Vietējā zāļu tirgus izpēte

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es labprāt palīdzētu, bet apjoms ir tik liels, un pašas ASV ir tik lielas un daudzveidīgas. 50 štati praktiski ir 50 valstis. Aļaska pati par sevi būtu 18. valsts pēc lieluma. KALIFORNIJA pati par sevi būtu 5. lielākā ekonomika no visām valstīm! Teksasas ekonomika ir lielāka nekā Krievijas, Kanādas vai Francijas. Dea ir pasaules bailes nav absolūti nekāda galvenā nelegālo narkotiku reklāma. Pat neraugoties uz to, nelegālo narkotiku tirgus ASV ir novērtēts pat 750 miljardu dolāru vērtībā gadā. Narkotiku aprindas bieži vien ir etniskas un arī saspringtas. Lai nopirktu manu kokaīnu, man ir jāaicina melnādains vīrietis. Es sūtu meksikāņu izcelsmes amerikāni pēc metamfetamīna. Es nejokoju. pazīstu cilvēkus, bet ir absolūts noteikums, ka to nedrīkst pārdot baltajam cilvēkam. Kaukāzieši, kurus es pazīstu, ir mazi kartupeļi. Es nevaru uzlauzt narkotiku tirgu un iegūt šo informāciju. Es nevaru atrast grupas, kuras es nevaru pierunāt nevienu komentēt. Tad reiziniet to x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Es nezinu,rietumu piekrastē nav tik daudz tādu. Es te jau iepriekš rakstīju par to, ka dažādie reģioni noteikti atšķiras kultūras ziņā un tiem ir atšķirīgi uzskati vai nostāja attiecībā uz dažādām vielām. Tavs apraksts šķiet ļoti līdzīgs noteiktiem Vidējo rietumu apgabaliem vai austrumu piekrastei, protams. Rietumu piekraste ir atvērtāka, ellē, Vašingtonas štats pirms pāris gadiem dekriminalizēja visu narkotiku glabāšanu! Ir dīleri, kas reklamējas, un varbūt ne puse, bet tik un tā liela daļa, ņems kripto turpat uz ielas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es, protams, piekrītu. Rietumu piekraste tikpat labi varētu būt atšķirīga valsts no pārējās ASV daļas. Dekriminalizācijas un kaitējuma mazināšanas politikas ir daudz vairāk praksē. Es dzīvoju Vidusrietumos, un tiesībaizsardzības politika un taktika ir gluži arhaiska. Piemēram, ja jūs pieķer, pārdodot praktiski jebkuru Cns aktīvu vielu, jums draud desmit gadi cietumā, pat ja jūs nepārdodat nelegālas narkotikas. Jums ir tikai jātic, ka jūs to darījāt, un jūs esat vainīgs. Precīzāk sakot, viņiem tikai jāpanāk, lai jūs apgalvotu, ka uzskatāt, ka pārdodat narkotikas. Ja jūs pārdevāt L- metālu, kas nav nelegāls, viņiem nav pienākuma jums to pateikt. Viņi jūs aizsūtīs cietumā par bezrecepšu narkotiku pārdošanu, ja jūs nezināt, kā argumentēt šo jautājumu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Piekrītu fritam, daudzas no jūsu pieprasītajām specifikām vienkārši neattiecas uz manu valsti. Es biju patiešām sajūsmā par iespēju pētīt un rakstīt BB, līdz izlasīju visas prasības. ASV nav narkotiku piegādes uzņēmumu, narkotiku dīleri šeit nereklamējas, vietējie dīleri nepieņem kriptogrāfiju utt. Fritsa skaidrojums ir diezgan izsmeļošs un izskaidrojošs.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Vai man ir nepiedienīgi jautāt, kādu jomu jūs hipotētiski aprakstat (saprotiet, izdomātā stāstā, kurā visi nosaukumi ir mainīti, lai aizsargātu negodīgo lolojumu, un kurš nav balstīts uz reāliem kriminālvajāšanas gadījumiem vai laikiem). Es tikai jautāju, jo man ir interesanti, kā dažādi cilvēki tajos pašos rajonos var arī piedzīvot lietas. Skatīt manu komentāru par Frita iepriekšējo ziņu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ja lasāt uzmanīgi, pētījums attiecas tikai uz ES valstīm un Apvienoto Karalisti. Mēs labi apzināmies grūtības, kas radīsies, rakstot šādu pētījumu par ASV. Mēs arī veiksim apjomīgu pētījumu par ASV, iespējams, par dažādiem štatiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornijā patiešām darbojas kā citā valstī. Iespējams, būtu godīgi vienkārši saukt rietumu piekrasti par atsevišķu vienību. KALIJAS OREGONĀ un Vašingtonā jau gadu desmitiem ir dekriminalizēta nezāle un tiek īstenota narkotiku kaitējuma mazināšanas politika, saskaņā ar kuru viņi vienkārši paņem jūsu narkotikas un neapcietina jūs. Tās regulāri neievēro federālos likumus. Tā varētu būt arī cita planēta.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksasa
Florida
Šie ir patiešām vienīgie praktiski izmantojamie štati, kuros var nākt cauri. Kanādas ziemeļos ir ļoti grūti Uz robežām, tāpēc jums ir jāmeklē dienvidos. Meksiku ir viegli ievest, un šajā konkrētajā laikā neviens viņus īsti neaptur no ievešanas. Tas ir kontrabandas zelta laikmets.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Labi, Heizenbergs, tādā gadījumā es gribētu dot ASV iespēju. Ar apziņu, ka nākotnē būs nepieciešams padziļināts, konkrētai valstij specifisks ziņojums, lai sniegtu pilnīgu priekšstatu, kā arī ar apziņu, ka dažas no jūsu pieprasītajām īpatnībām nebūs piemērojamas manai valstij un nebūs iekļautas manā ziņojumā. Es uzskatu, ka es varētu piedāvāt kaut ko tādu, ko jūs varētu apstiprināt. Ko jūs domājat? Vai es varu izmēģināt?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Attiecībā uz ASV, iespējams, būtu lietderīgi to veikt pa reģioniem. Grupa, kurā būtu 5, varbūt 6, iespējams, vairāk cilvēku, varētu sniegt kopsavilkumu par visas nācijas kopainu kopumā. Ziemeļaustrumi, dienvidaustrumi, vidējie rietumi/centrālā daļa, ziemeļrietumi, dienvidrietumi. Būtībā, Bostona/RI/CT arī NY/NJ, Florida/ATL, Čikāga/detriots/okeānu apgabals, TX/MX robeža, Kali/ dienvidrietumi, Vašingtonas štats/Oregona. Liela daļa tirdzniecības notiek arī no Filadelfijas/Baltimoras/DC, kā arī no liela, ja ne no tevis, kuģniecības centra.

Es būtu gatavs piedalīties šajā pasākumā kopā ar saviem kolēģiem BBgaters. Izskatās diezgan grūts projekts... vai tas varētu būt. Džentlmenis ar nosaukumu @magnesium_sulphate in LT tiešām knocked ka viens outta the park, cepures off to em'. Ačiū, broliukas.

(Sorry Pseudo - negribēju atbildēt tieši tev.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Vispirms veiciet savu pētījumu, pirms jūs iztērējat uz Malaiziju 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esmu vietējā tirgus eksperts, īpaši Indonēzijā.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Vai ir jau pabeigta kāda valsts, lai apskatītu pabeigto pētījumu, kā piemēru?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dārgie pētniecisko darbu rakstītāji, lūdzu, aplūkojiet šo darbu kā piemēru tam, ko mēs vēlētos redzēt no jums.
[Polija] Zāļu tirgus analīze
Manuprāt, ikvienam, kurš vēlas uzsākt uzņēmējdarbību Polijā, vajadzētu izlasīt šo darbu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu es esmu Kalifornijā un varu apliecināt, ka, lai gan daudzas lietas tika dekriminalizētas štatā, tas tā nebija ar federālo valdību. Legalizācija Kalifornijā jo īpaši apgrūtināja darbību, jo toreizējais prezidents Bušs (Bush #2) atstāja to risināt DEA, un viņi nolēma, ka viņi ierosinās lietas tieši pret audzētājiem.
Kas attiecas uz robežām uz ziemeļiem un dienvidiem no mums, iebraukt Meksikā ir vienkārši, bet, lai atgrieztos ar automašīnu, aptuveni trešdaļā gadījumu ir jāveic kratīšana, ja nevarat pierādīt, ka jūsu ceļojums bija saistīts ar uzņēmējdarbību. Ziemeļu robeža ir cieša kā bungas, izņemot vienu vietu, ko es esmu atradis. Ja mēģināt iebraukt ar kājām vai izmantot apvidus transportlīdzekļus, visā robežas garumā ir kustību uztverošas kameras. Man jāsaka, ka, manuprāt, Kanādas muita ir sudtrailijas retums.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tas, kas jums ir ASV, ir vietējās pašvaldības, kas faktiski apliek ar nodokļiem stihiju tirdzniecību, un federālā valdība, kas par to sauc pie atbildības. Mēs esam I attāla trešā puse, kas narkotikas ieved Ziemeļamerikā, ir tikai dažas izvēles iespējas, ar laivu ir visdrošāk vai ar slepenu transportu. Viss pārējais ir pārāk sarežģīti. Arī Vašingtona un Oregona ir aptuveni 2 push attālumā no dekriminalizēt cietās narkotikas, kā mēs runājam.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, kad sāksiet ASV austrumu piekrastē, un es uzvilku savu domāšanas cepurīti
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Uzskatu, ka dažās ASV lauku teritorijās, kur krustojas automaģistrāles, piemēram, rajonos, kas atrodas tuvu daudzām universitāšu pilsētām pāris stundu brauciena attālumā no vairākām lielpilsētām, ir zināms potenciāls privātiem mirušajiem pilieniem un vai uzglabāšanas vietām. Vietējie iedzīvotāji šādās teritorijās, kas varētu ieviest "mirušās vietas", varētu dot labumu anonīmai sistēmai kopumā un savienot teritorijas, kas ir nezināmas un nepamanītas, bet kurām ir liels potenciāls. Es nelielā mērogā izmantoju "mirušos pilienus" savā apgabalā, kur man pieder simtiem hektāru lauku īpašumu, un tas lieliski nodrošina privātumu un samazina iespēju tikt novērotam, jo 10 jūdžu rādiusā nav neviena, kas varētu veikt novērošanu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Esmu vienā no šīm "maģiskajām zonām" un alkstos sākt darbu
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Tas noteikti atvieglotu darbu, jo īpaši tur, kur es atrodos. Vidējie rietumi ir liels un ienesīgs reģions, kurā ir tik daudz lauku apvidu, kam vajadzīgi uzticami piegādātāji, kā arī droša un anonīma "produktu pārvaldības" sistēma. Liels pieprasījums un nepietiekams piedāvājums ir vienāds ar augstām cenām, un piedāvājums, kas ir, parasti nav labs.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es varu iedomāties, cik grūti ir jābūt ar plašajiem plašumiem. jums noteikti ir paveicies, ka būtībā ir "savienojums", lai gan lol
 
Top