Kratoma skābju un bāzu ekstrakcija

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Q5ZzWUGrkI

Ievads
E3jagdOrTy

Jebkurš Kratoma lietotājs var apliecināt, cik kaitinoša ir vairāku gramu raupja pulvera izdzeršana, lai sasniegtu savu personīgo svētlaimes stāvokli. Nesen ekstrahējot DMT no dažādiem augu avotiem, es aizdomājos, kāpēc nevarētu izmantot tādu pašu metodoloģiju, lai ekstrahētu aktīvos alkaloīdus (īpaši mitraginīnu un 7-hidroksimitraginīnu) no Kratoma pulvera, lai iegūtu vieglāk norijamu kristālisku šķīdumu. Pēc plašas šīs tēmas izpētes es atradu tikai dažas rokasgrāmatas par šo tēmu (kurās visās izmantotas atšķirīgas metodes un dažkārt teorētiski tās bija pretrunīgas) un vēl mazāk informācijas par galaprodukta subjektīvo iedarbību, izmantojot dažādus lietošanas veidus.

Aprīkojums un stikla trauki.

  • 0,5 l Pyrex trauks;
  • 0,5 L (x2) un 200 ml (x2) mērglāzes;
  • Magnētiskaismaisītājs ar sildelementu;
  • Eyedropper (vai Pastēra pipete);
  • skuvekļa asmeni.

Reaģenti.

  • 30 g Kratoma lapu (pulveris);
  • 200 ml 5% etiķskābes (AcOH);
  • ~ 40 g NaOH *;
  • ~ 40 ml toluola;
  • ~ 200 ml destilēta (H2O).
* - NaOH ir spēcīga bāze, ar kuru vienmēr jārīkojas ļoti uzmanīgi. NaOH kombinācijā ar ūdeni rodas eksotermiska reakcija, tāpēc tas vienmēr ļoti lēni jāpievieno H2O saturošam šķīdumam; NEKAD nelej H2O burkā, kurā ir NaOH, tā vietā vienmēr pievieno NaOH stabilam šķidram šķīdumam.

Procedūra

1. Uzkarsēju 30 gramus Bali Kratom un pievienoju 200 ml Heinz destilēta etiķa (5 % etiķskābes), kas bija tieši tik daudz, lai pilnībā pārklātu pulveri. Pēc tam es maisījumu samaisīju un atstāju nostāvēties, līdz vairs neredzēju Kratom izšķīdumu, un tad es pievienoju tādu pašu daudzumu (200 ml) silta destilēta H2O.

2. Pēc tam es pievienoju tikpat lielu daudzumu (200 ml) silta destilēta H2O. Es uzsildīju karsta ūdens vannu (elektriskā karstā plīts darbotos vēl labāk) un ieliku šķīdumu tajā, pastāvīgi nomainot remdenu ūdeni ar gandrīz verdošu
.
HYlrW1cOIy
KCPIO2qsrE
GHTCa6lrQJ
3. Pievienoju NaOH sq. šķīdumu, līdz pH palielinājās līdz 11.

4. Pēc stundas (pastāvīgi uzturot karstā ūdens vannu karstu) es pievienoju toluolu. Uz 1 g lapu izmanto apmēram 1 ml toluola. Tagad pievienojiet to siltajam/karstajam bazificētajam lapu šķīdumam un labi samaisiet
.
O6mYuLRGfv
2D3TyYteom
Ja šķīduma uzsildīšanai izmantojat Bunsena degļus vai spirta liesmas, pārliecinieties, ka tās ir nodzēstas vēl pirms toluola pudeles atvēršanas. Toluolaola tvaiki ir ļoti viegli uzliesmojoši. Nekļūstiet par statistiku. Tā vietā izmantojiet iepriekš minēto karstā ūdens vannas metodi. Kad toluols ir iemaisīts siltā/karstā šķīdumā apmēram 5-10 minūtes, ļaujiet tam atdalīties.
Mzv0TX95kJ
5. Jums ir divi atsevišķi slāņi, noņemiet augšējo slāni (toluolu) ar stikla pilienu. Šķīdumam acu pilienā (vai Pasteira pipetē) vajadzētu izskatīties dzeltenam, gandrīz kā plakanajai Mountain Dew.
S8MZxECwPY
NjqMgPGl1D
6. Dekantējiet toluola slāni uz plakana stikla paliktņa (Pyrex). To izmantosiet, lai savāktu savu produktu un iztvaicētu toluolu. Lai palielinātu ekstrakcijas iznākumu, 4. un 5. darbību ar toluola pievienošanu jāatkārto vēl 2 reizes.
9v17xGcmVw
C7Y4GiZXlI
7. Iztvaicējiet toluolu ventilatora priekšā. Vēlams to darīt ārā, bet ne visās dzīvesvietās to var izdarīt. Ja tas jādara iekšā, pārliecinieties, ka neesat tuvu kontaktligzdām. Ir arī būtiski nodrošināt atbilstošu ventilāciju, atverot visus logus vai durvis, kas var nodrošināt gaisa apmaiņu.
KmQaUu23xk
8. Kad toluols iztvaikos, uz paplātes apakšējās daļas paliks oranždzeltens/dzeltens slānis, kas ļoti smaržo pēc puķēm. Paņemiet skuvekļa asmeni un nokasiet visu šo materiālu, un rezultātā iegūsiet šo (skatīt turpmāk). Šajā brīdī es veicu vienu acetona mazgāšanu un iztvaikoju plakani novietotā Pyrex paplātē, lai iegūtu tīrus kristālus. Pēc tam to nokasīju, lai iegūtu galīgo produktu.
Z1QCfTXxUV
TjyGwHaBQS
Pēc 40 g ekstrakcijas es ieguvu aptuveni 400 mg šo Kratom kristālu. Tas ir ~ 1 % iznākums.
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Skaisti. Kā jūs kādreiz mēģinājāt veikt jebkādus ekstrakta oksidēšanas procesus, lai palielinātu 7-HO un pseidoindoksila (un tā tālāk) līmeni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jā, tas nav tik vienkārši kā ekstrakcija. Ir nepieciešami 3 soļi, daži reaģenti un stikla trauki. Es izveidoju tēmu ar rokasgrāmatu. Turpiniet sekot līdzi.
 
Last edited by a moderator:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Man ir bijuši panākumi ar UV, h2o2, kā arī biokonversijām, izmantojot aspergillus oryzae.

Kādas metodes esat izmēģinājis jūs?
 

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ei, oposums! Vai jūs varētu sīkāk aprakstīt savu h2o2 metodi?

es pats mēģināšu to izdarīt, izmantojot tikai h2o2, bet arī h2o2 un balinātāju.

Vai jūs varētu dalīties ar to, ko jūs izmantojāt, kā arī cik ilgi jūs darbinājāt RX? Man ir 36% mitraginīna, ar ko es vēlos spēlēties un iemācīties pārvērst labā ražā.

Man ir arī rožu bengālija, ko man paveicās nopirkt, tāpēc es arī strādāju pie fotooksidācijas mēģinājumiem. Pirms dažām minūtēm es atstāju komentāru par šo pavedienu. Es joprojām strādāju pie tā, lai no alkaloīdiem atdalītu blakusproduktus un nereaģējušo rožu bengāliju.

Pateicos par jebkādu informāciju. Es pierakstīšu un publicēšu katru metodi un rezultātus dažu nākamo nedēļu laikā, cerams, ar labiem panākumiem!

paldies!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai varat aprakstīt savas manipulācijas? S Vai varat paskaidrot, kā jūs pārbaudījāt savu rezultātu?
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
7-OH var palielināt tikai ar saules gaismu. Šovakar mēģināšu atrast informāciju par citiem ceļiem.
Tāpat redzēšu, vai ir kaut kas tāds, ko es varu darīt, lai piemērotu kādu no nesen apgūtajām jaunajām ķīmijas metodēm, kas saistītas ar ibogaīnu, jebkādiem no kratoma iegūtiem savienojumiem.
"Tika arī konstatēts, ka to pašu pārveidi varēja
tīri, izmantojot singletskābekli, kas radies, apstarojot ar redzamo gaismu redzamās gaismas starojuma klātbūtnē.
rožu bengālijas gaisā vai tīrā O2 atmosfērā, bet iznākumi joprojām bija pieticīgi (shēma S1A).
Interesanti, ka tika konstatēts, ka šī fotooksidācijas reakcija var notikt istabas temperatūrā.
temperatūrā saules gaismas apgaismojumā, bez nepieciešamības pievienot ārēju reducējošu vielu, un reakcija var notikt istabas temperatūrā.
aģenta, lai gan ar zemu iznākumu (8 % pēc NMR). Tāpēc ir iespējams, ka līdzīgs process norisinās
pašā augā vai, visticamāk, sausā lapu materiālā, kas ir bijis pakļauts gaisa iedarbībai, lai
ilgstoši pakļauti gaisa iedarbībai, un spēcīgi krāsainas fitoķīmiskās vielas (piemēram, porfirīni) kalpo kā aktīvā viela.
rozā bengālijas aizstājējs. Šis fenomens var izskaidrot 7-OH novērošanu dažos
Mitragyna speciosa paraugos, bet ne šajā ziņojumā analizētajos paraugos."

https://pubs.acs.org/doi/full/10.1021/acscentsci.9b00141
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Vai šos kristālus var lietot šādā veidā? ja jā, tad kā? mutiski?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
jebkāda informācija par ēdamo kristālu dozēšanu? :)
 
Last edited:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Vai 5% etiķskābes etiķskābes gadījumā mēs varam atšķaidīt etiķskābi 80% ar H2O ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Protams. 5% AcOH var iegādāties jebkurā pārtikas preču veikalā.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

kā tas ir ok ?
UAWhjaBbiz
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Lūdzu, sūtiet šeit savu veiksmes ziņojumu, tas palīdz mūsu kopienai!
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Man bija doma dalīties šajā forumā katrā pieredzē, ka es mēģināšu... bez raizēm
Es tikai ceru, ka netiks piesārņota kāda tēma

ps: kratom nav plānots šajās dienās, bet es publicēšu, tiklīdz tas būs izdarīts!
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Vai toluola vietā var izmantot etilacetātu?

vai, jūsuprāt, šāds komerciāls toluols ir ok ? (nav informācijas... tikai : toluols-3.3.b )
GybfTFQHKi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Benzols un tā homologi. Etilacetāts nav labākā izvēle alkaloīdu ekstrakcijai.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Vai ekstrakcijai var izmantot ligroīnu?
 
Top