Looking for a vendor Meklējat biznesa attiecības ar Polijas pilsoņiem

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cienījamā BB kopiena,

Es vēlos nodibināt biznesa attiecības ar Polijas pilsoņiem.
Lai aprakstītu, ko es vēlos darīt:

Lai varētu ātrāk izvērst šo uzņēmējdarbību, būtu nepieciešama partnerība, kas arī man samazinātu risku, tāpēc esmu gatavs izmēģināt sadarbību, kas pēc šī projekta pabeigšanas (1-3 mēneši) tiktu izbeigta.
Pirmā uzņēmējdarbības puse ir legāla (produkta iegāde Polijā), bet otrā daļa ir nelegāla (produkta tālākpārdošana + nosūtīšana uz ārzemēm).

Ir kodeīna sīrups, kas tiek pārdots bezrecepšu (OTC = bezrecepšu produkti, kas tiek pārdoti legāli, bez receptes) Polijas lielveikalos/ aptiekās, es meklēju cilvēkus, kas ir uzticami un vēlas iegādāties šos produktus lielos daudzumos (50-100 pudeles vienā pasūtījumā), lai nosūtītu tos man.

Viena pasūtījuma process būtu šāds:

1. Es veicu pasūtījumu, norādot precīzu vajadzīgo pudeļu skaitu.
2. Kad pasūtījums no jums tiks pieņemts, tiks noteikts termiņš.
3. Tiks izveidots BB darījums un samaksāts BTC/XMR no manis (eskrovs).
4. Preces tiks nosūtītas
5. Escrow tiks pabeigta pēc preču saņemšanas
6. Sagatavošanās nākamajam pasūtījumam (šis process tiks atkārtots pēc iespējas biežāk, apmēram 1-3 mēnešus).

Ko es sagaidu no potenciālajiem partneriem šajā jautājumā:

- Finansiālo nodrošinājumu, lai varētu iegādāties pasūtījumus (500EUR - 1 500EUR).
- Uzticamība
- 21 gads vai vecāki
- zināšanas par sūtījumu (ne obligāti saistītu ar narkotikām) sūtīšanu starptautiskā mērogā

Partnerības laikā netiktu organizētas neklātienes tikšanās, nebūtu kontaktu apmaiņas, saziņa tikai ar BB vai vismaz Jabber/Pidgin starpniecību.

Man patīk šis forums, un es esmu iepazinies ar interesantiem cilvēkiem šeit, tāpēc es domāju pieiet ar šo atklātu ziņu.

Gaidu jūsu atsauksmes.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Laba ideja @KokosDreams, man tas pats pirms dažām dienām. man vajag Citas perkusijas, bet tādā pašā veidā. Izskatās, ka Polijā visas labas Lietas ir legāli iegādāties 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
True! Bet es esmu pārtraucis šo projektu, jo produkts, ko meklēju, netika pārdots tik labi, kā bija paredzēts, es atradu labākas iespējas citās valstīs. :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Es gaidu testa nosūtīšanu. Jo es esmu atradis pārdevēju. Ja es redzēšu codein, es varu jums pateikt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Thats nice :) Vai jūs pats pārdodat kodeīnu?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nē, es nodarbojos ar amph, meth, mdma un weed. Un ir daži opioīdu pircēji.
Bet codein man nav, un reāli es nevēlos visus opioīdu Mīlētājus. Ja viņiem ir pērtiķis, tie ir briesmīgi....

Klienti ir mūsu biznesa mirušais, bet bez klientiem mums nav biznesa. 😅
 
Top