VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, mani interesētu bezmaksas paraugs
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Kurš no maniem produktiem jūs interesēs?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamīns, bet iJa tas nav iespējams amfetamīns
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hei, vai ir kāda iespēja, ka es varu saņemt jūsu slepeno paketi amph un meth in aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Atvainojos, bet mēs nesūtām uz Austrāliju. Paldies, ka izrādījāt interesi par mūsu produktu!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi , es nosūtīju tiešo ziņu, vai mēs varam tur runāt sarunāties?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Paraugi!


Mums ir tikai:

5 amfetamīna paraugus

4 D-metha paraugus klientiem ES

Un 6 D-metha paraugus klientiem ASV!


Iedzīvotāji un biedri, pasteidzieties, pirms mēs sākam prioritāri atlasīt jaunus biedrus!


No 20. augusta līdz 23. augustam mēs būsim atvaļinājumā. Pēc 19. augusta plkst. UTC +2 14:30 mēs vairs nepieņemsim pasūtījumus. Pēc 23. augusta mūsu veikals atkal būs atvērts pasūtījumiem :)
.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei VectorLaboratoiers komanda [Sir], šeit kone ny pārskats par jūsu slaveno amfetamīna pastu. Pirmais sūtījums iet ļoti ātri 2 dienas pēc tam, kad jūs man teicāt, ka tas ir ceļā uz mani, tas ir lieliski! Es saņēmu standart pastu ar viltus sūtītāju tas ir ļoti diskrēts un Eiropā labākā metode. Es saņemu 5,147 g Amphetamin pastas. Konsistence ir eļļaina un slapjš uz šķīvja vai stikla trauku izsmērē 5 minūšu laikā gatavs sasmalcināt. Pirmā degšana deg 7 no 10 scala, bet ļoti īss, kad tas izskalo jūsu kaklā id nededzināja. Smarža ir laba, vecu ziedu maisījums ar amīna smaržu, to pašu smaržu var sajust, kad atverat datortehniku. Ilgums ir no 10 līdz 12 stundām atkarībā no tā, cik daudz esat lietojis. Tās ļoti skaidra galva Amphetamin augsts, nav dubļu smadzeņu pēc X stundām. Tas nāk lēnām, bet kļūst spēcīgāks no stundas [tīrs] . Līdz brīdim nāk fck im so uppy😎. Parastā deva ir ļoti koncentrēta un ideāli piemērota vairāku laika lietu veikšanai, tā labi iederas katrā ikdienas situācijā. 90% labas lietas, ļoti labs atbalsts ātra piegāde. 100 Trusty. Es mīlu šo Amphe un es noteikti pasūtīt vairāk, everyobe vajadzētu to darīt, jo se šie pārdevējs zināja noteikti, ko labs klients ir nepieciešams. Pat cilvēki, kuri ņēma to, lai būtu lielisks vakars ar out, ka crappy paģiras sajūta no sliktas lietas. Kind Sveicieni Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Liels paldies par recenziju! Priecājos dzirdēt, ka Jūs būtu ieinteresēts pasūtīt vairāk :)

. Es arī ļoti priecātos par atsauksmi par manu piedāvājumu, kad vien Jums būs laiks, vēlreiz paldies par detalizēto atsauksmi.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Uz doto brīdi mēs vairs nepieņemsim pasūtījumus, jo no rītdienas līdz 23. augustam sākoties mūsu īsajam atvaļinājumam, mēs nevarēsim tos nosūtīt.

No 24. augusta mēs turpināsim pieņemt pasūtījumus kā parasti!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es labprāt saņemtu amfetamīna paraugu, es zinu, ka esmu jauns biedrs, bet pēdējais atšķirīgais ātrums, ko es saņēmu, bija diezgan slikts, tavs izskatās daudzsološs, tāpēc būtu jauki to izmēģināt. un im jauns biedrs šeit, bet aktīvs tumšajā tīmeklī dažus gadus.
sveicieni no Austrijas
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Sveiki no ASV , mani interesē ketamīns, vai man vajadzētu atstāt atsauksmi produkta lapā vai kaut kur citur?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Jūsu cenas ir ļoti labas, es gribu pārbaudīt kvalitāti, vai ir labi, ja es pārbaudīšu un nosūtīšu bildes, nekas izdomāts, tikai tipisks narkotiku testa komplekts, pārbaudot, vai tas nav kāds cits narkotikas.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveiki, nākotnē mēs rīkosim ketamīna paraugu akciju. Pašlaik esam atvaļinājumā, tāpēc vairs nevaram pieņemt pasūtījumus vai kaut ko nosūtīt, tāpēc, kad atgriezīsimies 23. martā, mēs atkal varēsim pieņemt pasūtījumus. :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Labdien, vai man var iesniegt d-metha paraugu?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, es gribētu pārbaudīt D-Meth. dzīvo ES.
 
Top