DMT izgatavošana ar nātrija formaldehīda bisulfītu un trietilamīnu????

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Labi visiem. Šķiet, ka tas ir radījis daudz neskaidrību. Ļaujiet man paskaidrot.

Pirmkārt, vispirms. Jūs neizmantojat 5-metoksitriptamīnu, lai izgatavotu N,N-DMT(pazīstams arī kā DMT). Jūs to izmantojat, lai izgatavotu 5-MeO-DMT, kas ir pavisam cits savienojums, daudz spēcīgāks.

Otrkārt, šis video nav TIEŠA DMT sintēzes MĀCĪBU MĀCĪBA vienkārša iemesla dēļ. Kad viņi filmēja šo epizodi, viņi apzināti izlaida dažādas detaļas un soļus, lai cilvēki nevarētu to izmantot kā pamācību. Pats Hamiltons uz to norādīja vienā no saviem podkastiem. Jūs nevarat izmantot šo videoklipu un soli pa solim sekot līdzi, lai izgatavotu DMT. Tas pat nav stabils pamats, jo tas apzināti maldina jūs uz nepareizu savienojuma pagatavošanas veidu. Pirms mēģināt to darīt, faktiski izpētiet sintēzi. Triptamīnu izgatavošana nav īsti vienkārša, ne tā, kā to izliek šis video. Nesaku, ka to nevar izdarīt. To noteikti var izdarīt. Es tikai saku, ka tas nav tik vienkārši, kā tas ir attēlots šajā video.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, es saprotu, ka Hamiltons nav detalizēti izskaidrojis savu darba metodi. Kopumā DMT sintēzes mērķim šeit nebija nekāda sakara ar 5-metoksi, lai gan ar šo metodi var iegūt 5-metoksi.
 
Top