L-Efedrīna sintēze no L-fenilacetilkarbinola (L-PAC)

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Problēma ar l-PAC ir tā, ka tas ātri racēmizējas līdz d/l-PAC, kā rezultātā rodas nevis vēlamais l-efedrīns, bet d/l-efedrīns, kā rezultātā rodas racēmiskais Meth, kas izgatavots no P2P.
Mēs vēlamies d-metu vai vismaz pārsvarā d-metu.
Divi faktori veicina l-PAC racēmizāciju: Pirmkārt, sārmaina vide, piemēram, jebkāda veida bāzu klātbūtne un pārejas metālu joni, piemēram, dzelzs u. c. sāļi, pat nelielos daudzumos, jo tie darbojas katalizatori.

Daudzas reducēšanas sistēmas ir sārmainas, piemēram, NaBH4, tāpēc ir skaidrs, kas varētu notikt. Tāpēc papildus l-PAC pareizai uzglabāšanai un apstrādei un kaut kā, piemēram, skābeņskābes un/vai stanīnskābes vai EDDA pievienošanai, lai likvidētu visus apkārt esošos metālu sāļus, jāizvēlas skāba reducēšanas sistēma vai tāda, kas darbojas vismaz nedaudz skābā vidē. Es ieteiktu izmantot STAB, kas ir skābs NaBH4 atvasinājums un īpaši labi darbojas reduktīvā aminācijā. Pēc tam metilamīnu izmanto kā acetātu, teiksim, metilamīna etiķskābes sāli, un visu kopā kā vienu katlu vienā virzienā veic imīna veidošanos/imīna reducēšanu, ko sauc par reduktīvo amināciju.
Informācija par to, kā no NaBH4 un GAA pagatavot STAB, ir visur tīmeklī, kā arī par to, kā to izmantot. Ieguvumi ir lieliski.
Cinka borhidrīds būtu vēl viena viegli pagatavojama iespēja, ja ir bezūdens ZnCl2.
Al/Hg arī ir iespējams, bet tas jādara THF vai dietilēterī.
Bet vislabākā ir dabiska skāba sistēma, piemēram, STAB vai cinka borahidrīds.

l-PAC ražošana no benzaldehīda biosintēzes ceļā nav obligāti sarežģīta, bet tas ir lielāks tehnisks izaicinājums, jo ir jāapstrādā lieli apjomi. Vispirms ir jāatrod šim nolūkam piemērots rauga celms. Kad tas ir gatavs, galvenā problēma ir l-PAC ekstrahēšana beigās; šeit ir obligāti jāizmanto nepārtrauktas ekstrakcijas sistēma, un ēteris ir vispiemērotākais šķīdinātājs.

Veiksmi!
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
kad fermentācija vai kondensācija ir pabeigta, vai buljonu ir nepieciešams padarīt nuetrālu vai nedaudz sārmainu, lai ēteris varētu uzņemt l-pak.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Kad raugs ir izņemts no brūvējamā maisījuma, no šķīduma var ekstrahēt fenilpropanol-l-onu-2. Oriģinālajās atsaucēs ekstrakcijas veikšanai izmantots ēteris. Es ieteiktu aizstāt ar
toluolu no datortehnikas veikala. Pietiek ar vairākām ekstrakcijām ar dažiem simtiem ml toluola porciju.
lai pilnībā atdalītu produktu.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
ive used toluene in the past didnt work out so good, ethers my go too. ive read enough references but none of them qoute whether the wash needs to be slightly alkaline to extract the l-pac, I'll trial without doing this and see what happens
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Mans pirmais izmēģinājuma brauciens l-pac pagatavošanā, šeit ir mana recepte neesmu pārliecināts, vai viss ir pareizi, bet tik un tā pamēģināšu.

2,5 litri h2o
87,50 g melases
raugs un barības vielas
20 ml benzaldehīda
75ml ētera

5 litru tilpuma demižonā iepilda 2,5 litrus h2o un 87,50 g melases,
piesātina ar tīru skābekli,
pievieno raugu un barības vielas un ļauj raudzēties apmēram 8 stundas,
kad mazgāšanas process ir strauji norūdījies, pievieno 10 ml benzaldehīda,
apmēram pēc 4 stundām pievieno vēl 10 ml benzaldehīda un ļauj fermentēties vēl 12 stundas vai ilgāk,
pēc tam raugu izņemiet,
ekstrahē l-pak ar 50 ml ētera un pēc tam 25 ml ētera,
savieno ēteri un destilē
savākt l-pac?
Teorētiskais iznākums 10 ml ir 50 % konversija.

Es priecājos par atsauksmēm un publicēšu savus rezultātus, kad tie būs gatavi.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Atvainojiet puiši šis novērtējums nebija pareizs, ir nepieciešams iekļaut nātrija piruvātu un rauga celmu, kas var izturēt nedaudz skābos apstākļos, ph 5 - 5,5, un, iespējams, greating temperatūras diapazonu. tā joprojām ir darbs, albite ļoti lēns progress lol
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
l-PAC pavedienus vienmēr uzreiz pārņem bulšīteriālisti, tāpēc es saku "uz redzēšanos".

Jūs saņēmāt vissvarīgāko informāciju: Acetaldehīds vai piruvāts, piemērots raugs un ph <5.

Neviens nav uzdevis lielo un acīmredzamo jautājumu: Kā es varu noskaidrot, vai rauga celms ir labs vai nav?
Un, tā kā neviens nav jautājis, nebūs citas atbildes, kā vien norāde, ka pastāv diezgan vienkāršas metodes.
Laimīgu meklēšanu ne PM man.

līdzpaņemiet
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Kā es varu noskaidrot, vai rauga celms ir vai nav labs?
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Veiciet vairākas nelielas partijas, lai redzētu, kuras ir labākās
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Lūdzu, mani supervaroņi, lūdzu, sniedziet mums kopsavilkumu par procedūru , jūsu mentorings ir ļoti pateicīgs.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Ejiet 4mmc uz epher ceļu, par to ir video, ietaupiet laiku un naudu.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Tātad es to darbinu pie ph 5,5-6, un tikai gribēju zināt, kad kondensācija beidzas, vai man vajadzētu to padarīt nuetrālu vai nedaudz sārmainu, lai ekstrahētu l-pak ar ēteri?
 
Top