MDMA/ekstazī attīrīšanas metode

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

Ievads.

Kā mēs visi zinām, ekstazī tabletēm var būt piejaukts milzīgs daudzums narkotisko vielu un piedevu. Ekstazī novērtēšanas protokolā, kuru esmu aprakstījis, jūs varat ar tiem iepazīties.
Tātad sākumā nedaudz pamatinformācijas par MDMA tīrību. Mums visiem zināmā MDMA kristāliskā forma ir MDMA.hcl (t. i., tā ir MDMA sāls). Bieži sastopamais maldīgais priekšstats, ko es redzu forumos, ir tāds, ka, ja tas ir brūns un smaržo pēc anīsa/ lakricas, tad tas ir tīrs MDMA - Tas ir nepareizi, jo tīrs MDMA*HCl ir balts caurspīdīgs kristāls bez smaržas. Šis brūnais izskats un dažkārt eļļainā tekstūra kopā ar raksturīgo anīsa smaržu patiesībā ir prekursori un blakusprodukti, kas pēc sintēzes nav attīrīti. Es neiedziļināšos detaļās par to, kas tie ir, bet daži no tiem, piemēram, safrols, ir potenciāli kancerogēni, kamēr citiem ir nezināma aktivitāte, bet jebkurā gadījumā, iespējams, nav laba ideja tos norīt. Vēl viena problēma, ko tas rada, ir tā, ka šie piemaisījumi var veidot ievērojamu daļu no parauga svara (līdz pat 50 % piemaisījumu!) un tādējādi izkropļot to, ko cilvēki uzskata par labu devu. Tā kā piemaisījumu līmenis katrā paraugā ir atšķirīgs, samazinās iespēja pastāvīgi noteikt sev piemērotu devu, kas, protams, ir ļoti problemātiski drošības un apmierinoša efekta ziņā.
Tālāk aprakstītais process atbrīvos jūsu narkotikas no piemaisījumiem un sagriezumiem, piemēram, kofeīna, krāsvielām un citiem kaitinošiem piesārņotājiem. Jābūt skaidram, ka šī procesa mērķis ir atdalīt polāro materiālu no nepolārā materiāla. Ja kopā ar jūsu MDMA ir polārie piemaisījumi (piemēram, citi amfetamīni), tie paliks kopā ar attīrīto MDMA. Lai gan tas ir noderīgi attiecībā uz neaktīvajām vielām un kofeīnu, tas nenozīmē, ka esat atbrīvots no nepieciešamības to pārbaudīt. Tas nozīmē, ka, ja esat nomazgājis un pārbaudījis MDMA, jūs varat būt tik pārliecināts par savu devu, cik vien iespējams ikviens varētu būt (protams, izņemot laboratorijas testus). Šis process darbojas arī, lai ekstrahētu MDMA no ekstazī tabletēm.

Faktiskā acetona mazgāšana ir ļoti vienkārša pēc šīs darbības veikšanas.

Lai veiktu acetona mazgāšanu, jums būs nepieciešams:
  • tīrs acetons (ļoti svarīgi, lai tas nebūtu sajaukts ar ūdeni vai ko citu, kā tas ir dažos nagu lakas noņēmējos) - to var viegli un lēti iegādāties amazonā bez aizdomām.
  • Epsoma sāļi - tie ir hidrolizēti magnija sulfāta kristāli, un tos var viegli un lēti iegādāties vietējā aptiekā, piemēram, boots (es paskaidrošu tālāk, kāpēc tie ir nepieciešami).
  • Neliela glāze (50 ml), bet, ja tādas nav, tad var izmantot parastu virtuves glāzi (piemērota ir īsa un plāna diametra glāze).
  • Filtrpapīrs (šim nolūkam var izmantot arī kafijas filtrpapīru).
  • kaut kas, ar ko maisījumu maisīt (ideālā gadījumā - stikla stienītis, bet var izmantot arī dakšiņu vai metāla nazi, tikai pārliecinieties, ka nazis ar plastmasas rokturi nesaskaras ar acetonu).

Attīrīšanas procedūra.

Vispirms pagatavojiet bezūdens acetonu [piesardzība: acetons ir ļoti viegli uzliesmojošs, tāpēc turieties tālu no aizdegšanās avotiem]. MDMA ļoti labi šķīst ūdenī, un acetons ir higroskopisks, tas nozīmē, ka tas piesaista ūdeni. Ja acetons pirms lietošanas nebūs bezūdens, jūs zaudēsiet ļoti lielu daudzumu parauga. Šeit noderēs Epsoma sāļi: vispirms jūs 2-3 stundas cepeškrāsnī 200-250 °C temperatūrā cepat Epsoma sāļus (vēlaties izmantot diezgan lielu daudzumu). Tādējādi izveidosies putekļains balts pulveris, kas ir bezūdens magnija sulfāts. Pēc tam jūs vienkārši pievienojat iegūto bezūdens magnija sulfātu acetonam, līdz šķidruma virpuļošana rada sniega globusa efektu (brīvi plūstoša magnija sulfāta klātbūtne norāda, ka acetons ir sauss, ja acetonā ir ūdens, magnija sulfāts salipst kopā un nogrimst uz šķīduma dibena). Kad tas ir izdarīts, acetonu kārtīgi sakratiet un pirms lietošanas dažas stundas atdzesējiet saldētavā. Tas nodrošinās, ka tas ir sauss lietošanai.

Svarīgi.
Laika gaitā bezūdens acetons uzsūc mitrumu no gaisa. Tas ir diezgan neizbēgami, bet jūs vienmēr varat pievienot vairāk magnija, lai tas atkal kļūtu pareizs. Nekad neatstājiet acetonu gaisā. Uzglabājiet burku, filtru un pudeli pēc iespējas aizklātu.

1. Solis: sasmalciniet MDMA/ekstazī tableti līdz putekļiem - tāda pati procedūra, kā tad, ja jūs gatavojaties no tās paņemt līniju, jo sīkāk to sasmalcināsiet, jo labāk acetona skalošana iedarbosies, lai noņemtu piemaisījumus. Šeit ir mana parauga fotoattēls, lai gūtu priekšstatu par to, cik smalkai tai jābūt.
18EwUDBWTV
3PbrIQwN9L
Šeit redzamais paraugs ir pārbaudīts ar reaģentu un tīrības pārbaudi, izmantojot EZ puskvantitatīvo komplektu, un tā tīrības pakāpe ir aptuveni 60-70%, paraugs ir nedaudz eļļains un tam ir ļoti spēcīga anīsa smarža.

2. solis: ielej MDMA vārglāzē/stiklā, tad ielej iepriekš pagatavoto bezūdens acetonu. Izmantojiet tādu daudzumu, kas ļaus iegūt pienācīgu šķīdinātāja daudzumu, ko var dekantēt, neizlejot arī MDMA. Divas minūtes enerģiski maisiet un atstājiet, lai nogulsnējas, līdz tiks iegūts atlikums (lai to paātrinātu, varat viegli pabakstīt pa spaiņa/stikla malu). Tagad MDMA ir nogrimis apakšā, bet augšpusē ir iekrāsots acetona slānis, kas satur piemaisījumus, kā parādīts šeit.
SPZiuYBqXj
Tagad uzmanīgi dekantējiet netīro acetonu, neizlejot kopā ar to MDMA (šo daļu atvieglo pipete, bet tas nav nepieciešams). Atkārtojiet šo darbību, līdz acetons augšējā slānī paliek dzidrs (parasti apmēram 3-5 mazgāšanas reizes).
Hi4lmqxz13
Solis Nr. 3 : Izfiltrējiet MDMA no acetona, izmantojot filtrpapīru. Salociet filtrpapīru 4 reizes un pēc tam izspiediet to konusa formā (3 salocījumi būs vienā pusē un 1 otrā pusē), tad izlejiet maisījumu caur papīru. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir maisīt šķīdumu, lai kristāli plūst apkārt ar acetonu, pēc tam ātri ielejot maisījumu filtrpapīrā, tādējādi MDMA vieglāk izņemt no vārglāzes, to neskrāpējot. Jebkuru atlikušo MDMA, kas atrodas vārglāzē, var šādi mobilizēt, izmantojot nelielu acetona daudzumu, un pēc tam to ielej filtrpapīrā. Pārlējuma laikā pārliecinieties, ka filtrpapīru stabili turat jūs vai filtrēšanas piltuve! Nevar nejauši nomest filtrpapīru un zaudēt visu ieguldīto darbu.
WJajEu4pVP
Solis Nr. 4 : Izžāvējiet kristālus. Acetons ir ļoti gaistošs (viegli iztvaiko), tāpēc to var viegli izdarīt, izmantojot fēnu. Vienkārši ietiniet kristālus filtrpapīrā, lai kristāli nekur nevarētu izplūst, un žāvējiet, izmantojot fēnu, līdz papīrs un tajā esošie kristāli ir sausi uz tausti un nejūt acetona smaržu. Ja pēc tam gatavojaties pārkristalizēt ar izopropanolu, kristāliem nav jābūt pilnīgi sausiem. Ja jums nav fēna, paraugu varat žāvēt arī cepeškrāsnī zemā temperatūrā (50-60 °C).

Tas ir viss, viss ir izdarīts! Šo procedūru var izmantot, lai izmazgātu citas vielas, piemēram, kokaīnu un meskalīnu, kā arī lai ekstrahētu MDMA no tabletēm. Lūk, kā izskatījās mans paraugs pēc mazgāšanas ar acetonu. Tas būtu gaišāks, bet šajā posmā tas vēl bija slapjš. Jūs varat turpināt pārkristalizēt savu materiālu vai arī beigt ar to. Tagad pagaidiet 24 stundas vai līdz viss acetons ir iztvaikojis no trauka un kristāliem. Tiklīdz smaka izzudīs, varat sākt darbu.
8ozwYb0l3E

Pārkristalizēšana, izmantojot izopropanolu.

Lai to izmēģinātu, ieteicams saprast, kā tas notiek. Rekristalizācija notiek, šķīdinot paraugu karstā (gandrīz vārošā) šķīdinātājā (šajā gadījumā - izopropanolā), jo šķīdība palielinās līdz ar temperatūru. Tas ļauj izšķīdināt visu paraugu salīdzinoši nelielā šķīdinātāja daudzumā (1 g MDMA viegli izšķīst 10 ml karsta izopropanola). Tagad viss paraugs, ieskaitot piemaisījumus, kas bija iesprostoti kristāla iekšpusē, ir šķīdumā. Tāpēc šī metode ir labāka par acetona skalošanu, jo neatkarīgi no tā, cik smalki sasmalcināsiet kristālus, tajos vienmēr būs iesprūduši piemaisījumi, kurus acetons nespēj noņemt. Turklāt, sildot izopropanolu, tajā šķīst arī daži grūtāk šķīstoši piemaisījumi. Tad ļaujiet sakarsētajam šķīdumam pēc iespējas lēnāk atdzist. Samazinoties temperatūrai, tīri MDMA kristāli sāks izgulsnēties no šķīduma. Tas ir tāpēc, ka MDMA sliktāk šķīst aukstā izopropanolā. To darot lēni, MDMA kristāli var veidoties, kamēr piemaisījumi paliek izšķīdināti izopropanolā (kopā ar nelielu daudzumu MDMA kristālu). Ja šķīdumu atdzesē pārāk ātri (t. i., pēc parauga izšķīdināšanas izopropanolā to uzreiz ievieto saldētavā), citi piemaisījumi kopā ar MDMA izšķīst atpakaļ no šķīduma, tāpēc produkts nav tik tīrs, un arī kristāli, kas veidojas, ir mazāki un mazāk tīri, tāpēc nav tik skaisti.

Kas jums būs nepieciešams.

  • diemžēl, tā kā izopropanols ir jāuzkarsē, es nevaru ieteikt šķīdinātāja uzkarsēšanai izmantot parastu glāzi, jo tā var saplīst. Par laimi, tās var iegādāties ļoti lēti un bez aizdomām no Amazon.
  • Arī tīru izopropanolu (99 % vai vairāk) nedrīkst atšķaidīt ar citām ķimikālijām vai ūdeni. Arī to var viegli un lēti iegādāties no Amazon.
  • Filtrpapīrs (atkal der kafijas filtrpapīrs).
  • Bezūdens magnija sulfāts (tas pats, ko izmantoja, lai acetonu padarītu bezūdens iepriekšējā posmā).
  • Bezūdens acetons (pēc izvēles)
  • Maisītājs (labi der koka kociņš)
  • Stikla pipete (pēc izvēles)
Pārskats.
  1. Uzkarsē bezūdens izopropanolu, līdz tas sāk vārīties.
  2. MDMA šķīdināšanai izmantojiet pēc iespējas mazāku karstā izopropanola daudzumu.
  3. Ļaujiet izopropanola šķīdumam lēnām atdzist, lai veidotos tīra MDMA kristāli.
  4. No netīrā izopropanola atdaliet papildu MDMA, pēc tam filtrējiet un izžāvējiet paraugus.

Kā veikt procedūru.

solis : ielejiet nedaudz izopropanola stikla mucā. Labāk izmantot vairāk, nekā nepieciešams, jo to sildīsiet un daļa iztvaikos. Lai izšķīdinātu 10 g MDMA, izmantojiet apmēram 30 ml, bet uzkarsētajam 40 ml. Tad var uz pannas virsmas virs plīts sakraut izopropanolu, lai to uzsildītu. Izopropanols ir arī ļoti viegli uzliesmojošs, tāpēc to nekad nedrīkst tieši pakļaut plīts liesmai. Izmantojot kastroļa uzkāršanu uz pannas virsmas, izopropanols tiek pasargāts no tiešas liesmas iedarbības, tāpēc tā aizdegšanās risks ir minimāls. Novietojiet izopropanola mērglāzi uz pannas un uzkarsējiet to līdz brīdim, kad tas tikko sāk vārīties. Šajā laikā izmantojiet tvaika nosūcēju virs plīts, ja tāds ir, bet, ja nav, tad vismaz atveriet logu, lai labāk vēdinātu telpu.

2. posms: Sagatavojiet vārglāzi ar MDMA kristāliem. Kad izopropanols ir tikko uzvārījies, ielej nelielu tilpumu vārglāzē, kurā atrodas MDMA (ne visu tilpumu, ko esi plānojis izmantot). Kamēr tas nav pilnīgi pilns, tā augšdaļai jābūt pietiekami vēsai, lai to varētu aptaustīt, taču, ja vēlaties, varat izmantot izolējošus cimdus/adatu. Samaisiet izopropanolu, lai tas sajauktos ar MDMA. Tagad ievietojiet vārglāzi ar MDMA un izopropanolu uz kastroļa, lai tas būtu karsts. Turpiniet MDMA pievienot nelielu daudzumu karsta izopropanola, līdz tas vienkārši izšķīst. Atkārtošu skaidrāk: jūs vēlaties pievienot pēc iespējas mazāku izopropanola daudzumu, lai izšķīdinātu MDMA, ja jūs pievienosiet pārāk daudz izopropanola, MDMA neizdalīsies no šķīduma, kad to atdzesēsiet, vai arī, ja tas notiks, jūsu iznākums būs ļoti slikts. Ja netīšām pievienojat pārāk daudz, daļu var uzvārīt, lai samazinātu tilpumu, kad MDMA būs izšķīdis. Pievienojot izopropanolu, šķīdumu ar MDMA turpina maisīt/maisīt, lai palīdzētu tam izšķīst. Kad viss ir izšķīdis, jums būtu jāsaņem izšķīdis šķīdums ar mainītu krāsu, kas izskatās līdzīgi šim attēlā redzamajam.
index.php
Kā redzat, pat pēc acetona mazgāšanas manā paraugā joprojām bija daudz brūnas krāsas piemaisījumu, kas bija izšķīduši izopropanolā.

1. piezīme: Ja ir piemaisījumi, kas nešķīst izopropanolā, piemēram, ja paraugs ir piesārņots ar vārāmo sāli vai talku, tie izopropanolā vispār nešķīst. Tie būs palikuši pēc tam, kad būs izšķīdis viss MDMA un citi piemaisījumi, un jūs varat vienkārši filtrēt šķīdumu, izmantojot filtrpapīru, lai tos atdalītu, un pēc tam ļaut šķīdumam atdzist kā parasti.
2. piezīme: No attēla iepriekš redzams, ka izopropanola karsēšanai es izmantoju tikai pannu, nevis pannu pannā. Tā izopropanolu uzsildīt ir ātrāk, bet tas rada arī lielāku risku, ka šķīdinātājs var aizdegties un pārvārīties. Es tā daru tāpēc, ka man ir liela pieredze darbā ar ķīmiskām vielām laboratorijā, un es ieteiktu kādam, kam ir maza vai nekāda pieredze laboratorijas darbā/darbā ar šķīdinātājiem, izmantot manu ieteikto iestatījumu.

posms: Kad viss ir izšķīdis, izslēdziet plīti un ļaujiet šķīdumam atdzist uz katliņa, tas nodrošinās, ka tas lēnām atdziest. Kad šķīdums sasniedzis istabas temperatūru, to var ievietot saldētavā, lai kristāli pilnībā izveidotos. Ja esat pievienojis minimālu daudzumu izopropanola pēc tam, kad atstājat mērglāzi saldētavā uz 20-30 minūtēm, kristāliem vajadzētu veidoties diezgan acīmredzami. Dažreiz kristāli sāk nogulsnēties, kad šķīdums ir sasniedzis istabas temperatūru, un arī tas ir normāli. Kā jau teicu iepriekš, jo lēnāk atdzesē, jo tīrāki ir kristāli. Daži cilvēki atstāj mērglāzi istabas temperatūrā uz nakti, tad atstāj to ledusskapī uz 4 stundām, pēc tam uz nakti saldētavā, lai iegūtu neticami tīrus un lielus kristālus. Es personīgi uzskatu, ka tas ir pārmērīgi, un esmu sasniedzis lieliskus rezultātus, atstājot mērglāzi vienu stundu atdzist līdz istabas temperatūrai, pēc tam atstājot to saldētavā uz 2-3 stundām. Reizēm kristalizācija ir jāveicina, kad paraugs ir atdzisis. Ja jums šķiet, ka esat izšķīdinājis pareizo izopropanola daudzumu, lai izšķīdinātu MDMA, bet pēc atdzesēšanas saldētavā kristāli nav parādījušies, varat noskrāpēt vārglāzes dibenu ar kādu priekšmetu, piemēram, stikla stieni vai metāla dakšiņu. Tas bieži vien izraisa kristalizāciju, un kristāli sāk parādīties tieši jūsu acu priekšā. Kad tas būs veiksmīgi izdarīts, jums būs glāze ar kristāliem apakšā un izopropanola pārpalikumu augšpusē, ko jūs vēlēsieties paturēt. Šādi izskatījās mans MDMA, kad es izlēju netīro izopropanolu.
YesX2ptnKN
Ja jums nav pieejams bezūdens acetons, tad netīro izopropanolu glabājiet glāzē kopā ar MDMA, pēc tam ar kociņu vai metāla nazi izspiediet kristālus no glāzes dibena, maisījumu sakratiet, lai mobilizētu kristālus, un tad pārlejiet uz filtrpapīra, lai savāktu MDMA kristālus, bet netīro izopropanolu glabājiet citā glāzē. Ja jums ir bezūdens acetons, tad netīro izopropanolu varat vienkārši pārliet citā mērglāzē un izmantot acetonu, lai palīdzētu izspiest kristālus, un pēc tam maisījumu pārlejiet caur filtru. Šī ir mana partija, kamēr tā tiek filtrēta.
GceQPVTOHU
MDMA, ko esat savācis filtrpapīrā, tagad ir ļoti tuvu 100 % tīrībai, es ar šo metodi esmu sasniedzis vairāk nekā 95 % tīrību. Tagad to var žāvēt tādā pašā veidā, izmantojot fēnu, kā aprakstīts iepriekš. Ja esat izmantojis acetonu, lai palīdzētu izņemt MDMA no vārglāzes, žāvēšana būs ātrāka nekā tad, ja MDMA vienkārši izlejat ārā ar netīro izopropanolu.

Solis Nr. 4: Šis nav obligāts, bet ir ļoti ieteicams, lai uzlabotu iznākumu.
Savāktajā netīrajā izopropanolā. Joprojām ir nedaudz MDMA. To var ekstrahēt, vārot netīro izopropanolu, līdz paliek tikai neliels tilpums (aptuveni 5 ml). Tad ļaujiet tam atkal lēnām atdzist, lai MDMA nogulsnētos no netīrā izopropanola. Tas būs mazāks, bet joprojām ievērojams produkta daudzums. No manis parādītās partijas no netīrā izopropanola tika ekstrahēts aptuveni vesels grams. No tā iegūtais MDMA nebūs tik tīrs kā galvenā kristālu partija, bet joprojām būs ļoti tīrs salīdzinājumā ar izejas produktu. Jūs varat atdalīt kristālus no netīrā izopropanola tādā pašā veidā, kā aprakstīts iepriekš.

Mēģenē pa labi ir tīrākā galvenā partija, bet pa kreisi - reģenerētā partija.
EAzljIBFyd
Šeit ir attīrītās partijas EZ tīrības testa rezultāts. Tas atbilst krāsai diagrammas apakšējā labajā stūrī, kas norāda uz līdzīgu tīrību kā 100% tīram MDMA paraugam.
XNpa5JL09F
Jūs tikko esat pagatavojis gandrīz 100% tīru MDMA. Lūk, kā partija izskatījās pēc visām manipulācijām.
VRBf4Cw3lN
 

Attachments

  • zDvQAKfmp4.jpg
    zDvQAKfmp4.jpg
    35.7 KB · Views: 4,975
Last edited by a moderator:

Zeniall

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Paldies, centīšos to izdarīt!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Paldies, labs darbs. Acetons (IPA tāpat), kas palicis pēc skalošanas, jāsaglabā un jānovieto saldētavā. Pēc dažām dienām saņemiet nelielu bonusu.
 

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai tas ļautu izmantot neattīrītus produktus, piemēram, amfetamīna sulfāta pastu, metamfetamīna kristālus, MDMA u. c., un būtībā padarīt tos, tā sakot, "farmaceitiskas kvalitātes"? Es domāju, ka, ja vien tas, kas jums ir, patiešām satur vielu vispār, tam nevajadzētu izrādīties citādākam nekā tam, ko varētu izrakstīt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, tas tā nebūs. Piemēram, jūsu MDMA satur amfetamīnu vai metamfetamīnu, tas tur paliks arī pēc attīrīšanas.
 
Last edited:

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ja gribētu droši lietot pēc iespējas tīrāku metamfetamīnu ārpus Desoxyn sagādes aptiekā, vai šis process būtu nākamais labākais, ja to lietotu iekšķīgi? izveidot sevi nav iespējams.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Desoxyn tabletes satur kukurūzas cieti, laktozi, nātrija paraminobenzoātu, stearīnskābi un talku. Ir diezgan grūti atrast šķīdinātājus pilnīgai attīrīšanai, bet, ja zāļu ir daudz, mēs varam mēģināt to izdarīt.
 

Nayvadius

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
hell yeah ill izmēģināt to, vai jūs arī mēģināt un dalīties ar saviem rezultātiem paldies paldies :)
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Vai var izmantot to pašu procedūru, lai attīrītu metamfetamīnu, kas pārklāts ar eļļas slāni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, kuru eļļu jūs domājat? Vai tā ir metamfetamīnu nesaturoša bāze?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Paldies. Es arī izmēģināšu šo metodi.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dažos avotos lasīju, ka nātrija karbonāta pievienošana šķīdumam ir laba, ja veidojas emulsija. Nātrija karbonāts samazina ūdens šķīdību, tāpēc no ūdens tiek atdalīta brīvā bāze.
Vai kāds ir izmēģinājis šo veidu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Man bija palicis kāds salīdzinoši neliels daudzums MDMA HCl, kas pagatavots no brīvās bāzes, uz nakti mērglāzē. Tāpēc krāsa acīmredzot bija viegli brūngana vai dzeltenīga, vienalga, kāda, bet tālu no vēlamās krāsas, pat testi uzrādīja tīrību ap 95. Pārsātināta ūdens šķīduma kristalizācija nedeva nekādu rezultātu, tāpat kā acetons. Tāpēc es nolēmu kā pēdējo iespēju izmantot IPA.

Ziņojums par rezultātu būs vēlāk. Taču jau tagad varu teikt, ka cēlā @G.Patton minētais IPA tilpums ir diezgan pārmērīgs. Man bija 22 gr, tāpēc es sāku ar 80 ml IPA. Pēc tam, kad tas sāka vārīties - 82,6C, es atņēmu daļu tilpuma līdz 60 ml un lēnām pievienoju sāli. Tā pilnīgi izšķīda bez jebkādām grūtībām. Es to kādu brīdi turēju uz plīts.

Beigās, kad varēju redzēt, ka vārglāzē paceļas pulveris (bet tie varēja būt arī nešķīstoši piemaisījumi), kopējais tilpums bija 71 ml. Pati sāls aizņem 22,0/ 1,1 = 20 ml. Tātad IPA tilpums ir 71 - 20 = 51 ml, tas nozīmē, ka 1 ml karsti vāroša IPA šķīdina vismaz 0,43 g MDMA HCl vai pat vairāk, redzēsim.

IPA tīrība ir >99,5.

Iespējams, labāk sākt ar 20 ml IP uz 10 gramiem MDMA?

M3pXx9ZyOR
 
Last edited:
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kāpēc hlorīds? ir arī citi amīnu sāļi, ar kuru palīdzību produktu var labi attīrīt un pēc tam pārvērst hidrohlorīdā
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Patiesībā es negaidīju, ka viena nakts mērglāzē kaitēs brīvbāzei.
Vai jūs domājat - paskābināt frībāzi ar H2SO4, tad veikt ABE ar HCl?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
padarīt oksalātu spirtā, amīna oksalāti parasti labi kristalizējas un ir ļoti slikti šķīstošas vielas, tad ir iespējams izskalot piemaisījumus. Izmēģiniet to ar nelielu vielas daudzumu! Iespējams, vislabākais variants ir brīvās bāzes destilēšana zemā vakuumā ar atsevišķu destilāta savākšanu pa frakcijām (zirnekļa tipa uzgalis vai izmantot Anstutz-Tile).
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
droši vien man rokas izaugušas no pakaļas. es rīkojos, kā aprakstīts iepriekš, atdzesēju mērglāzi līdz RT un ieliku to saldētavā uz 2 stundām. pēc tam viss, ko redzu, viss RM ir pilnīgi sasalis ledus gabals. vai ir kāds ieteikums, ko darīt? atkārtot procedūru ar papildu IPA RM?

MStTcfsiEg
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
krāsa laba
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lai kristāli izaugtu, labāk to pēc iespējas lēnāk atdzesēt istabas temperatūrā, nesakratot.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Neuztraucieties, brā, tas viss ir, kamēr kaut ko neizmetat.
 
Top