DMT izgatavošana ar nātrija formaldehīda bisulfītu un trietilamīnu????

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Aukstā DCM suspendēja 8 g NaBH4, pilienveidīgi pievienoja 40 ml ledus etiķskābes un šķīdumu ļāva maisīt, līdz visa ūdeņraža izdalīšanās ir beigusies.
Citā rbf DCM tika izšķīdināts 10 g 5-metoksitriptamīna. Rbf pievienoja 8 ml trietilamīna, 21,2 g formaldehīda bisulfīta adukta un 4A sietu.
Rbf atstāja maisīt 10-15 minūtes, lai reaģējošās vielas kondensētos, un pēc tam pilienveidīgi pievienoja iepriekš pagatavoto nātrija triacetoksibrohidrīdu.
Ļauj maisīt aptuveni 24 stundas. Reakciju nodzēsa, pilienveidā pievienojot 15 % KOH šķīdumu, un tika veikta vienkārša amīna apstrāde, lai iegūtu produktu, kas bez problēmām izkristalizējās. Izmantojot nātrija triacetoksiborohidrīdu, es vienmēr iegūstu 90 %+
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vai, veicot šo darbu, ir noteiktas temperatūras prasības? Vai jūs iepriekš uzkarsējāt dce mikroviļņu krāsnī kā Hamiltons?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jūs apzināties, ka tā tiek iegūts 5-MeO-DMT, nevis DMT, vai ne?

Šaubos, vai jūs pats tiešām izmēģinājāt šo procedūru, kā apgalvojat, ka esat to darījis. Nevar būt nekāda FUCKING WAY, ka jūs nejauši tā vietā izgatavojāt 5-MeO-DMT un to nepamanījāt.

Cmon cilvēks. Lai iegūtu DMT, ir vajadzīgs triptamīns. Lai iegūtu 5-MeO-DMT, jūs izmantojat 5-MeO-DMT, jo 5-MeO-DMT sastāvā ir metoksi grupa...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Brāli , atviegloti, tev nav absolūti nekāda priekšstata, ko es domāju, kad jautāju, tas nozīmē, ka "šī metode darbojas ar 5-metoksitriptamīnu, nevis triptamīnu, vai ne?" tāpat Hamiltons video teica, ka viņš izmanto triptamīnu, bet es redzēju, ka šķīdums nebija triptamīna krāsā, un es izmēģināju šo procedūru, un tā nedarbojās, un jūs minējāt to pašu procedūru ar 5-Metoksitriptamīnu." Tagad mums ir skaidrs? vai man vajadzētu jums pierādīt ?!! Neuztraucieties, ja jūs neko nezināt.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Vai ar šo metodi jūs izgatavojat 5-meo -dmt ?? Klipā Hamiltons izmanto dihloretānu, un tas, ka jūs izmantojat metilēnhlorīdu, nereaģē ar metilēnhlorīdu ??
Vai jūs varat sīkāk izskaidrot ekstrakcijas metodi? Sīkāku informāciju (Hamiltons iegūst DMT, izmantojot kristālfumarāta metodi), paldies.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Arī es vēlos sintezēt nātrija formaldehīda bisulfītu, bet nevaru atrast veidu, kā to sintezēt. Jums ir veids, kā sintezēt šo vielu؟
Paldies.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dihloretāns ir izcils šķīdinātājs šim nolūkam. Tikai man tā nebija pa rokai.
Reakcija notiek tikai ar galaproduktu (terciārie amīni ir daudz vairāk pakļauti DCM uzbrukumam) un mazos daudzumos.
Pēc reakcijas slāpēšanas ar 15 % KOH visu pārnes uz dalāmo piltuvi, atdala organisko, izmazgā ar atšķaidītu KOH, piesātinātu NaCl, nosusina ar MgSO4. Destilēt DCM, ekstrahēt ar verdošu heptānu un ievietot saldētavā. :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kā tiek sintezēts 5-meo-dmt?
Man likās, ka šī metode nedarbojas ar maxamīnu un ir paredzēta tikai tripamīnam.
Vai 5-meo-dmt tīrība ir laba?
Un vai var izmantot meksamīna hlorīdu? paldies.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
Kā tiek sintezēts 5-meo-dmt?
Man likās, ka šī metode nedarbojas ar maxamīnu un ir paredzēta tikai tripamīnam.
Vai 5-meo-dmt tīrība ir laba?
Un vai var izmantot meksamīna hlorīdu? paldies.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Arī es vēlos sintezēt nātrija formaldehīda bisulfītu, bet nevaru atrast veidu, kā to sintezēt. Jums ir veids, kā sintezēt šo vielu؟
Paldies.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Ofc jūs varat pagatavot 5-MeO-DMT, izmantojot šo veidu... kāpēc gan ne? Jā, 96 %+ tīrības pakāpe ir vienkārša. Ja jums ir mexamine hcl, pirms lietošanas tas ir jānobāzē, jāekstrahē ar DCM un jāizžāvē.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
200 ml ūdens 70C temperatūrā tika pievienoti 100 g paraformaldehīda un neliels daudzums KOH. Tas tika atstāts maisīt vienu stundu un pēc tam pakāpeniski pievienots rbf ar 100 ml ūdens un 150 g nātrija sulfīta.
Tas aizņēma nedaudz vairāk nekā stundu, un pēc tam to maisīja 15 minūtes. Šķīdumu koncentrēja un atdzesēja līdz 0C ar ledus vannu. Pievienoja 80 ml EtOH un rbf sakratīja, lai uzsāktu kristalizāciju.
Kristālus nofiltrēja un divas reizes izskaloja ar filtrātu. Kristālus vairākas stundas žāvēja žāvētavā.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Paldies. Tikai ar formaldehīdu 37% Kā to izdarīt Es domāju, ka pirmajā solī jūs pārvēršat paraformaldehīdu par formaldehīdu.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Vai esat izgatavojis formaldehīda bisulfīta aduktu ar 37% formaldehīdu, kā tas izdevās?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pievienoju nātrija bisulfītu 37% formaldehīdam un žāvēju ar karstumu. Kušanas temperatūra ir aptuveni 190 grādi.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Cik daudz nātrija bisulfīta jūs izmantojāt? ja es gribu izgatavot formaldehīda bisulfīta aduktu no 100 ml 37% formaldehīda šķīduma, cik daudz man nepieciešams?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jūs varat turpināt ar molāro attiecību, bet es uz vienu gramu ieliku 5 ml un pēc tam ļāvu tam iztvaikot uz sildītāja.
Jūs varat pārbaudīt šo testu un iegūt kušanas temperatūru un ziņot man.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Vai nātrija bisulfīts reaģē ar formaldehīdu un neatstāj nātrija bisulfītu? Esmu nedaudz noraizējies par nātrija bisulfīta atliekām.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kad mēģināju iegūt vielas kušanas temperatūru, apmēram puse vielas kūst pie 190 grādiem, nevis puse, varbūt kāda daļa nereaģēja, nezinu, kāpēc.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Es dabūju vienu produktu no sigma-aldrich tas bija mazliet dārgs, es izmantoju ķīmiskās vielas no ķīmisko vielu piegādātāja.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Tieši tā, jūs varat vienkārši pievienot nātrija sulfītu tieši formalīna šķīdumam un veikt apstrādi, kā parādīts. Vai arī palaist formaldehīda pārpalikumu un destilēt ūdeni + formaldehīdu, un jums paliks jūsu adukts.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Par vienu gramu izejvielas,
Cik mililitru verdoša heptāna ir nepieciešams ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Sveiki, es veicu reakciju, beidzot šķīdinātājs tika noņemts istabas temperatūrā, bet dzelteno eļļu es ieliku karstā heptānā, kāpēc tā nešķīst?
 
Top