LSD sintēze no lizergskābes, izmantojot PyBOP

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Reaģenti:
Ulw59gWEFp
  • Lizergīnskābe (CAS 82-58-6)2,80 g.
  • Metilēnhlorīds (DCM; CH2Cl2) 190 ml.
  • N,N-dietilmetilamīns (CAS 616-39-7) 1,81 g.
  • PyBOP (CAS 128625-52-5) 5,70 g.
  • Dietilamīns (CAS 109-89-7) 0,84 g.
  • Amonija hidroksīds (NH4OH) 100 ml 7,5 M.
  • Nātrija bikarbonāts (auksts piesātināts aq šķīdums) NaHCO3 40 ml.
  • Etilacetāts (EtOAc) 60 ml.
  • nātrija sulfāts (MgSO4) ~ 50 g;
  • dejonizēta H2O ~ 200 ml;
Iekārtas un stikla trauki.
E15abbe2adb53833689a866723d688c7 50951421

Metilēnhlorīdam (DCM; CH2Cl2) 100 ml pastāvīgi maisot pievieno 2,80 g lizergīnskābes. Reakcijas maisījumam pievieno N,N-dietilmetilamīnu 1,81 g un šķīdumu maisot 5 min. Tad pievieno PyBOP 5,70 g, un šķīdumu maisot vēl 5 min. Pēc tam pievieno dietilamīnu 0,84 g un reakciju 60 min maisa istabas temperatūrā.

Reakcijas maisījumu dzēš ar koncentrētu amonija hidroksīdu (NH4OH) 100 ml 7,5 M. Slāņus atdala, ūdens fāzi ekstrahē ar 3x30 ml DCM. Organiskos slāņus apvieno un iztvaicē
rotācijas iekārtā 35 °C temperat ūrāaugstā vakuumā.

Atlikumu izšķīdina nātrija bikarbonātā (aukstā piesātinātā aq šķīdumā) NaHCO3 40 ml un ekstrahē ar 3x20 ml EtOAc. Organiskos slāņus apvieno un mazgā ar dejonizētu H2O, sālījumu un
žāvē virs MgSO4. Šķīdumu filtrē un iztvaicē rotācijas iekārtā 40 °C temperatūrā vakuumā līdz konstantai masai. Iegūst 3,13 g pirms hromatogrāfiskās attīrīšanas (pēc izvēles), tīrība 93 %.
 
Last edited by a moderator:

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ko nozīmē mazgāšana ar dejonizētu ūdeni un sālījumu? Tikai superkoncentrēts nātrija hlorīda un ūdens šķīdums? Kāds ir sālījuma mērķis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Var izmantot destilētu ūdeni, lai to izskalotu dalāmajā piltuvē, pēc tam izmantot koncentrētu NaCl šķīdumu, lai izskalotu un visbeidzot sadalītu slāņus un izžāvētu organisko slāni virs MgSO4.
Tam ir lielāks blīvums, un to var viegli atdalīt no organiskā slāņa nekā destilētu ūdeni.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tas šķiet viegli lol..bet es jau nodarbojos ar pārāk daudziem projektiem, neaizliedziet man lol
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tas izskatās fenomenāli un ir pilnīgi loģiski... nav nekā vairāk, ko es varētu sagaidīt, kā šo preparātu... galvenais trūkums ir tas, ka to ir grūti dabūt, bet tiklīdz es to izdarīšu, es to iekļautu J. K. Rowlkien grāmatā "Fantastisko molekulu valdnieks un kā tās izgatavot", ko es uzrakstīšu (vairāk kā redaktors nekā autors)
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Vai LA hidratētā formā darbosies tāpat, vai arī tā ir jāizžāvē?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tam ir jābūt sausam. Tomēr žāvēt LA ir diezgan viegli. Tikai karstums un spēcīgs vakuums.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Es ziņoju, ka bezūdens stāvoklis nav nepieciešams
 

CH3Tryptamental

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai šī sintēze rada kādu ISO-LSD daudzumu?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jā, tā būtu, bet visu izo var pārvērst ar KOH.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Taisnība, bet tā ir hirāli tīra savienošana, tāpēc, ja to veic pareizi, tai vajadzētu būt tikai nelielos daudzumos, tādējādi ieteicama elucija kolonnās. ISO var racēmizēt un atlikušo izo atkal atdalīt un tā tālāk, bet tas vairāk attiecas uz vecākām metodēm.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Atkarībā no jūsu lizergskābes. Ja jūs izmantojat tīru d-līzergskābi, es nedomāju, ka veidosies izo-lsd.
 

HerbalHerb

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds ir veicis šos ceļus ? Vai tas darbojas ?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tas darbojas. Tas ir Keisija Hardisona darbs, kurš tika notiesāts par LSD ražošanu, izmantojot šo metodi.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Paldies, es izpētīšu par šo puisi.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Vai kāds ir izveidojis šīs metodes video? Man ļoti palīdzētu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tas palīdzētu ikvienam, tāpēc es plānoju veikt sintēzi un atkarībā no rezultāta uzņemt video. Man vēl nav publicēts nekāds saturs, tāpēc, ja gadīsies, ka es būšu pirmais, tas var būt sasniegums. Ja nē, tad pats eksperiments būs neatkarīgi no rezultāta. Arī negatīvi dati ir zinātne.
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai kāds zina par ergotamīna hidrolīzi ar nātrija ditionītu un KOH?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Kādēļ jums vajadzētu lietot ditionītu? Jūs mēģināt to hidrolizēt, nevis reducēt. Jums ir 2 dubultās saites, kuras noteikti varētu reducēties, un kā jūs domājat, ka ar KOH iegūsiet pH 5?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Dažos patentos daži ditionīta mg ir izmantoti kā antioksidants.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Šī tēma šķiet ļoti nenovērtēta. Tā šķiet gluži revolucionāra, salīdzinot ar to, kā es mācījos to izgatavot.

Es lasīju apmaiņu, kurā kāds ierosināja, ka metilesteris hidrolīzes laikā varētu racemizēties. Vai tas attiecas uz entiopure d izomēru? Es pamanīju, ka TLC nav iekļauta darba uzdevumā.

Vai rotovapēšana tiešām nav obligāta? Bez tās šī metode tuvojas sintēzei vannā. Nav karstuma? Tas izklausās vienkāršāk nekā mdma vai amfetamīns.

Ko es šeit palaidu garām? Vai mēs strādājam dzeltenā vai sarkanā gaismā? Kādi ir galvenie sarežģījumi? Vai galaprodukts vispār dod izolīdu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jāizvairās no gaismas vai sarkanās krāsas. Rotavapu es izvēlos iepriekš (ir tās stikla trauku komplekts, bet mašīna ir pazaudēta). Ļoti iesaku kolonnu hromatogrāfiju kā pēdējo soli, kā arī TLC reakcijas laikā.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Iegūt saprātīgi tīru LA ir mokoši, gandrīz visas hidrolīzes rezultātā rodas brūns/ melns produkts, kas ir jāattīra.
Pat ar labas kvalitātes LA savienošanas reakcijas maisījums kļūst brūni melns, un sagatavošana nav tik vienkārša, kā norādīts (varbūt, ja sākat ar 100 % tīriem prekursoriem, degazētiem šķīdinātājiem un profesionālu aprīkojumu, jums ir nelielas izredzes, ka tā nenotiks, bet mājas ķīmiķim ar tumšu šķīdumu ir jārēķinās).
Produkta attīrīšana nav nekāds joks, ja jums nav pieejama kolonnu hromatogrāfija vai ja jūs nevēlaties vakuumā noņemt litrus šķīdinātāja.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tāda ir bijusi arī mana pieredze - atkārtotas lizergskābes pārkristalizēšanas rezultātā hidrolīzes rezultātā iegūst pulveri, kas katru reizi kļūst gaišāk brūns, bet joprojām nav tik gaišs/attīrīts, kā varētu gaidīt. Vai jūs iesakāt LA kolonnu hromatogrāfiju vai tikai gala brīvās bāzes LSD kolonnu hromatogrāfiju?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Es nedomāju, ka tas ir vērts uz LA, iespējams, ar labu apstrādi un pietiekami daudz eksperimentiem tas pat nav nepieciešams uz gala produkta.
Lielie skābes ķīmiķi, piemēram, pihards, mēdza sintezēt kilogramus katru mēnesi, un es tiešām šaubos, vai viņi varēja hromatografēt šādu produkta daudzumu, gandrīz neiespējami ar rūpnīcu.
 
Top