DMT izgatavošana ar nātrija formaldehīda bisulfītu un trietilamīnu????

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Aukstā DCM suspendēja 8 g NaBH4, pilienveidīgi pievienoja 40 ml ledus etiķskābes un šķīdumu ļāva maisīt, līdz visa ūdeņraža izdalīšanās ir beigusies.
Citā rbf DCM tika izšķīdināts 10 g 5-metoksitriptamīna. Rbf pievienoja 8 ml trietilamīna, 21,2 g formaldehīda bisulfīta adukta un 4A sietu.
Rbf atstāja maisīt 10-15 minūtes, lai reaģējošās vielas kondensētos, un pēc tam pilienveidīgi pievienoja iepriekš pagatavoto nātrija triacetoksibrohidrīdu.
Ļauj maisīt aptuveni 24 stundas. Reakciju nodzēsa, pilienveidā pievienojot 15 % KOH šķīdumu, un tika veikta vienkārša amīna apstrāde, lai iegūtu produktu, kas bez problēmām izkristalizējās. Izmantojot nātrija triacetoksiborohidrīdu, es vienmēr iegūstu 90 %+
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vai jūs sakāt, ka reakcijas izejvielai vajadzētu būt 5-metoksitriptamīnam, nevis triptamīnam?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nē, jūs to nedarāt! Izlasiet manu citu komentāru tas ir pilnīgs bullshit! Tā vietā jūs izgatavojat 5-MeO-DMT, kas jūs izsit apmēram 50× vairāk nekā N,N-DMT(pazīstams arī kā DMT).
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vai, veicot šo darbu, ir noteiktas temperatūras prasības? Vai jūs iepriekš uzkarsējāt dce mikroviļņu krāsnī kā Hamiltons?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jūs apzināties, ka tā tiek iegūts 5-MeO-DMT, nevis DMT, vai ne?

Šaubos, vai jūs pats tiešām izmēģinājāt šo procedūru, kā apgalvojat, ka esat to darījis. Nevar būt nekāda FUCKING WAY, ka jūs nejauši tā vietā izgatavojāt 5-MeO-DMT un to nepamanījāt.

Cmon cilvēks. Lai iegūtu DMT, ir vajadzīgs triptamīns. Lai iegūtu 5-MeO-DMT, jūs izmantojat 5-MeO-DMT, jo 5-MeO-DMT sastāvā ir metoksi grupa...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Brāli , atviegloti, tev nav absolūti nekāda priekšstata, ko es domāju, kad jautāju, tas nozīmē, ka "šī metode darbojas ar 5-metoksitriptamīnu, nevis triptamīnu, vai ne?" tāpat Hamiltons video teica, ka viņš izmanto triptamīnu, bet es redzēju, ka šķīdums nebija triptamīna krāsā, un es izmēģināju šo procedūru, un tā nedarbojās, un jūs minējāt to pašu procedūru ar 5-Metoksitriptamīnu." Tagad mums ir skaidrs? vai man vajadzētu jums pierādīt ?!! Neuztraucieties, ja jūs neko nezināt.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Paldies. Tikai ar formaldehīdu 37% Kā to izdarīt Es domāju, ka pirmajā solī jūs pārvēršat paraformaldehīdu par formaldehīdu.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Vai esat izgatavojis formaldehīda bisulfīta aduktu ar 37% formaldehīdu, kā tas izdevās?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
NKDlxw0uFS

MnC1O2NHL9

Es ievietoju dažu cilvēku ziņojumus par šī materiāla sintēzi no sciencemadness tīmekļa vietnes:

Jauks papildinājums šai tēmai:
75 g nātrija sulfīta (Na2SO3) iejauc 50 ml ūdens. Pēc tam 150ml 36% m/v formaldehīda šķīduma iepilināja sasildītajā sulfīta putraimī ūdenī. Pēc ilgstošas sildīšanas un maisīšanas maisījums beidzot attīrījās. Pēc tam to pārklāja ar foliju un karsēja augstā temperatūrā, lai izdzēstu ūdeni. Pēc tam, kad maisījums kļuva par baltu putru (vismaz 100-150 ml ūdens tika atdalīts), es atvēsināju to, un tas sacietēja par baltu klinti. Pievienoju 50 ml etanola un vēlreiz uzkarsēju, lai mēģinātu mīkstināt akmeni. Pēc tam to sasmalcināja ar lāpstiņu un pāris stundas žāvēja cepeškrāsnī 110C temperatūrā. Lai atvieglotu žāvēšanu, es to izņēmu un lielākos drupatas sasmalcināju miezerī.

Beigās tika iegūti 111 g (86 %) bālgana pulvera. Interesanti, ka tas ir viegli uzliesmojošs! Domāju, ka, to karsējot, izdalās formaldehīds, kas var aizdegties. Interesanti. Jebkurā gadījumā, pateicoties svaram un uzliesmojamībai, es zinu, ka tas ir šis produkts. Tas var būt nedaudz piesārņots, bet šī metode novērš jebkādas problēmas ar kristalizāciju.

Arī man vajadzēja kādu aduktu, tāpēc es to izveidoju šādi:

100 g paraformaldehīda vispirms izšķīdināja 170 ml ūdens 60 grādu temperatūrā. C ar dažām nelielām KOH pārslām. Iegūto šķīdumu no piltuves pa pilieniem pievienoja labi samaisītai suspensijai, kas sastāv no 368,4 gramiem kālija bisulfīta un 108 ml ūdens, apmēram stundas laikā. Kad pievienošana bija pabeigta, > 150 mL ūdens tika destilēts un dzidrs viskozs šķīdums atdzesēts līdz gandrīz 0 grādiem. C. Atdzesētajam maisījumam pievienoja ~ 70 ml etanola. Reakcijas kolbu dažas sekundes spēcīgi kratīja, izraisot kristalizāciju. Kristālus nofiltrēja un kolbu izskaloja ar filtrātu, lai visu izskalotu. Kristālus vispirms rūpīgi žāvēja cepeškrāsnī 50 °C temperatūrā. C temperatūrā uz dažām stundām, lai izvairītos no izkusšanas peļķē, un visbeidzot 100 grādu temperatūrā uz nakti. Šķiet, ka produkts šajās temperatūrās ir stabils.

Kālija metabisulfītu izmantoja tāpēc, ka tas man bija pa rokai. Produktam ir nedaudz nepatīkama suņu barībai līdzīga smaka. Manuprāt, ne gluži kā formaldehīdam.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ja izmantosim nātrija sulfītu, veidosies arī nātrija hidroksīds
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Tātad nātrija bisulfīta metode darbojās diezgan labi? Varbūt es kļūdos, bet, kad nātrija sulfīts ir suspendēts ūdenī, tas veido heptahidrātu, bet nātrija bisulfīts neveido hidrātu, manuprāt, tas ietekmēja reakciju, es domāju.
ja aldehīda bisulfīta adukts reaģē ar bāzi, piemēram, NaHCO3, NaOH, notiek pretēja reakcija, atbrīvojot bisulfīta jonus, un rodas sēra dioksīds, un sēra dioksīds reaģē ar ūdeni, veidojot sērskābi.
bet es nevaru izdomāt, kā patiesībā izveidot formaldehīda bisulfīta aduktu. Es domāju, ka mums vajadzētu izmantot nātrija bisulfītu, nevis nātrija sulfītu.
Esmu pētījis šo aduktu, bet joprojām nekas neizdodas Es atradu kādu ķīniešu rakstu, kurā parādīts, kā izveidot formaldehīda bisulfīta aduktu, bet tajā trūka detaļu.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Šis ir neapstrādāts teksts no Augstas pārneses ātruma termiski sublimācijas pārneses papīra apstrādes tehnoloģijas (CN113293642).
(1)将多聚甲醛加入水中,于13-18℃条件下分批加入亚硫酸氢钠,加料完毕后升温至55-65℃反应15-25min,用NaOH水溶液调节pH=9,冷却至室温,加入乙醇,析出固体,过滤得固体,待用。

un es atradu tulkojumu
(1) pievieno paraformaldehīdu ūdenī, pievieno nātrija bisulfītu partijās 13-18 grādu temperatūrā, pēc pievienošanas uzkarsē līdz 55-65 grādiem, reaģē 15-25 minūtes, pH pielāgo līdz 9 ar NaOH ūdens šķīdumu, atdzesē līdz istabas temperatūrai, pievieno etanolu, nogulsnē cietvielu un filtrē, lai iegūtu cietvielu.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, šī ir metode, kuru es ievietoju iepriekš
Pašlaik es to pārbaudu, arī jums vajadzētu to pārbaudīt, dalīties ar rezultātu šeit, pārbaudīt to ar paraformaldehīdu un doties tālāk.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Jā, es pašlaik meklēju veidu, kā iegūt paraformaldehīdu, es domāju iegādāties eBay, bet es vēl neesmu pārliecināts, vai varu uzticēties pārdevējam.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Es dabūju vienu produktu no sigma-aldrich tas bija mazliet dārgs, es izmantoju ķīmiskās vielas no ķīmisko vielu piegādātāja.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Sveiki, es veicu reakciju, beidzot šķīdinātājs tika noņemts istabas temperatūrā, bet dzelteno eļļu es ieliku karstā heptānā, kāpēc tā nešķīst?
 

SpiderDNM

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ko jūs domājat ar DMT krājumu ?
 
Last edited:

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Labi visiem. Šķiet, ka tas ir radījis daudz neskaidrību. Ļaujiet man paskaidrot.

Pirmkārt, vispirms. Jūs neizmantojat 5-metoksitriptamīnu, lai izgatavotu N,N-DMT(pazīstams arī kā DMT). Jūs to izmantojat, lai izgatavotu 5-MeO-DMT, kas ir pavisam cits savienojums, daudz spēcīgāks.

Otrkārt, šis video nav TIEŠA DMT sintēzes MĀCĪBU MĀCĪBA vienkārša iemesla dēļ. Kad viņi filmēja šo epizodi, viņi apzināti izlaida dažādas detaļas un soļus, lai cilvēki nevarētu to izmantot kā pamācību. Pats Hamiltons uz to norādīja vienā no saviem podkastiem. Jūs nevarat izmantot šo videoklipu un soli pa solim sekot līdzi, lai izgatavotu DMT. Tas pat nav stabils pamats, jo tas apzināti maldina jūs uz nepareizu savienojuma pagatavošanas veidu. Pirms mēģināt to darīt, faktiski izpētiet sintēzi. Triptamīnu izgatavošana nav īsti vienkārša, ne tā, kā to izliek šis video. Nesaku, ka to nevar izdarīt. To noteikti var izdarīt. Es tikai saku, ka tas nav tik vienkārši, kā tas ir attēlots šajā video.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, es saprotu, ka Hamiltons nav detalizēti izskaidrojis savu darba metodi. Kopumā DMT sintēzes mērķim šeit nebija nekāda sakara ar 5-metoksi, lai gan ar šo metodi var iegūt 5-metoksi.
 

Chain react

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kāds bija rezultāts, vai ar šo metodi jums izdevās pagatavot DMT?
 
Top