LSD sintēze no lizergskābes, izmantojot PyBOP

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Vai LA hidratētā formā darbosies tāpat, vai arī tā ir jāizžāvē?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tam ir jābūt sausam. Tomēr žāvēt LA ir diezgan viegli. Tikai karstums un spēcīgs vakuums.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Es ziņoju, ka bezūdens stāvoklis nav nepieciešams
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai kāds zina par ergotamīna hidrolīzi ar nātrija ditionītu un KOH?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Kādēļ jums vajadzētu lietot ditionītu? Jūs mēģināt to hidrolizēt, nevis reducēt. Jums ir 2 dubultās saites, kuras noteikti varētu reducēties, un kā jūs domājat, ka ar KOH iegūsiet pH 5?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Dažos patentos daži ditionīta mg ir izmantoti kā antioksidants.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Šī tēma šķiet ļoti nenovērtēta. Tā šķiet gluži revolucionāra, salīdzinot ar to, kā es mācījos to izgatavot.

Es lasīju apmaiņu, kurā kāds ierosināja, ka metilesteris hidrolīzes laikā varētu racemizēties. Vai tas attiecas uz entiopure d izomēru? Es pamanīju, ka TLC nav iekļauta darba uzdevumā.

Vai rotovapēšana tiešām nav obligāta? Bez tās šī metode tuvojas sintēzei vannā. Nav karstuma? Tas izklausās vienkāršāk nekā mdma vai amfetamīns.

Ko es šeit palaidu garām? Vai mēs strādājam dzeltenā vai sarkanā gaismā? Kādi ir galvenie sarežģījumi? Vai galaprodukts vispār dod izolīdu?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Iegūt saprātīgi tīru LA ir mokoši, gandrīz visas hidrolīzes rezultātā rodas brūns/ melns produkts, kas ir jāattīra.
Pat ar labas kvalitātes LA savienošanas reakcijas maisījums kļūst brūni melns, un sagatavošana nav tik vienkārša, kā norādīts (varbūt, ja sākat ar 100 % tīriem prekursoriem, degazētiem šķīdinātājiem un profesionālu aprīkojumu, jums ir nelielas izredzes, ka tā nenotiks, bet mājas ķīmiķim ar tumšu šķīdumu ir jārēķinās).
Produkta attīrīšana nav nekāds joks, ja jums nav pieejama kolonnu hromatogrāfija vai ja jūs nevēlaties vakuumā noņemt litrus šķīdinātāja.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tāda ir bijusi arī mana pieredze - atkārtotas lizergskābes pārkristalizēšanas rezultātā hidrolīzes rezultātā iegūst pulveri, kas katru reizi kļūst gaišāk brūns, bet joprojām nav tik gaišs/attīrīts, kā varētu gaidīt. Vai jūs iesakāt LA kolonnu hromatogrāfiju vai tikai gala brīvās bāzes LSD kolonnu hromatogrāfiju?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Es nedomāju, ka tas ir vērts uz LA, iespējams, ar labu apstrādi un pietiekami daudz eksperimentiem tas pat nav nepieciešams uz gala produkta.
Lielie skābes ķīmiķi, piemēram, pihards, mēdza sintezēt kilogramus katru mēnesi, un es tiešām šaubos, vai viņi varēja hromatografēt šādu produkta daudzumu, gandrīz neiespējami ar rūpnīcu.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, vai tā vietā var izmantot nātrija hidroksīdu vai kālija hidroksīdu?

Vai amonija hidroksīds tiek izmantots, lai sasniegtu noteiktu PH, vai arī tas ziedo jonu?

Vai kāds pārdevējs piedāvā: "amonija hidroksīds (NH4OH) "?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ir vērts izmantot NH4OH, tas ir maigāks bāziskais aģents. Protams, tas ir plaši pārdots.
pH izmaiņas nozīmē jonu koncentrācijas izmaiņas vispār. Nesaprotu, ko jūs domājat.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sveiki @William Dampier paldies par sintēzes maršrutu.

Es neesmu eksperts, man ir pieredze tikai CBD izomerizācijā uz d8.
Tagad mēģinu noskaidrot, vai man ir iespējams izgatavot LSD.

Mani pašreizējie mērķi ir šādi:
  1. Atrast detalizētu ceļu no D-lizergskābes metilestera.
  2. Iegūt visus reaģentus
  3. apgūt drošu rīcību ar reaģentiem
  4. apgūt plānslāņa hromatogrāfiju
  5. Kolonnu (zibspuldzes) hromatogrāfijas apguve
  6. Izgatavot LSD 😊
  7. Reaģentu pārstrāde un droša iznīcināšana
Es ceru, ka jūs varat man palīdzēt ar maniem jautājumiem:
  • Jūs rakstāt, ka mums vajag 0,84 g dietilamīna (CAS 109-89-7), vai tas ir pareizi?
  • Es jautāju, jo saskaņā ar https://www.sigmaaldrich.com/ tas ir šķidrums, un es redzēju, ka Ķīnas pārdevēji to pārdod kilogramos.
  • Kādas TLC plates ir vispiemērotākās šai sintēzei?
    • H tipa plāksnes nesatur kalcinētu ģipša saistvielu vai fluorescējošu vielu.
    • G tipa plāksnes nesatur fluorescējošu vielu, bet satur kalcinētu ģipša saistvielu.
    • HF254 tips satur fluorescējošu vielu, nesatur kalcinētu ģipša saistvielu.
    • GF254 tips satur gan kalcinētu ģipša saistvielu, gan fluorescējošu vielu.
  • Vai jūs varat man palīdzēt ar D-lizergskābes metilestera ceļu?
Paldies
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tā nu sanāk, ka dietilamīns dažās valstīs nav reglamentēts, un man tas ir pieejams, tāpēc var domāt par apakšgrammas daudzumiem, kas nosūtāmi īpaši aizsargātā veidā. Šajā konkrētajā sintēzē, manuprāt, to var eluēt ar GF254.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pirkt ūdeni nav problēma, tikai mani mulsina, ka daudzums nav norādīts ml, bet gan g. Tas ir šķidrums.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Atvainojiet, es domāju dietilamīnu
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Šajā ļoti konkrētajā situācijā šķidrumu sver, lai iegūtu precizitāti... tilpuma mērīšanai ir nepieciešama mikropipete, lai iegūtu precīzus daudzumus. Dažkārt sintēzē precizitāte ir izšķiroša, arī metildiitilamīnam NMe(Et)2 ir jābūt precīzam. Lielus tilpumus reti sver...., jo tilpumu ir vieglāk noteikt atkarībā no viskozitātes un reaktivitātes. Medum līdzīgas lietas ir nepārprotami vieglāk nosvērt, un reaktīvos šķidrumus var svērt ar šļirci pēc tilpuma, bet dažreiz, ja daudzums ir neliels, to pipetē kolbā uz svariem pilienu pa pilienam līdz vajadzīgajai masai. Inertā atmosfērā ir sarežģīti, un ir vajadzīga šlenka līnija un aprīkojums, ideālā gadījumā - cimdu kaste (šlenka līnija un visas parafrenālijas, piemēram, argona un šķidrā slāpekļa slazdi), cimdu kaste, kuru es fantazēju par tās uzbūvēšanu (septiņu gadu vecumā es faktiski uzbūvēju darbojošos mikroskopu).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kādi inerti apstākļi ir nepieciešami šai reakcijai?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vai ir alternatīva rotācijas iekārtas izmantošanai?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Šāda veida komplekti kā piemērs. Ar vakuumsūkni.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Iedomājieties, ka to darītu šurpu turpu skolas autobusā, tas būtu apbrīnojami!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši, kā pēc la hidrolīzes attīrīt la. vienīgā metode, ko es varu atrast, jums ir nepieciešams amonijs ar bezūdens etanolu. Es nevaru dabūt šos reaģentus. Vai ir kāds cits veids, kā attīrīt la, lai iegūtu pybop rxn?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mans jautājums ir, vai dietilmetilamīnu var aizstāt ar citu amīnu? Teiksim, diizopropilamīns vai diizopropiletilamīns? Jebkurš cits?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Vai ir iespējams metilēnhlorīda vietā kā dcm izmantot toluolu?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
avesome !
 
Top