VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey could I please get a free sample of amph powder :) shipped to usa
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
vai ir iespējams saņemt bezmaksas paraugu, ja amf sulfāta pasta tiek nosūtīta uz Horvātiju?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
vai joprojām ir iespējams saņemt paraugu? es atrodos eiropā un atstāju ļoti godīgas atsauksmes par pārdevēju produktiem
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Labi, uzklausiet mani... Es esmu kāpis kalnos (labi, labi, varbūt tikai pa kāpnēm), esmu cīnījies ar nežēlīgiem zvēriem (jeb termiņiem) un esmu pārdzīvojis tuksnesi (drīzāk dienu bez kafijas), bet ir viena lieta, kas varētu mani no tā visa glābt: **tavs bezmaksas D-Meth paraugs.**

Palīdziet varonim viņu meklējumos! Es apsolu tos lolot kā no zelta, varbūt pat uzrakstīt par tiem dziesmu (tas būs hits, ticiet man). Un, hei, ja paraugi būs tik leģendāri, kā es domāju, ka būs, es noteikti atgriezīšos, lai iegādātos vēl. Lai notiek maģija! Es dzīvoju Beļģijā BTW.. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Visiem cilvēkiem ar "jaunā dalībnieka" statusu, kuri ir interesējušies par paraugiem:

Mēs esam jūs pierakstījuši, un cilvēki tiks atlasīti pēc tam, kad tiks atlasīti lietotāji ar statusu "biedrs" un "rezidents". Foruma paraugu atlases noteikumos ir noteikts, ka cilvēkiem, kuri saņem paraugus, jābūt ar "biedra" un "rezidenta" statusu. :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer šeit es labprāt pārskatītu savu Meth tirgus ir pārpludināts ar 50/50 crap es vienmēr atstāju pilnu pārskatu jebkādi jautājumi, lūdzu, DM mani
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Labdien, es vēlētos saņemt jūsu produkta(-u) paraugu.
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vai varu saņemt bezmaksas paraugu?
Paldies.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Būs jauki saņemt no Jums dažus paraugus ;)

Veiksmi visiem!

Lai jums veicas!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Tikai gadījumā, ja man paveiksies --->> AMFETAMĪNA SULFĀTA PASTE

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Ja esat no Apvienotās Karalistes, varat saņemt bezmaksas paraugu no vairākiem dalībniekiem @Glitchy ir viens no tiem 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveicu sabiedrību,

Es ceru, ka jums visiem ir jauka nedēļas nogale.

Mums vēl ir palikuši daži D-Meth paraugi, bet nesen to sūtījumi tika apturēti, jo mūsu partneriem Amerikas Savienotajās Valstīs bija jārisina dažas personiskas problēmas. Tās tiks atjaunotas tuvāko dienu laikā, un mēs atkal sāksim atlasīt cilvēkus, kuri saņems paraugus.

Liels paldies par jūsu pacietību, novēlu jums visiem mierīgu nedēļas nogali. :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Priecājos dzirdēt visu, ko es pēc dažām dienām atgriezīšos normālā režīmā Es ar nepacietību gaidu jūsu produktus.
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, mani interesētu arī amfetamīna paraugs pulvera un pastas veidā, kā arī D-mets. Amfetamīns ir nepieciešams regulāri
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Sveiki, esmu ieinteresēts pārbaudīt kādu no jūsu paraugiem - AMPH vai D-Meth. Es vienmēr publicēju atsauksmes, kā jūs varat redzēt. Gatavojos jums atsevišķi uzdot DM jautājumu.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es gribu izmēģināt 90%+ AMFETAMĪNA SULFĀTA PŪDA (sausais). :)
 
Top