Vietējā zāļu tirgus izpēte

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

BB forums iesaista aktīvus pētniekus uz komerciāliem pamatiem, lai veiktu analītisku darbu vietējo zāļu tirgu izpētei.

Pētījums sastāv no šādiem punktiem:

1. 1.Valsts normatīvais regulējums (ar atsaucēm uz avotiem)
1.1. Nelegālo narkotiku saraksti;
1.2. Kontrolējamo ķīmisko vielu (narkotiku prekursoru) saraksti;
1.3. Sankcijas par tiešsaistes veikalu reklamēšanu, pārdodot nelegālās narkotikas;

2. Narkotiku biznesa raksturojums jūsu valstī
2.1. Vietējo tiešsaistes pārdevēju un to tīmekļa vietņu apmeklētības saraksta apkopojums;
2.Narkotisko vielu tirgus analīze.2 Jūsu valstī populārākie interneta veikali un to vietņu/plūsmas analīze;
2.3 Narkotiku tirgotāju veiktās reklāmas kampaņas jūsu valstī (vismaz 3 piemēri ar atsaucēm uz plašsaziņas līdzekļiem);
2.4 Atklātā avota datu apkopošana oficiālajās noziedzības tīmekļa vietnēs narkotiku tirdzniecības jomā (arestu/aizturēšanas gadījumu skaits pēdējo 3 gadu laikā). Norāde par minimālajiem un maksimālajiem sodiem par nelegālo narkotiku pārdošanu, iegādi un glabāšanu;
2.5. Nelegālās populārās narkotikas jūsu valstī (kādas nelegālās narkotikas ir populāras jūsu valstī un kur tās var iegādāties tiešsaistē/netiešsaistē)+ vielu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cenas;
2.6. Legālās populārās narkotikas jūsu valstī (kādas populārās narkotikas ir legālas jūsu valstī un kur tās var legāli iegādāties tiešsaistē/netiešsaistē)+ vielu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cenas;

3. Narkotiku tirdzniecības bezsaistē raksturojums jūsu valstī. Saraksts ar visiem zināmajiem ģeogrāfiskajiem narkotiku lietotāju piesaistes punktiem un paskaidrojums, kāpēc tie ir kļuvuši tādi.

4. Visaptverošs saraksts ar tematiskajām un tuvu tematiskajām tīmekļa vietnēm/Telegram grupām vai kanāliem/kopienām Discord vai citos sociālajos tīklos, kas aptver jaunumus saistībā ar narkotiku lietošanu un narkotiku biznesu jūsu valstī.

5. Vispazīstamāko anonīmo kriptovalūtu iegādes veidu saraksts jūsu valstī. 6. To populāro maksājumu sistēmu saraksts, kuras izmanto krāpnieki un narkotiku tirgotāji. Vispārējs aplēses par kriptovalūtu izmantošanu narkotiku iegādei. Dati par iespēju iegādāties narkotikas bezsaistē no ielu dīleriem par kriptovalūtām?

6. Nelegālo narkotiku piegādes līdz durvīm pakalpojumu esamība jūsu valstī; ja jā, norādiet saites uz šādiem pakalpojumiem.

7. Aprakstiet vidusmēra narkotiku lietotāja un vidusmēra narkotiku dīlera portretu.
8. Sniedziet informāciju par tiešsaistes un bezsaistes veikaliem, kas pārdod aprīkojumu un ķīmiskās vielas privātpersonām (pat vienkāršas ķīmiskās vielas).
9. Kā nelegālās sintētiskās narkotikas nonāk valstī? Gatavo produktu imports no citām valstīm vai vietējā ražošana.
Sniedziet pierādījumus secinājumiem, kas izdarīti, atbildot uz šo jautājumu.


Pētījuma punkti nav izsmeļoši, bet ir obligāti. Izpildītājs tos var papildināt ar savām sadaļām. Pievērsiet īpašu uzmanību tam, ka visi pētījumā minētie dati ir jāapstiprina ar citiem informācijas avotiem. Piemēram, jūs nevarat rakstīt, ka "valstī A 60% narkomānu ir atkarīgi no narkotikām, jo tas ir tikai mans pieņēmums".


Ieinteresētās valstis:
Apvienotā Karaliste un visas ES valstis

Atlīdzība par pilnīgu un vispusīgu pētījumu nevar būt mazāka par 1000 ASV dolāriem, lietotājiem, kuru pētījumi tiks atzīti par visprecīzākajiem un pilnīgākajiem, var tikt piedāvāts pastāvīgs darbs BB foruma personāla sastāvā ar 1000 ASV dolāru mēnešalgu. Vairāki lietotāji var apvienoties, lai uzrakstītu pētījumu. Ja nolemjat veikt šo pētījumu, atcerieties, ka laika ierobežojums nevar būt ilgāks par 7 dienām. Ja jūs šo termiņu neievērosiet, mēs piesaistīsim citus izpildītājus.

Ja vēlaties mums veikt šo pētījumu, lūdzu, rakstiet man privātu ziņu. Samaksa par pētījumu tiek veikta 5 dienu laikā pēc ziņojuma, jo mums ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu visus datus. Foruma administrācija patur tiesības publiskot jūsu pētījumu savā vārdā, ja tas tiks uzskatīts par nepieciešamu.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Valstis, par kurām pētījums jau tiek veikts:

Valstis, kuras ir ieinteresētās valstisUzsāktais pētījumsPar pētījumu atbildīgā personaPublicētais pētījums
Apvienotā Karaliste2024. gada 28. marts@LazZzZz
Spānija2024. gada 27. marts@craris100
SlovākijaPētnieka meklējumos
Rumānija2024. gada 28. marts@Huey Freeman
Francija28. marts, 2024@Francija @MagicshroomNarkotiku tirgus pētījums
Polijamarts 29, 2024@mescalito10 [Polija] Zāļu tirgus analīze
VācijaMeklējam pētnieku
Bulgārija2024. gada 2. aprīlis@Dr. X
Lietuva2024. gada 11. aprīlis@magnesium_sulphate [LIETUVA] Zāļu tirgus pētījums
LatvijaMeklējam pētnieku
DānijaMeklējam pētnieku
UngārijaMeklē pētnieku
BeļģijaMeklē pētnieku
IgaunijaMeklē pētnieku
Čehija2024. gada 26. aprīlis@mescalito10
Somija2024. gada 13. aprīlis@pap.pine
NīderlandePētnieka meklējumos
ItālijaMeklē pētnieku
GrieķijaMeklē pētnieku
PortugāleMeklē pētnieku
ZviedrijaMeklē pētnieku
SlovēnijaMeklē pētnieku
HorvātijaMeklē pētnieku
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Jums ir jāapkopo daudz informācijas, ļaujiet man pierakstīt piezīmes un mēģināt sniegt pēc iespējas lielāku ieguldījumu.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es labprāt palīdzētu, bet apjoms ir tik liels, un pašas ASV ir tik lielas un daudzveidīgas. 50 štati praktiski ir 50 valstis. Aļaska pati par sevi būtu 18. valsts pēc lieluma. KALIFORNIJA pati par sevi būtu 5. lielākā ekonomika no visām valstīm! Teksasas ekonomika ir lielāka nekā Krievijas, Kanādas vai Francijas. Dea ir pasaules bailes nav absolūti nekāda galvenā nelegālo narkotiku reklāma. Pat neraugoties uz to, nelegālo narkotiku tirgus ASV ir novērtēts pat 750 miljardu dolāru vērtībā gadā. Narkotiku aprindas bieži vien ir etniskas un arī saspringtas. Lai nopirktu manu kokaīnu, man ir jāaicina melnādains vīrietis. Es sūtu meksikāņu izcelsmes amerikāni pēc metamfetamīna. Es nejokoju. pazīstu cilvēkus, bet ir absolūts noteikums, ka to nedrīkst pārdot baltajam cilvēkam. Kaukāzieši, kurus es pazīstu, ir mazi kartupeļi. Es nevaru uzlauzt narkotiku tirgu un iegūt šo informāciju. Es nevaru atrast grupas, kuras es nevaru pierunāt nevienu komentēt. Tad reiziniet to x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Es nezinu,rietumu piekrastē nav tik daudz tādu. Es te jau iepriekš rakstīju par to, ka dažādie reģioni noteikti atšķiras kultūras ziņā un tiem ir atšķirīgi uzskati vai nostāja attiecībā uz dažādām vielām. Tavs apraksts šķiet ļoti līdzīgs noteiktiem Vidējo rietumu apgabaliem vai austrumu piekrastei, protams. Rietumu piekraste ir atvērtāka, ellē, Vašingtonas štats pirms pāris gadiem dekriminalizēja visu narkotiku glabāšanu! Ir dīleri, kas reklamējas, un varbūt ne puse, bet tik un tā liela daļa, ņems kripto turpat uz ielas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es, protams, piekrītu. Rietumu piekraste tikpat labi varētu būt atšķirīga valsts no pārējās ASV daļas. Dekriminalizācijas un kaitējuma mazināšanas politikas ir daudz vairāk praksē. Es dzīvoju Vidusrietumos, un tiesībaizsardzības politika un taktika ir gluži arhaiska. Piemēram, ja jūs pieķer, pārdodot praktiski jebkuru Cns aktīvu vielu, jums draud desmit gadi cietumā, pat ja jūs nepārdodat nelegālas narkotikas. Jums ir tikai jātic, ka jūs to darījāt, un jūs esat vainīgs. Precīzāk sakot, viņiem tikai jāpanāk, lai jūs apgalvotu, ka uzskatāt, ka pārdodat narkotikas. Ja jūs pārdevāt L- metālu, kas nav nelegāls, viņiem nav pienākuma jums to pateikt. Viņi jūs aizsūtīs cietumā par bezrecepšu narkotiku pārdošanu, ja jūs nezināt, kā argumentēt šo jautājumu.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tad pagaidām sāciet ar pirmo valsti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ar kaut ko ir jāsāk! Vai es varētu ieteikt Austrumu krastu? Paņemsim Amerikas Savienotās Valstis!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs to darāt! Ja vēlaties, es jums nosūtīšu savas 20 pētījuma lappuses. Cik daudz dolāru gadā ASV tiek iztērēts par narkotikām no tumšā tirgus? Vienkārši atbildiet, kad vien vēlaties. Kad atradīsiet uzticamu avotu 😁. Es pieņemšu pat apšaubāmu avotu, ja jūs to varat citēt un tas nav aplēse ar 100 miljonu dolāru diapazonu . Tas ir tik tuvu, cik DEA vēlas uzminēt. Paturiet prātā, ka neatkarīgi no tā, vai jums neizdosies vai izdosies, jūs, visticamāk, nesaņemsiet nekādu labumu par savām pūlēm.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Piekrītu fritam, daudzas no jūsu pieprasītajām specifikām vienkārši neattiecas uz manu valsti. Es biju patiešām sajūsmā par iespēju pētīt un rakstīt BB, līdz izlasīju visas prasības. ASV nav narkotiku piegādes uzņēmumu, narkotiku dīleri šeit nereklamējas, vietējie dīleri nepieņem kriptogrāfiju utt. Fritsa skaidrojums ir diezgan izsmeļošs un izskaidrojošs.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Vai man ir nepiedienīgi jautāt, kādu jomu jūs hipotētiski aprakstat (saprotiet, izdomātā stāstā, kurā visi nosaukumi ir mainīti, lai aizsargātu negodīgo lolojumu, un kurš nav balstīts uz reāliem kriminālvajāšanas gadījumiem vai laikiem). Es tikai jautāju, jo man ir interesanti, kā dažādi cilvēki tajos pašos rajonos var arī piedzīvot lietas. Skatīt manu komentāru par Frita iepriekšējo ziņu.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Būs grūti jau tagad sniegt visus narkotiku nosaukumus, piemēram, Francijā ir vairāk nekā 200 narkotiku, un es neesmu atradis nevienu konkrētu sarakstu ar to nosaukumiem, dažos sarakstos, ko es atradu, ir galvenās narkotikas, piemēram, metamfetamīns, GHB, MDMA,... un to atvasinājumi (dažkārt).
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Kā es varu sevi saukt par ekspertu? jā, es biju uz ielas, biju atkarīgs no metamfetamīna, un man bija pieredze ar daudzām narkotikām, piemēram, heroīnu morfiju 4mmc recepšu tabletes un daudzas citas. Es patiešām gribētu palīdzēt, bet nezinu, vai mana pieredze jums varētu būt noderīga.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG tas būtu atšķirība, lai to izdarītu💪 bet vai ir kāds laika periods, lai mēģinātu savākt visu šo info par manu valsti?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
7 dienas, pazaudēts, atvainojiet
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu vācu valodā
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai kāds no ASV vēlas to ar mani pārtraukt? Tas ir kluss projekts, bet es varētu būt spējīgs darīt dažas
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Es grasos to mēģināt. Tas ir biedējošs darba apjoms, un es nevaru garantēt, ka es to pabeigšu, bet, tā kā tā derīguma termiņš ir viena nedēļa, es plānoju 1 dienu strādāt un redzēt, vai es varu pabeigt 1/7 daļu no tā. Ja nē, es varētu sadarboties ar jums! Un, ja nekas cits, varbūt mēs abi varam ieguldīt savu darbu, lai kāds cits galīgo projektu????? Tas ir milzīgs pasākums!! Ļaujiet man ar jums sazināties pēc tam, kad man būs iespēja iedziļināties šajā darbā un labāk saprast, vai es to varu norīt visu vai nē. Vai tev tas liekas labi, mans draugs?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ja lasāt uzmanīgi, pētījums attiecas tikai uz ES valstīm un Apvienoto Karalisti. Mēs labi apzināmies grūtības, kas radīsies, rakstot šādu pētījumu par ASV. Mēs arī veiksim apjomīgu pētījumu par ASV, iespējams, par dažādiem štatiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornijā patiešām darbojas kā citā valstī. Iespējams, būtu godīgi vienkārši saukt rietumu piekrasti par atsevišķu vienību. KALIJAS OREGONĀ un Vašingtonā jau gadu desmitiem ir dekriminalizēta nezāle un tiek īstenota narkotiku kaitējuma mazināšanas politika, saskaņā ar kuru viņi vienkārši paņem jūsu narkotikas un neapcietina jūs. Tās regulāri neievēro federālos likumus. Tā varētu būt arī cita planēta.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
ASV štati patiešām ir ļoti atšķirīgi. Taču mūs galvenokārt interesē tie štati, kuros ir spēcīgi attīstīta starptautiskā tirdzniecība (jo īpaši tirdzniecības ostas), štati, kas atrodas pie robežām ar citām valstīm. Šādi štati ir īpaši interesanti sabiedrībai, jo caur tiem vajadzētu būt iespējai importēt nepieciešamās ķīmiskās vielas valstī.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksasa
Florida
Šie ir patiešām vienīgie praktiski izmantojamie štati, kuros var nākt cauri. Kanādas ziemeļos ir ļoti grūti Uz robežām, tāpēc jums ir jāmeklē dienvidos. Meksiku ir viegli ievest, un šajā konkrētajā laikā neviens viņus īsti neaptur no ievešanas. Tas ir kontrabandas zelta laikmets.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Labi, Heizenbergs, tādā gadījumā es gribētu dot ASV iespēju. Ar apziņu, ka nākotnē būs nepieciešams padziļināts, konkrētai valstij specifisks ziņojums, lai sniegtu pilnīgu priekšstatu, kā arī ar apziņu, ka dažas no jūsu pieprasītajām īpatnībām nebūs piemērojamas manai valstij un nebūs iekļautas manā ziņojumā. Es uzskatu, ka es varētu piedāvāt kaut ko tādu, ko jūs varētu apstiprināt. Ko jūs domājat? Vai es varu izmēģināt?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Attiecībā uz ASV, iespējams, būtu lietderīgi to veikt pa reģioniem. Grupa, kurā būtu 5, varbūt 6, iespējams, vairāk cilvēku, varētu sniegt kopsavilkumu par visas nācijas kopainu kopumā. Ziemeļaustrumi, dienvidaustrumi, vidējie rietumi/centrālā daļa, ziemeļrietumi, dienvidrietumi. Būtībā, Bostona/RI/CT arī NY/NJ, Florida/ATL, Čikāga/detriots/okeānu apgabals, TX/MX robeža, Kali/ dienvidrietumi, Vašingtonas štats/Oregona. Liela daļa tirdzniecības notiek arī no Filadelfijas/Baltimoras/DC, kā arī no liela, ja ne no tevis, kuģniecības centra.

Es būtu gatavs piedalīties šajā pasākumā kopā ar saviem kolēģiem BBgaters. Izskatās diezgan grūts projekts... vai tas varētu būt. Džentlmenis ar nosaukumu @magnesium_sulphate in LT tiešām knocked ka viens outta the park, cepures off to em'. Ačiū, broliukas.

(Sorry Pseudo - negribēju atbildēt tieši tev.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Vai ir saprātīgi dot ieguldījumu šajā pētījumā (ne par naudu tho), ja nav iespējams aptvert visas detaļas? Arī atm mums Somijā arī nav pārāk daudz tiešsaistes veikalu, bet, iespējams, es varētu sniegt informāciju, ko ir iespējams iegūt..
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, BB,

Es ļoti novērtēju šo piedāvājumu, bet es šeit nemaz neesmu eksperts. Es esmu tikai cilvēks, kurš nesen aizrāvies ar metamfetamīnu.

Ir pierādījies, ka metamfetamīns spēj atmodināt manā dzīvē tuvu cilvēku, kurš cieš no nemitīgas hipersomnijas un miega paralīzes.

Šis brīnums ar metamfetamīnu, kuram esmu bijis liecinieks, liek man tagad vēlēties uzzināt par to visu. Es esmu ļoti pateicīgs BB forumam par jūsu rakstiem. Nesenais raksts par "vienkāršāko metamfetamīna sintēzi no efedrīna vai pseidoefedrīna" ir vislabākā un saprotamākā informācija tādam cilvēkam kā es, kuram nav zinātniska pamata, ko esmu atradis, Paldies!!

Sirsnīgi pateicīgs
MM.
 
Top