VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey how goes it, im in usa and interested in your d_ meth crystals for a detailed and thourough assessmenr and reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Atrast ketamīnu pārdošanai lielos daudzumos, ko izvieto tikai ASV ražotāji
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vēlos pierakstīties bezmaksas paraugam
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Meklējat paraugu
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Vai ir kāda iespēja saņemt bezmaksas dekstro metamfetamīna kristāla paraugu? Es esmu no Čehijas un lietoju metamfetamīnu gandrīz desmit gadus, bet nekad šajā kristāla formā. Mani ļoti interesē, kā tas uz mani iedarbojas. Es apsolu uzrakstīt pamatīgu pārskatu :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ei, dārgie Vector Laboratories,
Es esmu no Austrijas un ļoti vēlētos saņemt D-Meth paraugu.
Jūsu FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Vai es varu saņemt kādu no dekstrometiem? Es esmu ASV un ļoti ilgojos pēc laba d-metha!!! Es jums sniegšu godīgu atsauksmi un publicēšu bildes (bez EXIF). Es esmu sajūsmā. Ceru, ka saņemšu p.m. no jums. Es pats to gatavoju 2000. gados. Ir pagājuši vismaz 10 gadi, kopš man ir bijis legit dekstroze. Lūdzu, izvēlieties mani!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Sveiki, VectorLabs! Kolēģis pārdevējs izrāda atbalstu! Vai ir iespējams man iegādāties 3,5 g D-meth un piegāde uz Āziju?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Labdien,

Atvainojos, bet mēs piegādājam tikai Eiropas un Amerikas Savienoto Valstu teritorijā.

Paldies, ka interesējaties par mūsu produktu!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vai es varu saņemt paraugu
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien, esmu ļoti ieinteresēts un vēlētos 5 gab. Nevilcinieties to izmēģināt. Piegādei jāiet uz Frankfurti pie Mainas. Cik ilgs būtu piegādes laiks?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Labdien, man ir nepieciešams DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS paraugs EIROPAS KLIENTIEM
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ja daži, kas domā, ir tas pārdevējs legit
Es varu jums apstiprināt 💯
Labas kvalitātes lietas
vienmēr freandly

Nedomājiet vairs tikai pasūtīt

Paldies mate 🍀



Ceru, ka nākotnē vairāk korporācijas 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Noteikti Legit pārdevējs, jūs esat kvalitāte, laba cena ir ātra piegāde un laipns atbalsts.
Keep it up Guy's.
Es pasūtīšu drīz no jums. Es tikai gribu izmēģināt bezmaksas paraugu jūsu D-Meth, ja
tas ir iespējams ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Parasti es nekad nevienam nelūdzu bezmaksas paraugus, bet es meklēju jaunu piegādātāju saviem cilvēkiem, kuriem patīk šāda veida produkti, tāpēc, ja iespējams, es gribētu saņemt dekstro kristāla paraugu ASV. Paldies
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hei, es gribētu paraugu, un tas sūcas patiešām redzēt, ka jums ir tikai 2 atsauksmes par jūsu laipnību. Ja paskatās manā profilā, es esmu veicis daudzus darījumus ar dažādiem pārdevējiem un vienmēr esmu atstājis atsauksmi. Man ir vairākas piegādes adreses, kas ir drošas pasta saņemšanai. Gatavi pārskatīt abus, ja nepieciešams, protams, ja tikai viens es labprātāk saņemtu dextro, bet pārskatīs abus.
 
Top