Vietējā zāļu tirgus izpēte

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es labprāt palīdzētu, bet apjoms ir tik liels, un pašas ASV ir tik lielas un daudzveidīgas. 50 štati praktiski ir 50 valstis. Aļaska pati par sevi būtu 18. valsts pēc lieluma. KALIFORNIJA pati par sevi būtu 5. lielākā ekonomika no visām valstīm! Teksasas ekonomika ir lielāka nekā Krievijas, Kanādas vai Francijas. Dea ir pasaules bailes nav absolūti nekāda galvenā nelegālo narkotiku reklāma. Pat neraugoties uz to, nelegālo narkotiku tirgus ASV ir novērtēts pat 750 miljardu dolāru vērtībā gadā. Narkotiku aprindas bieži vien ir etniskas un arī saspringtas. Lai nopirktu manu kokaīnu, man ir jāaicina melnādains vīrietis. Es sūtu meksikāņu izcelsmes amerikāni pēc metamfetamīna. Es nejokoju. pazīstu cilvēkus, bet ir absolūts noteikums, ka to nedrīkst pārdot baltajam cilvēkam. Kaukāzieši, kurus es pazīstu, ir mazi kartupeļi. Es nevaru uzlauzt narkotiku tirgu un iegūt šo informāciju. Es nevaru atrast grupas, kuras es nevaru pierunāt nevienu komentēt. Tad reiziniet to x 50.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tad pagaidām sāciet ar pirmo valsti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ar kaut ko ir jāsāk! Vai es varētu ieteikt Austrumu krastu? Paņemsim Amerikas Savienotās Valstis!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs to darāt! Ja vēlaties, es jums nosūtīšu savas 20 pētījuma lappuses. Cik daudz dolāru gadā ASV tiek iztērēts par narkotikām no tumšā tirgus? Vienkārši atbildiet, kad vien vēlaties. Kad atradīsiet uzticamu avotu 😁. Es pieņemšu pat apšaubāmu avotu, ja jūs to varat citēt un tas nav aplēse ar 100 miljonu dolāru diapazonu . Tas ir tik tuvu, cik DEA vēlas uzminēt. Paturiet prātā, ka neatkarīgi no tā, vai jums neizdosies vai izdosies, jūs, visticamāk, nesaņemsiet nekādu labumu par savām pūlēm.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai jums ir nepieciešams pētījums par kādu Eiropas valsti, bet ne ES? Piemēram, Serbija?
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Sveiki! Vai pastāv iespēja, ka tiks iekļauta arī Dienvidaustrumāzija?
 
Top