Kratoma skābju un bāzu ekstrakcija

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Man ir bijuši panākumi ar UV, h2o2, kā arī biokonversijām, izmantojot aspergillus oryzae.

Kādas metodes esat izmēģinājis jūs?
 

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ei, oposums! Vai jūs varētu sīkāk aprakstīt savu h2o2 metodi?

es pats mēģināšu to izdarīt, izmantojot tikai h2o2, bet arī h2o2 un balinātāju.

Vai jūs varētu dalīties ar to, ko jūs izmantojāt, kā arī cik ilgi jūs darbinājāt RX? Man ir 36% mitraginīna, ar ko es vēlos spēlēties un iemācīties pārvērst labā ražā.

Man ir arī rožu bengālija, ko man paveicās nopirkt, tāpēc es arī strādāju pie fotooksidācijas mēģinājumiem. Pirms dažām minūtēm es atstāju komentāru par šo pavedienu. Es joprojām strādāju pie tā, lai no alkaloīdiem atdalītu blakusproduktus un nereaģējušo rožu bengāliju.

Pateicos par jebkādu informāciju. Es pierakstīšu un publicēšu katru metodi un rezultātus dažu nākamo nedēļu laikā, cerams, ar labiem panākumiem!

paldies!
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
@G.Patton Vai toloul vietā var izmantot arī ksilolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, kas tas ir? Vai jūs domājat Toluen? Jā, es domāju, ka var izmantot ksilolu.
 
Last edited:

NevaBetta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Labi, puiši. Nesen man rokās nonāca rožu bengālija, un es daudz pētīju, kā es varu konvertēt MIT uz 7-oh.

Es plānoju izmantot

95 % etanolu
36 % MIT ekstraktu

šeit ir metode no patenta, ko es atradu.


7-hidroksimitraginīns: Fotooksidācija gaisā. Mitraginīna (319 mg, 0,800 mmol) un rožu bengālijas Na sāls (8,0 mg) šķīdums šķīdumā
MeOH (1,6 ml) tika apstarots ar 500 W halogēna lampu 0 °C temperatūrā gaisā 32 h. Tika pievienots papildu MeOH (5,0 ml) un Na2SO3 (504 mg, 4,00 mmol) šķīdums ūdenī (4,5 ml), un rozā maisījumu intensīvi maisīja istabas temperatūrā, līdz masas spektrometrija liecināja par hidroperoksīda starpprodukta izzušanu (23 h).
Pēc tam reakciju atšķaidīja ar ūdeni (20 ml) un ekstrahēja ar Et20 (3 x 20 ml). Apvienotos organiskos savienojumus mazgāja ar ūdeni (2 x 20 mL) un sālījumu (20 mL), žāvēja virs Na2SO4 un koncentrēja, iegūstot putojošas oranžas cietvielas (215 mg). Šo materiālu attīrīja ar kolonnveida hromatogrāfiju (6:4 heksāns:EtOAc + 2% Et;N), lai iegūtu šādu vielu
tīru produktu kā dzeltenu amorfu cietu vielu (114 mg, 34 %), kuras spektrālās īpašības ir identiskas materiālam, kas iegūts, oksidējot PIFA (iepriekš).

Tomēr man ir daži jautājumi.

Kā jūs varētu veikt šo reakciju? Es plānoju metanola vietā izmantot etanolu.

vai kādam ir idejas, kā atdalīt rožu bengāli no alkaloīdiem, kas neprasa kolonnu hromatogrāfiju?

Vai kāds ir veiksmīgi pārveidojis 7-oh ar h2o2 un nātrija hipohlorītu? Es labprāt uzklausītu jūsu procesu, jo es arī mēģināšu to izdarīt!

Lūdzu, palīdziet! Es pats to izmēģināšu, bet es gribētu saņemt atsauksmes, jo nekad neesmu strādājis ar fotosensibilizatoriem.
 

MorphinianDesign

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai jau esat mēģinājis veikt konvertēšanu? Es gatavojos darīt to pašu, tiklīdz man būs izdevies iegūt Mit. Man absolūti patīk 7-OH iedarbība
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Man pilnībā neizdevās ekstrakcija ar HCl :(😬
(to pašu procesu ar panākumiem izmantoju daudziem citiem alkaloīdiem).
Es rūpējos par pH, tuvu 2, lai nebūtu pārāk skābs, bet nekas netika ekstrahēts.
Es sāku ar 10 g komerciāla smalka Kratom pulvera. Viena no manām patiesajām problēmām bija tā, ka toluols nepeldēja virs maisījuma, pat pēc nakts...
Man nācās maisījumu centrifugēt... Es tikko ievācu 19 mg zaļganu bloks, kas nešķīst hidrohlorīda skābē.
Tas ir kā sveķi, kas šķīst tikai etanolā vai šķīdinātājā kā sveķi.

Vai jūs domājat, ka šis alkaloīds ir ļoti jutīgs? HCl varētu iznīcināt šo molekulu, nevis etiķskābe?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Propaply. Mitraginīna un 7-hidroksimitraginīna molekulās ir nepiesātinātās saites un esteru grupas.
 

MorphinianDesign

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tas ir pilna spektra izvilkums, vai ne? Ne tikai mitraginīna ekstrakcija? Ja tā ir pilna spektra ekstrakcija, vai jums ir kādi pasākumi, lai tālāk izolētu tikai mitraginīnu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tā ir aktīvo alkaloīdu maisījuma ekstrakcija. Ja vēlaties tos atdalīt, tam jāizmanto zibens hromatogrāfija.
 

songbird87

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Mitraginīns: pārskats par tā ekstrakciju, identifikāciju un attīrīšanu
metodes
Amriantoa,b, Sumail Sidik Ode Ishakb, Nanda Putrab, Syefira Salsabilab, Laode M.R. Al Muqarrabunb,*



Paātrināts
šķīdinātājs
ekstrakcija
(ASE)
M. speciosa
Lapas
ASE nerūsējošā tērauda ekstrakcijas kamera tika piepildīta ar 10 g
sasmalcinātām lapām. Ekstrakcijas temperatūra bija 60oC 5 min. un 5 min.
tika veikta divos ciklos. Izmantotais šķīdinātājs bija ūdens, EtOH,
EtOAc un MeOH.

Es nevaru to atrast dokumentā, bet mitra diezgan ātri sadalās spēcīgās skābēs un pēc tam spēcīgās bāzēs. tīrs ūdens + šķīdinātāja ekstrakti ir labākais veids.
 

songbird87

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
SJO vajadzētu būt iespējamai arī gandrīz tīras mitras ekstrakcijai bez kolonnām. Tomēr man būs vajadzīgs laiks, lai to izdomātu.
 
Top