VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Id patīk paraugs, un pavisam noteikti tiks veikts pārskats, kā arī detalizēts garšas, sākuma, ilguma un nīkšanas apraksts. Es ceru, ka mani izvēlēsies, kā arī turpmākos darījumus ar jums, puiši, paldies.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Lielisks paldies!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, es gribētu izmēģināt dextro meth crystal. Vai es varu saņemt kādu, lūdzu? Pārskata rakstīšana ir pašsaprotams jautājums :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Es esmu no Francijas....love izmēģināt jūsu amph sulfāta paraugu.. es darīšu pārskatu, tiklīdz es 've saņēmu ans testu...
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es esmu no ASV un labprāt izmēģinātu jūsu amfetamīna pastu vai metamfetamīna kristālus! Vēlams anfetamīna sulfātu, jo šeit, štatos, to nav viegli atrast.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki. Ilgi meklēju metamfetamīnu būtu forši, ja varētu dabūt paraugu. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Hi, could I have some samples, please, I'm very interested in your goods.... Es gribētu pasūtīt dažas ļoti drīz .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci....
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei tur es esmu ļoti ieinteresēts saņemt DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS paraugu no ES. Es dzīvoju Austrijā un lietoju narkotikas kopš 2015. gada, tāpēc esmu pieredzējis daudz narkotiku, un es būtu patiešām laimīgs, ja es varētu saņemt vienu. Es ceru saņemt labas ziņas. Novēlu jums jauku dienu FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei tur,

es tikko izlasīju jūsu informāciju un mani patiešām interesē jūsu produkti, īpaši jūsu s-ketamīns un dekstrometamfetamīns Vai ir iespējams saņemt jūsu produktu paraugu? Es būtu ļoti priecīgs, ja saņemtu pozitīvu atbildi. :)

Jūsu Matthäus

PS: Es arī uzrakstīt detalizētu atsauksmi pēc tam, kad mēģina to, Ja tas ir iespējams. :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vai varu, lūdzu, saņemt paraugu, ja akcija joprojām ir aktīva, cerams, ka es neesmu nokavējis šo pasākumu. Lūdzu, informējiet mani pēc iespējas ātrāk. paldies.
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es labprāt izmēģinātu jūsu puišu dextro metanohetamine paraugu? Es labprāt atstāšu atsauksmi par jūsu produktu.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai ir palikuši kādi paraugi ASV?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Jā! Pašlaik mums ir pieejami D-Meth paraugi ASV. Nevilcinieties un sūtiet mums ziņu, lai pieprasītu vienu no tiem. :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
vai ir iespējams saņemt paraugu SEA -(amph) ?

Paldies
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ar SEA jūs domājat Serbiju?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vai es varu saņemt bezmaksas paraugu, ja iespējams?
 
Top