D enantiomērs (amph, Meth) būs cietā viela.
Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Viņa shēma ir pareiza. Sāls ir nogulsnējusies cietā stāvoklī. Atšķirības nav, d-amfetamīna l-vīnskābes sāls vai l-amfetamīna d-vīnskābes sāls. Skābi var mainīt un iegūt atšķirīgu izomēru cietā stāvoklī, izmantojot šādas procedūras.

P.S. tas pats attiecas uz metamfetamīnu.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ko jūs domājat zem 18. attēla.
"Mēs nogulsnējam d-amfetamīnu ar papildu d-vīnskābes daudzumu". Es domāju, ka jūsu izmantotā d-vīnskābe izšķīdināja l-amfetamīna d-vīnskābes sāli. Kā tā nogulsnēs šķīdumā palikušo d amfetamīnu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
D-tartrīts šķīdumā atstāj vēlamo enantiomēru, jūsu cietā viela šajā gadījumā tagad ir jūsu atkritumi, pretēji L-tartrīta (parastajam), jūs tad nogulsnējat ar vēlamo skābi. Abu šo procesu laikā jūs nonākat pie sulfāta vai fosfāta, jo tartrāti nav uzglabājami.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Es saprotu, ka. Bet, ja jūs lasāt procedūru, kas ir publicēta , šeit tā ir.
"Ekstrahē ar 5 ml petrolētera un šķīdumu uzsilda, pievieno maisījumam 2,45 g d-vīnskābes spirta šķīdumā. Tad pievieno spirtu līdz pilnīgai izšķīdināšanai un maisot atdzesē. Izgulsnējas l-amfetamīna d-vīnskābes sāls. D-amfetamīns paliek šķīdumā. Lai palielinātu iznākumu, var atkārtot l-amfetamīna d-vīnskābes sāls nogulšņu attīrīšanas procedūru ar metanolu."
Par šo nākamo daļu es runāju.
"D-amfetamīna nogulsnes nogulsnējam ar papildu d-vīnskābes daudzumu. Nogulsnes filtrējam, iegūstam d-amfetamīna bāzi, pievienojot sārmu līdz pH = 11".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Es gribu teikt, ka d-vīnskābes pārpalikums nogulsnē arī d-amfetamīnu. Tā ir sava veida a/b ekstrakcija. Es domāju, ka šo soli var izlaist un paskābināt ētera šķīdumu pēc pirmās d-vīnskābes pievienošanas.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ok. Bet kā jūs varat nogulsnēt d amfetamīnu ar d vīnskābi, Kad jūs atdalījāt
l amfetamīna d tartrātu ar šo pašu vīnskābi iepriekšējā posmā.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ap šo tēmu ir daudz neskaidrību. Cerams, ka jūsu videoklips to nedaudz izgaismos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Es to darīju ekvimolārajās attiecībās. Attiecībā uz d-amph tiek izmantots d-tartrāna pārpalikums.
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Šādi tas izklausās labi

Man ir cits veids. Es izmantoju L++ vīnskābi. Es gatavoju bāzes eļļu un l++ vīnskābi kopā.
Es pagatavoju 1,4 l h2o un kopā ieberu 700 g vīnskābes. Šo maisījumu es uzlieju uz 1L brīvās bāzes eļļas.

Pēc dažām minūtēm tas kļuva ciets. Es ļauju masai atdzist un pēc dažām stundām atdalīju ar centrifūgu.
Eļļu, kas izdalās, es pārveidoju uz ph11/12, lai iegūtu bāzes eļļu.
Un pulveris, kas paliek centrifūgā, es to ieberu karstā ūdenī un arī nogādāju ar naoh līdz ph 11/12, lai iegūtu bāzes eļļu.

D un L atdalīt..


Kāds ieteikums, lai to uzlabotu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai pirms centrifugēšanas no šķīdinātāja slāņa tiek atsijāts ūdens slānis? Man šķiet, ka jūs izšķērdējat produktu ūdens slānī, ja jā, bet varbūt es;nesaprotu.
 
View previous replies…

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Jā, es noņemu no cietā gabala visu ūdeni uz filtrpapīra un tad salieku kopā ūdeni un ūdeni no centrifugētās cietās masas.

To kopā es daru ar Noah ph 12
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jā, iespējams, viņš apraksta L-tartrāta ceļu. viņš centrifugē, lai atdalītu pēc iespējas vairāk šķīdinātāja un l-amf, pēc tam basificē savu cieto produktu( d-amf l-tartrātu) un atrecipitē, cik es saprotu, kas ir labi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien. Jūsu d-amfetamīna L-vīnskābes sāls ūdenī nogulsnēsies, jo tā ūdenī šķīst. Kā es rakstīju savā rokasgrāmatā, vīnskābes šķīdumam ir jālieto spirts.
 
Top